Reklama

Polykání spermatu

kaja (Ne, 16. 12. 2012 - 23:12)

přesně tak..Ja taky a je klid :-D

ita (Čt, 11. 10. 2012 - 13:10)

A nedelas neco špatne?Nepřestavej a treba se zadaři.

danusche (Čt, 11. 10. 2012 - 12:10)

Zajímavý odhod,já sperma...holky, co já toho spolykala a ne a ne přijít do jiného stavu.

velkej (St, 10. 10. 2012 - 23:10)

No ja bych polykala,ale nemam...ktera by me ho vykourila az do konce ?? :p napis te [email protected]

kukacka.m.email (Ne, 7. 10. 2012 - 22:10)

Čerstvé broskvičky...ano,říká se tomu vzájemnost,tak si nechte blbé připomínky z obou stran,hlupáci, krásná broskvičko,mám rád kdykoliv,a je mi jedno zda polyká či né.Jestli to není jen vedlejší problém.Mne se taky nikdo neptá zdali se pak dezinfikuji.Ono to vzájemné vyměňování tekutin je z podstaty.Do háje jak se líbáte.Pořád se jedná o stejný tělní produkt

lenka (Ne, 30. 9. 2012 - 18:09)

Pokud ma nejaka chut na moje...Čůráku zasrane, stejně ho máš hnusný jinak by si tu ze zoufalství tohle nepsal!

xxx (St, 22. 8. 2012 - 23:08)

Máte pravdu, že si ho...máš nějaký kontakt? třeba skype?

mirek32 (St, 22. 8. 2012 - 12:08)

Jsem rád Jájinko že to oceňuješ. Nemí nás mnoho hetero mužů kteří polykají své semeno. Já to prostě miluju tu chuť a ten pocit když ho mám na jazku. Navíc žena taky není proti. Nevím jestli by se ti to se mno líbilo Jájinko nejsem už zrovna nejmladší.

Michal (St, 22. 8. 2012 - 06:08)

Také s tím nemám problém, přítelkyni to i hezky vzrušuje když se pak spolu líbáme a má v puse sperma.

Peter (Ne, 19. 8. 2012 - 15:08)

ahoj Jájinko mám stejný názor Nezkusíme to?napiš mi na [email protected]

Jájina (So, 18. 8. 2012 - 21:08)

Manželka se se mnou vždy...Mirku,jsi správnej chlap,tak to má být.Nezkusíme to ?

mirek32 (Pá, 17. 8. 2012 - 21:08)

Manželka se se mnou vždy podělí oba jsme pro rovnoprávnost.

Jájina (Čt, 16. 8. 2012 - 21:08)

Já polykám vždycky,...No,párkrát za život jsem solkla,ale jen v případě,že ten dotyčný byl ochoten ochutnat a popřípadě polknout taky,já přece taky chutnám šťávu ze své kundčky když mu během vrzu občas vezmu nástroj do pusy,jsem pro rovnost.Všeobecně si myslím,že by s polykáním měly holky šetřit.i s výstřikem do pusy,a vy?

Anna (Čt, 16. 8. 2012 - 15:08)

Já polykám vždycky, protože se málokdy stane, že máme po ruce kapesníčky... =) A teď se mi stává, že po spolknutí mám těžký žaludek, ale stačí si dát čaj, nebo kafe a je to znovu v pořádku. Polykání mi nevadí a když to má přítel rád, proč ne... =) Myslím, že byste neměly urážet holky, je to každého věc a já si se spermatem svého přítele můžu dělat co chci, takže zavřete klapačky a nahoře máte křížek, jestli se vám něco nelíbí. =o*

Ľubica (Pá, 3. 8. 2012 - 22:08)

Prasáci!

Ňamka (Čt, 2. 8. 2012 - 22:08)

Qmyjte jahody,rozkrájejte na půlky,posypejte vanilkovým cukrem,zalijte trochou vaječného koňaku,našilhejte poctivou šlehačku,úhledně nazdobte,zapíchněte pár lístečků máty a urychleně,ale uspokojivě šukejte,obsah mužského výstřiku umístěte na onu šlehačku a pak už jen papejte a polykejte,velmi osvěžující pochutina v teplejších dnech.

d (Čt, 2. 8. 2012 - 01:08)

www.stihli.cz

Katka (So, 14. 7. 2012 - 22:07)

je mozne ze se mohou mastit vlasy po castem pozivani ejakulatu?dekuji za odpoved

Robinson (Út, 22. 5. 2012 - 14:05)

Robinson: Nemáš vůbec zač...Zoša: Diky, hodne stesti i tobe :-)

Zoša (Út, 22. 5. 2012 - 00:05)

Robinson: Nemáš vůbec zač :-)
Víš, já si myslím, že hlavní je, jesti ona sama ten blok chce překonat nebo ne. Já jsem taky jako začátečnice určitý blok měla - to je normální, ale chtěla jsem ho překonat, tak jsem na tom zapracovala a zkoušela a vymýšlela až se mi to povedlo.
Takže ani tak nejde o blok, ale o ochotu ho překonat. Pokud ale nic překonávat nechce, tak s tím nikdo nehne.
Já jsem se to vyloženě chtěla naučit, tak jsem si za tím šla. Podotýkám, že sama. Přítel je asi trochu jako tvoje přítelkyně.
Tak snad nás ti naši nebudou moc zlobit :-)
Já se s přítelem uvidím zítra, tak snad tentokrát se sexem začne sám. A vám taky držím palce :-) Oběma :-)

Reklama

Přidat komentář