Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 13:07)

Povídky? No, psali dlouho a tak nějak nám pro pobavení Včera jim to tady znechutili,najdou si něco jinýho. A Lalla se asi naštvala kvůli tomu co tady bylo, přečti si to.

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 12:07)

Já chci povídkáře ...

Ota (Po, 27. 7. 2020 - 05:07)

Já už jsem bez Milunky.On si pro ni Sergej byl až tady u nás.Volal jí kde je že pro ní ještě s jinym ukrajincem dojede a tak mu musela říct pravdu.Tak tady byli a přivezl jí peníze a zároveň jí řekl že snad ho nezabije ale že mu zabavili řidičák.No a povjesil se na ní, jakože hned jí chytil obejmul a táhl si jí k sobě a už jí nepustil.Tak mi tak proběhlo hlavou že Sergej se jí nikdy nevzdá.Pak je ten druhej odvezl.No mám jich plnou hlavu,že už z toho nemůžu spát a to dnes nevstávám a celou noc ani nespim a koukal jsem co tady psalo lidí.

bianka (Po, 27. 7. 2020 - 07:07)

Přivezl peníze? Vzali mu Oto řidičák?
No to má Sergej pěkně zaděláno.

Ota (Po, 27. 7. 2020 - 11:07)

No to má zaděláno.Ještě že se nenasral že byla u mě.Řekl jsem mu že jsem jí hlídal jak jí nebylo dobře ale to byla pravda.

Bianko, (Po, 27. 7. 2020 - 00:07)

mám takový dojem, že se sem ti čumilové a další divnolilidi, co se to tady snaží už několik týdnů rozbít, táhnou za tebou. Prapodivní obhájci Miluny, kterým vůbec nejde o Milunu ale jen o teritorium. Čmuchalové a čumilové bez znalosti této diskuze a chabých ale nadřazených ego argumentů a v konci vždy urážejí místní lidi na citlivých místech, protože vědí, že místní jim neumí ani nechtě stejně oplatit. To je zlé.

P.Rada (Út, 28. 7. 2020 - 17:07)

A jak vidím, Bianka jí pořád nedá spát.

bianka (Po, 27. 7. 2020 - 06:07)

Tihle divnolidi netáhnou jen za mnou, ale většinou tam, kde si lidé ve virtuálu dovedou klidně vyměňovat názory, komunikovat. Jsou to takoví ničitelé - rozbušky. :-). Za chvíli se určitě jedna objeví. Rozbuška, která zničila mnoho dobrých diskuzí. Ignorovat, ignorovat.

Povídkáři 2 (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

A plácáme a plácáme. A s radostí si vymýšlíme.

bianka (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

Já jsem v klidu, ale jestli si myslíš, že jí budu mazat med kolem úst, to ne.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

Správně! Když už tu Čumil není tak si dupni!!! Kdyby se objevil tak zas uteč!!!

čumilovi (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

s láskou: https://www.youtube.com/watch?v=OumR3W0Kf0o

jojo (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

nemá s kým a nemá čím.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Koukám, že staré báby nepochopily o co Čumilovi šlo. Sany to pochopila. Aspoň někdo.

a (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

co ty strejdo pupkatej, o co jde tobě? Prudit? Chtěl by sis zašukat a nemáš s kým?

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Když už tak mladá paní kozatá :)). Tady je výkvět čarodějnic

čarodějnice (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

Jo tak to se ti nedivím. Taky mám radši mladýho rybízka než zaprděnýcho strejdu

:)) (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Tomu spíš nestojí kašpárek

bianka (Ne, 26. 7. 2020 - 21:07)

Čumil tady napsal.H lavně neubližovat. Ale tady každý reaguje podle svého pohledu, diskutuje a dává své názory. Nemůžu nereagovat na to, jak Miluna někomu ubližuje, aniž si to uvědomí. To se nejen já ozvu/ pokud jsem u pc/. Čumile, Miluna ubližuje rodičům, dětem, Sergejovi. Neviným lidem, které třeba zneužila/Jirka, Alice/a pod. A diskuse je od toho, aby se diskutovalo. A že to Miluna nechápe a nikdy nepochopí jak a čím jim ubližuje je jiná věc. Tady lidé vysvětlují, reagují. A to, že ne tak, aby se ti líbilo, je jen jejich věc.Takže tady to nikdy nepojede podle tvého přání, tady je každý za sebe. Možná neznáš vše od začátku, nečetl jsi začátek, jak sem začala Miluna psát. Ale to je tvá věc. Ti co sem píši to ví. A nebudou jednat podle tebe. Ani já.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 22:07)

Tak jí dokopej pod vlak a konečně budeš mít klid.

Reklama

Přidat komentář