Reklama

Urinoterapie

Stewe (Pá, 8. 10. 2021 - 13:10)

Dobrý den paní Gábino mám zájem o dlouhodobou spolupráci. Jednou týdně od obou. Děkuji za odpověď. [email protected]

Gábina (So, 9. 10. 2021 - 12:10)

Psala jsem vám mail, snad došel, jste v mailu Stewe nebo stewe ?

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

Dobrý den, děkuji, jsem z Prahy.

Gábina (So, 4. 9. 2021 - 21:09)

Já jsem také z Prahy, pokud máte zájem, napište mail, nerada bych to řešila veřejně.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 23:09)

No jasný, to bych taky nechtěl, prosím napište mi na czpetr34(zavináč)post.cz, děkuji!

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 01:03)

Já se vychčiji tedy maximálně u lékaře, ale že bych to pil, to by mi nechutnalo. Urinoterapie je nějakí pavědecká metoda. Zpravidla může mít efekt asi jako placebo, tzn. že si daný člověk myslí, že má pozitivní efekt.

Hovnocuc (Út, 16. 3. 2021 - 05:03)

Možná si ten pán s kosou před pochcáním neumyl péro a tvaroh se mu dostal do té rány. Co ale fakt funguje, pochcat např. chodidlo zasažené mořským ježkem. Ještě za Jugošky jsem viděl, jak paní chcala děcku na chodidlo.

Gustav (Út, 16. 3. 2021 - 05:03)

Z moči otravu krve dostat nemohl, moč je sterilní, nepovídej tady báchorky

lokomotiva 38 (Po, 15. 3. 2021 - 21:03)

Znám pána co rozřízl nohu o kosu a načural si na ránu, protože se říkalo, že to léčí a dostal otravu krve. Urino terapie je švindl.

lokomotiva 38 (Po, 15. 3. 2021 - 21:03)

Znám pána co rozřízl nohu o kosu a načural si na ránu, protože se říkalo, že to léčí a dostal otravu krve. Urino terapie je švindl.

MUDr. M. Očůvka (Po, 15. 3. 2021 - 20:03)

Dobrý den, urinoterapie je efektivnější než jiné metody alternativní medicíny Vysoké školy života, jako např. Inhalace kočičích exkrementů nebo konzumace listů bolševníku velkolepého v boršči. Urinoterapie je taktéž dobrým pomocníkem při odvykání kouření a výstřiky z vagíny ženy jsou zdravé pro hubnutí a zdravou výživu díky vysokému obsahu toxinů vyloučených z těla.

Hovnocuc (Po, 15. 3. 2021 - 18:03)

Mohu si přijet? Foukl bych to do sněmovny. Když to zabere, přijel bych znovu pro senát.

Džony (Po, 15. 3. 2021 - 17:03)

Dneska ráno jsem snědl vlastní hovno, hned se můj organismus cítí líp. Nechce někdo vzorky hoven ?

Marťas (Ne, 14. 3. 2021 - 21:03)

A taky se tam naučí kouřit, pít alkohol a brát drogy. Proč myslíš že děti utíkají z děcáku.

Evžen Uzdichcal (Ne, 14. 3. 2021 - 18:03)

Vážení a milí urinoterapeuti, mám problém. Z léčení mých nemocí se stala závislost! Nevydržím den bez moči. Jsem na tom závislý, jak vnitřně,tak i z venku. Musím každý den vypít minimálně půllitru moči, ať už své nebo svého přítele. Nemůžu bez toho žít. Myslíte že bych měl vyhledat nějakou pomoc? Vždycky když souložím se svým přítelem tak se nechávám počůrat. A je to úžasné! Strašně si to užívám, nebo když se ve vaně koupu tak čurám sám na sebe. Ta teplá moč mě strašně uspokojuje a prostě mi to nějak pomáhá k mému vnitřnímu klidu.

Poslední s mozkem (So, 13. 3. 2021 - 13:03)

V dnešní době není obří asteroid považován za hrozbu ale za řešení! Když už močíte dětem do úst nenapadlo vás že byste jim tam taky nasraly? Jste vážně pacienti nic jiného děti by vám měli odebrat protože i v tom dětským domově mají větší šanci na normální život než s vámi! Vydržím lecos ale z tohohle je mi vážně na blití a stydím se že jsme jeden druh!!!

Hynek (Ne, 14. 3. 2021 - 21:03)

Máš pravdu, v domově se alespoň naučí krást. Ale určitě nikdo nesere dětem do pusy, urinoterapie je něco jiného a je popsaná i ve světě.

Franta (So, 13. 3. 2021 - 08:03)

Nachcal Franta na Trabanta a generálka je hotová. Fakt to funguje.

Standa (So, 13. 3. 2021 - 03:03)

To je všechno vymyšlené, jen tady chce někdo rozhýbat skupinu a vy jak blbí na to naletíte

Fuj (Po, 8. 3. 2021 - 14:03)

Vážně si tady někdo řekne mysli, že “léčba” z dob kdy si lidi mysleli že je země placata je vhodná? Je to jen výmluva pro nechutné praktiky s vašemi dětmi.

Reklama

Přidat komentář