Reklama

Transplantace vlasů

pro Adrianu (Čt, 6. 8. 2009 - 20:08)

na obočí se vykašli, nech si udělat permanentní make-up - obočí, když bude světle hnědé, bude to vypadat dobře

Adriana (Čt, 6. 8. 2009 - 16:08)

Má někdo zkušenost s transplantací obočí ze záhlaví??Kolik to stojí a jak to pak vypadá?Napište své zkušenosti.

Dalis (Ne, 7. 12. 2008 - 13:12)

V roce 2007 jsem byl na dvou transplantacích na klinice Laurea v Brně. Mám z toho stejný pocit, jako jeden z předchozích přispěvatelů - že si ten doktor udělal nějaký drastický žert na můj účet. Vlasy mi nasázel tak řídce, že to vypadá jak chlupy na ruce. Jsem z toho úplně nešťastný. Kdybych těch šedesát tisíc vyhodil z okna, udělal bych líp.

Tom (Pá, 12. 9. 2008 - 18:09)

A kolik jsi zaplatil za jeden štěp?

lony (Út, 12. 2. 2008 - 22:02)

ahoj vsichni!ma nekdo zkusenosti s timto zakrokem?prosim piste sve zkusenosti!

Dan (Ne, 30. 12. 2007 - 15:12)

Absolvoval jsem u Dr. Koňaříka a jsem spokojený. Mám dvě etapy po 1000 štěpech.

pavel (So, 6. 10. 2007 - 23:10)

Ano,absolvoval jsem to a nedoporučuji mikroštěpy Je to zdlouhavé,únavné,drahé a výsledný efekt je nerozpoznatelný,připadá mě , že si ze mě pan plastický chirurg vystřelil.

Lenka (Pá, 17. 8. 2007 - 21:08)

Ahoj-dobrý den je mi 19let ale mám řídké vlasy-chtěla bych je nastřelit máte s tim někdo zkušenost?????

Eva (Po, 7. 8. 2006 - 11:08)

Zajímal by mne názor na metodu GHO transplantace vlasů, má někdo zkušenosti?
http://www.vlasy.cz/s_vla/index.php?rubrika=209&typ_zobrazeni=katalog&uid=4151

Vít Wiejowski (Po, 7. 8. 2006 - 09:08)

Dobrý den, jen se chci zeptat, jestli už jste podstoupil tu trans.vlasů.Já totiž ano. Pokud budete mít nějaké dotazy, tak mi klidně napište: anike25"seznam.cz

Puchwald (Pá, 15. 4. 2022 - 23:04)

Upřímnou soustrast.

pitra pavel (So, 11. 2. 2006 - 07:02)

Dobrý den, Mám dotaz ohledně transplantace ne vlasů, nýbrž vousů. Zajímalo by mne, zdali by bylo možné transplantovat i štěpy vousů (například kdybych měl zájem o zahuštění středně hustého kníru). Pokud ano, samozřejmě, že by mne zajímala i možná rizika s tímto úkonem spojená a v neposlední řadě i cena.S přátelským pozdravemPavel Pitra

hanka (Út, 18. 1. 2005 - 23:01)

jestli někdo prošel transplantací vlasů,prosím,napište mi vaše zkušenosti.stojí to za to?taky nebylo zapotřebí žádné vyšetření před zákrokem?je to bezpečné?děkuji

Jan (Ne, 15. 2. 2004 - 22:02)

Transplantaci vlasů by si měl každý velmi dobře rozmyslet.Je třeba si uvědomit,že je možné odebrat ze zátylku jen určité množství vlasů.Nikdo také 100% neví jak mu budou v budoucnu jeho vlastní vlasy vypadávat a mohlo by se stát,že někomu zůstanou na hlavě jen ty transplantované.O tom že je to na dotyčném poznat je těžko napsat,to se musí vidět.Já osobně jsem tu možnost měl,z větší vzdálenosti to nevypadá špatně,ale zblízka je to poznat. Vypadá totiž nepřirozeně to,jak vlasy "vyrůstají" z pokožky hlavy. Transplantace je podle mne vhodná pro toho,kdo má vlasy jen mírně prořídlé,s tím že už mu dále nevypadávají.A nejlépe na temeni hlavy,čelní oblast je vždycky z hlediska estetického výsledku nejistá.Je otázkou jestli není lepší se ze ztráty vlasů vyrovnat,než podstupovat transplantaci.Cena se pohybuje obvykle mezi 30 000-100 000 Kč.Muži to většinou řeší krátkým sestřihem a ženy parukou nebo i vlasovou integrací.Některé české i světové celebrity nejsou vyjímkou.

Puchwald (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

A chlapi to snad neřeší integrací nebo příčeskem? Ty blbý kecy o sexy krátkém sestřihu a holé palici jsou už trapný. Plešatý chlap je horší eklhaft než ženská po chemošce.

Tomas (Čt, 29. 1. 2004 - 20:01)

Existují různé metody nastřelení.Myslím,že podstoupil tu z těch starších,kdy je více poznat,že vlasy jsou nastřelené.Nikoho jsem osobně neviděl s nastřelenými vlasy,ale určitě lepší než nějaká pleš,ne?:)A ta cena asi bude mnohokrát vyšší,tipuju.

Luboš (Čt, 29. 1. 2004 - 19:01)

Můj taťka tuto operaci podtoupil asi před 10 lety,tehdy ho stála 10 000,- a dělali mu to v Brně.Vlasy mu odebrali ze zátylku hlavy,pak je naporcovali na kousky (každý kousek měl asi 3-5 vlasů) a nastřelili do připravených dírek.Vlasy na hlavě sice má,ale mě se to osobně moc nelíbí.Jde vidět,že to jsou vlasy nastřelené.

webmaster (St, 28. 1. 2004 - 22:01)

Předmět: Transplantace vlasů Autor: Petr Datum: 28.1. 2004 15:17:31 Prosím o informace ohledně transplantaci vlasů.Rád bych znal názor a případně zkušenosti kolem tohoto zákroku.Způsob provedení zákroku znám, ale zajíma mě názor lidí,kteří to podstoupily. Předmět: Transplantace vlasů Autor: Tomas Datum: 28.1. 2004 15:23:22 A třeba na kolik to vyjde finančně?

Návštěvník (Pá, 20. 7. 2001 - 06:07)

Existuje vůbec někdo,kdo podspoupil transplantaci vlasů??? Již dlouho o tomto zákroku uvažuji.

Návštěvník (Čt, 8. 3. 2001 - 16:03)

Jsem žena a je mi 36 let. Mám strašně málo vlasů, prosvítá mi temeno. je to geneticky podmíněné, máma je to samé. Kožaři mi nepomohli, jsem vpodstatě zdravá. Tak mě napadlo toto radikální řešení. Přece jen mi to na sebevědomí nepřidává. Máte někdo s tímto zákrokem zkušenosti? Vyplatí se to? Nebyde to později jěště horší nebo s trvalými následky? A na kterou kliniku se obrátit - kde budou nejserióznější? Nebo existuje ještě jiná možnost? Díky za rady. Irma.

Reklama

Přidat komentář