Reklama

výprask

Václav (Po, 14. 8. 2023 - 13:08)

ano

Karla (Po, 14. 8. 2023 - 13:08)

Zajima me, jak to u vas chodi

Karla (Po, 14. 8. 2023 - 13:08)

Muzete napsat na mail [email protected].

vlasta (St, 9. 8. 2023 - 18:08)

Mám zkušenost asi tak rok starou,když byl bit můj syn.Přinesl poznámku,že kouřil o odpolední přestávce s kamarádkou u školy.Jednou už byl načapaný tak jsem mu řekla,že příště dostane.Jak jsem slibila tak jsem vykonala.Když přišel sundala jsem z věšáku řemen a šlo se na věc. Dostal pořádně řemenem na zadek.Nepomohlo mu že přišel s kamarádkou s kterou kouřil.Prosila za něj ale poslala jsem jí pryč.Když odešla tak byl syn pořádně bit.

Pepa (So, 5. 8. 2023 - 23:08)

Jsem normální muž, milující klasické výprasky.
Jsem z Karlových Varů, je mi 37 let, mám zkušenosti.
Hledám ženu, které mohu dát na holou, diskrétně s rozumem a dle domluvy.
Někdy zlobivé holce stačí dlouhé a bolestivé přehnutí přes mé koleno.
Kope, prosí a kroutí se. Nemá žádnou kontrolu nad tím, kdy to skončí, a
malá část z vás holek to prostě miluje skutečnost, že vám není dovoleno o ničem rozhodovat. Tvůj holý zadek je vydán na milost a nemilost někomu jinému. Žádné omluvy ani sliby mě nezastaví, dokud neuznám, že se polepšíš.
[email protected]

Radim (Po, 31. 7. 2023 - 17:07)

Dobrý den, kdyby měl někdo zájem dat 14letymu klukovy výprask nebo si o tom psát tak můj e-mail je :
[email protected]

Default User Image
Milda (St, 24. 1. 2024 - 16:01)

Ahoj Radime , rád Ti na zadek dám , odepis co vyvádíš a domluvíme se. Email:  [email protected]

Vendy (Po, 31. 7. 2023 - 08:07)

jo jo, řemen musí být cítit :)

Dominika (Po, 31. 7. 2023 - 15:07)

To bohužel je. Slyšet i cítit. Dostala jsem včera a ještě dneska si chladím zadek. Když dostávám položená přes postel, máti se vždycky víc rozpřahuje a pokud je u nás teta,tak ta má e zvyku to i komentovat, abych se styděla.

Default User Image
Milouš. (St, 10. 1. 2024 - 07:01)

Ahoj Dominik  , rád Ti dám na zadek , Ohnes se přes křeslo . Odepis na  [email protected]

Default User Image
Jirka (Ne, 10. 12. 2023 - 20:12)

Ahoj Dominiko, zkoušela jsi se máti vzepřít?

Anonym (St, 8. 11. 2023 - 15:11)

Myslíš jako že vystrcenej zadek je cítit? Měl jsem mladší sestru o rok, hodně zlobila, tak bylo rozhodnuto, že bude dostávat na holou přede mnou. Leh na zádech, nohy vzhůru, vy špulit prdku a už to jelo. Nechtěla, kroutil se u toho, ale nebylo ji to nic platný. Libilo se mi, jak se jí u toho natrasala picka a jak prosvitala dirka do prdky. To bylo breku a bouchani pěstmi do matrace. Teď, už jsme větší, se mi priznala, že nebrecela je bolesti, ale taky vztekem z ponížení přede mnou a ze studu, že ji vidím tak vystrcenou a z pocitu, že ji smrdí vystrceny zadek.Zlobila se, že mi takhle neviděla a já ji jo. Nevím, jestli se jí Teda nemám ukázat nahej, aby na to nemyslela,ale je to ségra, je to blbý. Jinak, já si při těch jejich vyprascich uvědomil, když jsem jí viděl tak bezmocnou, že ji mám rád a je to spravne. My si neublizime. Jen jednou v dětství ode mne taky dostala na holou, parodoval jsem rodiče, že mne neposlechla. Pak už mne poslouchala. 

 

 

 

 

 

Hanka (Čt, 3. 8. 2023 - 08:08)

Moje máti výprask vždy komentovala, jak je to pro moje dobro atd atd atd, když mě řezala přes holou prdel. Taky jsem musela ležet zadkem nahoru, ona stála a švihala mě rákoskou nebo lepačkou :D

Renata (Čt, 3. 8. 2023 - 15:08)

Zadkem nahoru to myslíte v pozici v kleku a zvednuty zadek a nebo vleze na zadech a zvednute nohy tuhle používala moje maminka.

Anonym (St, 8. 11. 2023 - 15:11)

Když na holou, vždy jsem musel ležet na zádech, roztazene nohy vzhůru a skrcene, tak se vše bylo vidět. Měl jsem i sestru o 9let starší, tak že jsem tak dostával i od ní, klidně i před její kamaradkou, až do 12ti let. 

Hanka (Út, 8. 8. 2023 - 08:08)

Joj, to to naštěstí v leže na břiše a měla jsem tam polštář, aby zadek byl vystrčený. Nebo jsem bývala ohnutá v kleče přes kraj postele....

Dominika (Čt, 3. 8. 2023 - 13:08)

Adi tak nějak. Teta si to nikdy nenechá ujít. Ty její řeči typu: Teď jí švihni přes obě půlky , ať si nějakou dobu nesedne nebo : A nezapomněla si tuhle počítat? Nejraději bych ji viděla ve stejné situaci.

X (Ne, 30. 7. 2023 - 12:07)

Kolik ti je?

Dominika (Po, 31. 7. 2023 - 15:07)

Na výprask už docela dost.

Návštěvník (Po, 31. 7. 2023 - 17:07)

Na výprask není dost ani ve třiceti :D

Reklama

Přidat komentář