Reklama

Transplantace vlasů

Dittaa (Čt, 17. 9. 2020 - 23:09)

Doporučuju zajít si na trichologické vyšetření. Já jsem byla tady https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/ příčina muže být řešitelná i jinak než transplantací, byla jsem tam a u mě to bylo kvůli hornonům a poradili mi léčbu a jsem zase v normálu :)

Kika (St, 9. 9. 2020 - 21:09)

Začala jsem zvažovat transplantaci, po porodu mi vlasy poměrně hodně prořídly a už předtím jsem moc vlasů neměla. Zajímaly by mě zkušenosti žen s transplantací vlasů, předchází tomu nějaké vyšetření, co to obnáší atd.

Dušan25 (St, 19. 12. 2018 - 18:12)

Dobrý den všem. Už asi pět let mě trápí vypadávání vlasů. Začalo to docela nevinně, ale teď už se mi začínají dělat pořádné kouty. Začal jsem zkoušet různé mastičky, šampony atd., ale nic nepomohlo. Tak jsem začal uvažovat o transplantaci. Máte někdo zkušenosti? Je to přece jen poměrně dost peněz, tak bych je nerad investoval zbytečně. Předem děkuji za odpověď.
Marek

lukas.adam (Po, 21. 1. 2019 - 13:01)

Zdravím. Byl jsem na tom podobně, taky jsem vyzkoušel všechno možné, ale nakonec jsem se asi před třema rokama rozhodl pro transplantaci přes www.newhair.cz a jsem moc spokojený. Všechno proběhlo hladce, podíval jsem se do cizí země a ještě dost ušetřil, protože tyhlety zákroky v ČR jsou o dost dražší než třeba v tom Turecku. Takže za mě můžu doporučit. :)

Skeptik, který… (Čt, 25. 10. 2018 - 20:10)

https://carlosslim.com/desde_slim_unammex01_ing.html

Skeptik, který… (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

Transplantace vlasů jsou bezohledný byznys, kde není místo pro lékařskou etiku. Nenechte se na transplantaci vlasů nalákat. Tento zákrok má jednu fatální nevýhodu, kterou propagátoři vlasových transplantací bagatelizují nebo zamlčují. ŽÁDNOU TRANSPLANTACÍ VLASŮ SE NEZASTAVÍ DALŠÍ PADÁNÍ A UBÝVÁNÍ VLASŮ!!! Každý reklamní agent vám ukáže fotky lidí rok nebo dva po transplantaci. Nikdo už vám neukáže tu bizarní hrůzu, kterou budou mít tito lidé na hlavě za 10 nebo 15 let po transplantaci. Stručně řečeno - transplantované vlasy vydrží až do smrti, ale ostatní vlasy padají a ubývají dál, tak jako by padaly a ubývaly, kdyby se transplantace neprovedla. Za 10 až 15 let budete mít nahoře řídké transplantované vlasy, pod nimi od ucha k uchu kolem dokola celé zadní části hlavy pás holé kůže (to je to zvětšení pleše za těch 10 až 15 let), a teprve pod tímto bizarním pásem holé kůže pak tu klasickou "podkovu" hustých vlasů, která všem mužům vydrží až do konce života. Vygooglete si fotky nešťastníka jménem Carlos Slim Helú (mexický multimiliardář, jeden z nejbohatších lidí světa), který byl na transplantaci vlasů před 20 lety. Děs a běs.

Petr974 (Pá, 14. 9. 2018 - 04:09)

Dobrý den, určitě běžte do toho. Také mám plešatost v genech po otci, tak jsem si myslel, že se mi nové vlasy nechytí, ale na klinice https://www.aratravel.cz/ všechny mé obavy vyvrátili a už rok po operaci je znát výsledek a mám snad lepší vlasy, než v 15.

Puchwald (Pá, 15. 4. 2022 - 23:04)

A teď tu o pejskovi a kočičce. Kdo tě platí, svinskej lháři? Nahoď foto!

Marcela Duzdova (So, 21. 1. 2017 - 15:01)

Chtěla bych nastrelit vlasy ve předu mám málo chcise zeptat kolik to stojí a kdeto dělají jsem z chebu děkuji

Petrooooo !!! (Po, 3. 10. 2016 - 20:10)

Ja byla na aplikaci tech...Prosím, kolik to stojí a v jakém rozsahu asi ti vlasy chyběly?
Moc to potřebuju vědět, kliniku si najdu.
Díky,
Bára

Petra (Po, 3. 10. 2016 - 16:10)

Ja byla na aplikaci tech kmenovych bunek do vlasu v medikhausu a jsem spokojena velmi jiz jsem tam donutila jit i manzela, jelikoz kstice uz take neni to co byvala. :D

petr (Ne, 24. 4. 2016 - 19:04)

Hlavně nekupujte m inoxidil,jedna velká zlodéjina.

alex (Po, 5. 10. 2015 - 01:10)

Samozřejmě, bude zde...kde se nachazi PHAEYDE Klinika

Eliska34 (Po, 31. 8. 2015 - 10:08)

Samozřejmě, bude zde trvající cestička vlasy, ale více vlasů bude tvých.

Po porodu mi začaly řídnout vlasy. Předtím, vždycky jsem měla husté vlasy, blonďato-hnědé, vlnité. Mohla bych psát, že v těchto časech peníze nejsou problém, ale to není hlavní úhel pohledu. Mám jen jednu hlavu a chci nejlepší výsledky. Hledala jsem na spoustu fórech, četla jsem četné komenty předtím, než jsem se rozhodla. Chvíli mi to trvalo, než mi všechny ty informace dávaly smysl a mohla jsem se rozhodnout, kam jít. Není to o tom, které klinika je nejkrásnější, spíše na které mi podali nejpřesnější a nejkomplexnější informace. Mám 34 let a už nemůžu být snílek. Nakonec můj výběr padl na PHAEYDE Kliniku. Na zadní straně mi vyzerauli vlasy v oblasti 15 cm, které jsem prohnul zahalit vlasy již po pěti dnech procedury, šála a šátek byli mými dobrými přáteli během těchto dní. Procedura Travalo od 8 rána do 7 večer, která mohla postupovat rychleji, pokud bych si dala odstřihnout i vlasy vpředu. Tímto způsobem byla transplantace provedena do dlouhých vlasů. Neřekla bych, že to bylo bolestivé, ale samozřejmě, záleží na osobě: Měla jsem už lepší dny. Do přední a střední části skalpu bylo transplantovaných 3000 kusů vlasů. Teoreticky to mohlo být ještě víc, ale musely by být ostrhané další části a tak jsem řekla, že nejprve se podíváme na toto. Nemyslím si, že budu potřebovat další procedury, protože hustota je pro mě dostatečné, mám ráda pevnost. Možná, na pohled druhých nejsem krásnější, ale v hloubi mé duše jsem mnohem šťastnější, stala jsem se mnohem sebevědomější ženou. Mohu to jen doporučit všem ženám.

Donohrb (Út, 19. 4. 2022 - 16:04)

Juhehehehe… ty komiku… není to vidět, ale jsi díky tomu šťastnější a sebevedomější žena… jdi se léčit, klaune… Muhehihahohuhehehe!

Doktor (Po, 2. 2. 2015 - 17:02)

Milé děti, jestli věříte v turecký zázrak jménem photoshop, jeďte do Turecka. My vás pak v českých nemocnicích budeme léčit ze žloutenky a rozličných infekcí (nejčastěji kožních).
Váš kožní doktor

opdoved (Út, 9. 12. 2014 - 08:12)

mily, sikovny a kompetenty tim Dr. Heinricha poskituje terapii vlasu z vlastimy kmenovimy bunkamy z vlastniho tuku. Kmenove bunky podpori rast vlasu, lebo se rozmnozi. Zakrok muzete podstoupit ambulantne

pavel (St, 16. 7. 2014 - 01:07)

neomezený počet štěpů 3500 Euro !

http://www.fuetr.com/

Daniela (Ne, 7. 2. 2010 - 21:02)

Chtěla bych si udělat transplantaci vlasů ale nejdřív potřebuju vědět cenu

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2009 - 11:08)

Mám strach,že by to nevypadalo dobře a hlavně nepřirozeně.

Reklama

Přidat komentář