Reklama

výprask

Default User Image
Ženu, které mohu dát na holou za Fin odměnu Západní Čechy. (So, 7. 10. 2023 - 22:10)

Hledám ženu, která by byla ochotná přijmout výprask rukou za odměnu ve výši 2000 Kč, nebo výprask nějakým nástrojem s větší intenzitou za odměnu ve výši 4000 Kč. Vše dle domluvy. Hledám ženu, která má zálibu ve výprasku, v tradiční disciplíně, má opravdový zájem a nebudeme si jen bezúčelně psát. Ženu, která ví, o čem je výprask. Jestli miluješ kontrast bílých kalhotek, které zvýrazňují zarudnutí, jestli miluješ červený horký zadek. Neboj se napsat. Mám prostory, pomůcky, rozum, tvé NE a STOP je pro mě opravdu STOP.
Nezkušenost, stydlivost ani nesmělá nebo uzavřenější povaha vůbec nevadí, ani nemusíš mít postavu modelky. Pokud máš zájem, tak napiš a můžeme probrat představy a možnosti, vše dle domluvy diskrétně a bezpečně.
Klasický sex nehledám, jen výprask.
Chceš mít svoji kocovinu z přehnutí přes koleno, cítit se jako ve vesmíru a mít radost??

Jsem z Karlových Varů, jezdím pouze po západních Čechách.

[email protected]

Default User Image
Radim (So, 30. 9. 2023 - 23:09)

Testovací zadek pro řemen.

Ahoj, našel jsem starý poctivý historicky řemen a hledám pro něj na otestování ženský zadek.
Pro tu, která má ráda vůni a zvuk staré kůže. Za otestování nabízím finanční odměnu 2000 kč.
Jsem muž, který má rád tradiční výchovné metody pomocí výprasku. Jsem z Karlových Varů, 38 let zkušený.
Nejde mi o sex, pouze o Spank dle domluvy a s rozumem. Máš příjemnou vnitřní reakci na zvuk rozepínaní řemenu, když rachotí přezka? A oba víme, co se bude dít dál "teď se přehni holčičko"!
Ten svištící plácavý zvuk má tendenci vyvolat zároveň husí kůži a jemný úsměv se zdviženým obočím.
Občas i vlhkost. 😈
Pokud věříš v tělesné tresty, máš ráda nástroje, které mají historii, duši neboj se ozvat. [email protected]

Default User Image
Zajímáš se o tradiční výchovu a domácí tresty?? Toužíš zažít něco v reálu od slušného muže?? Jsi ze západních Čech?? Muž, který má rád udělování výprasků, tradiční domácí výchovu a často se pohybuje na západě, zejména v okolí Vary, Mariánek a Plzně, hle (Ne, 17. 9. 2023 - 00:09)

Zajímáš se o tradiční výchovu a domácí tresty?? Toužíš zažít něco v reálu od slušného muže?? Jsi ze západních Čech?? 

Muž, který má rád udělování výprasků, tradiční domácí výchovu a často se pohybuje na západě, zejména v okolí Vary, Mariánek a Plzně, hledá partnerku, která má ráda výprasky a je otevřená pro zkoumání hranic.
Nehledám subinu, hračku, čubku nebo holku na občasnou výchovu. Hledám partnerku, se kterou bych mohl budovat zdravý vztah založený na vzájemné důvěře. Jsem dominantní a nebojím se trestat výpraskem nebo jinak za tvé přestupky, ale také se zajímám o společné výlety, jízdu na kole a sportování, kino, divadlo, koncerty či společné strávení času.
Hledám vztah, ve kterém budou jasná pravidla a následky, ale také otevřenost pro komunikaci a vzájemné respektování potřeb. Neboj se mi sdělit, co chceš, a nemusíš se za své touhy stydět. Možná jsi normální holka, které chybí pevná ruka, nebo hledáš motivaci a podporu k dosažení svých cílů, nebo máš jen své hříchy, které chceš napravit.

Muj email: [email protected]

Default User Image
Přísná (Po, 11. 9. 2023 - 18:09)

Tak u koho ještě kromě nás začal první školní týden nebo spíše jeho závěr výpraskem a za co? Já dávala dceři i neteři ( chodí spolu do školy) proutkem pětadvacet, protože se ani jedna neráčila připravil na první test. 

Irena (Út, 8. 8. 2023 - 15:08)

Dobrý den,

má někdo zkušenost s výpraskem na holou pubertální nebo dospělé holce při odvykání s cigaretami?

Default User Image
Milda (St, 24. 1. 2024 - 16:01)

Ahoj , mám zkušenosti. Rád Ti dám na zadek, za kouření . Napiš mi na:  [email protected]

Default User Image
Milda (St, 24. 1. 2024 - 16:01)

Ahoj , mám zkušenosti. Rád Ti dám na zadek, za kouření . Napiš mi na:  [email protected]

Default User Image
Ľuboš (Po, 22. 1. 2024 - 11:01)

Dobrý deň som starší pán učiteľ .. určite mám s týmto skúseností.napis..ak máš záujem 

Default User Image
Milan. (St, 10. 1. 2024 - 07:01)

Hezký den Ireno  , rád  odnaučim kouřit . Mám zkušenosti, tak napište mi na :  [email protected]

Anonym (St, 8. 11. 2023 - 15:11)

Jo, takhle jsem dvě moje přítelkyně odnaučit bezmezně kouřit. Jedná přestala úplně, druhá kouří 3cigara denně. 

Default User Image
Kořen (St, 1. 11. 2023 - 05:11)

Já ti naplacam rákoskou 

Václav (Po, 14. 8. 2023 - 00:08)

jasně pošli kontakt a domluvíme se

Karla (Po, 14. 8. 2023 - 06:08)

Trestate doma nejakou divenku?

Václav (Po, 14. 8. 2023 - 12:08)

jednu mladou dívku ano

Karla (Po, 14. 8. 2023 - 12:08)

Jak moc, ma poradna jelita?

Václav (Po, 14. 8. 2023 - 13:08)

jak kdy pořádná jelita měla asi jen 2x když hodně zlobila

Karla (Po, 14. 8. 2023 - 13:08)

Pouzivate rakosku?

Václav (Po, 14. 8. 2023 - 13:08)

ano

Karla (Po, 14. 8. 2023 - 13:08)

Zajima me, jak to u vas chodi

Karla (Po, 14. 8. 2023 - 13:08)

Muzete napsat na mail [email protected].

Reklama

Přidat komentář