Reklama

výprask

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 07:08)

A

Tomáš (Út, 7. 5. 2019 - 19:05)

Seznámí se nějáká holka.Napřed pokec a pak i třeba reál výprask. [email protected]

René (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

ja sem tam take dostávám na holou

Majk (So, 20. 4. 2019 - 15:04)

Je mi 32 a pořádný výprask mi strašně chybí. Toužím po tom být přivázán a pořádně seřezán, že si pár dní nesednu. Nejlépe ještě dostat špinavý ponožky do pusy abych nerušil řevem.

Honza (St, 20. 2. 2019 - 07:02)

Vážení,co dostáváte fyzické tresty! Je to stran rodičů nezákonné jednání a týrání svěřené osoby, díky této a podobné diskusi na tomto portálu jsme již loni mohli zmonitorovat a prokázat takové jednání v 17 případech a 7 je jich již pravomocně odsouzeno a potrestáno. Proto se nebojte na tyto ohavné praktiky rodičů upozornit i příslušné orgány, kde dostanete další pokyny jak jednat.

ZDENĚK (Ne, 20. 1. 2019 - 08:01)

BLÍŽÍ SE VYSVĚDČENÍ A JÁ VZPOMÍNÁM NA TY DOBY SLADKÝCH ODMĚN ALE I VÝPRASKŮ.KDYŽ NĚJÁKÁ TA TROJKA ČI ČTÝŘKA OBJEVILA NA VÍZU VĚDĚLI JSME CO NÁS DOMA BUDE ČEKAT.ZÁKAZ POČÍTAČŮ NEBYL A TAK JSME VĚDĚLI,ŽE NÁS ZADEK SE SETKÁ S PROUTKEM PÁSKEM NEBO VAŘEČKOU.I JÁ JSEM TO VE ČTVRTÉ TŘÍDĚ ZAŽIL,PO ÚSPĚŠNĚJŠÍCH LETECH PŘIŠLA ČTÝRA Z ČEŠTINY BYLO TO V POLOLETÍ.ŠEL JSEM SI S KAMARÁDKOU ZASÁNKOVAT.KDYŽ JSME SE VRATILI NUSEL JSEM PŘEDLOŽIT VYSVĚDČENÍ,SICE TO UŽ NAŠI VĚDĚLI NYNÍ PŘIŠEL TREST.DOSTAL JSEM ŘEMENEM NA ZADEK A ZA TREST PŘED KAMARÁDKOU.PO VÝPRASKU MNĚ KAMARÁDKA UTĚŠOVALA A ZAČALA SE SE MNOU UČIT A JÁ JSEM MĚL NA KONCI ZASE PĚKNÉ VYSVĚDČENÍ.

Veronika (Čt, 18. 10. 2018 - 08:10)

Je mi 14 let.Taťka s mamkou jsou na mě hodně přísný.Výprask dostávám často protože jsem drzá, sprostá a tak.Rodiče jeli nakoupit říkaly ať uklidím celý dům říkaly jestli to nebude bude zle.Ale mě se nechtělo utrpěla jsem jenom nádoby. Tak jsem se šla do pokoje na počítač dívat na film. Jak přijeli tak na mě křičeli poď jsem na hned.Taťka mě vzal za ucho a ohledně mě přes koleno. A nasekal mi 75 ran rukou potom jsem musela uklízet

Sofie (Čt, 18. 10. 2018 - 07:10)

Omlouvám se omylem jsem to nedopsala.Je mi 12 let. Mám HODNĚ FAKT HODNĚ přísné rodiče. Včera jsem dostala výprask. Výprask většinou dostávám za drzost,chození pozdě domu, za špatné známky, omlouvání, sprosťárny atd..Musím mít 1-2 3,4,5 to už ne to mám výprask jak něco.Psali jsme test já o něm nevěděla a dostala jsem 4. Řidičům jsem to nechtěla říkat ale pravidelně každý den mi kontrolují žákovskou knížku. Většinou mi výprask dává taťka ale i mamka.Přišla jsem domů šla jsem se učit do pokoje. Potom taťka křičel dones mi žákovskou knížku. Tak jsem ji donesla. Vyděl tam 4 tak mi vlakl az jsem spadla na zem začal na mě strašně ječet. Strašně jsem brečela. Říkal "tak to ne holčičko takovýhle známky si odpustit" já říkala že to byl prepadák ale říkal že jsem se to prostě jela naučit. Říkal dostaneš výprask že si tejden nesedneš. Já začala strašně brečet a bála jsem se. Říkal ať se zvednu s ty země. Nezvedal jsem se tak mě tahal za vlasy do obýváku. Říkal ať se do pasu vslíknu. Tak jsem rádci poslechla potom mě zohl přes koleno a 25 ran rukou strašně to bolelo kroutila jsem se strašně. Potom jsem se musela opřít o stůl a páskem 35 ran. Strašně to pálilo hrozně jsem se Kroutila tak mi dal 5 navíc. Potom byl pro kartáč a drhl mi to po zadku to bylo asi nejhorší strašně to pálilo. Potom přišla maminka a říkala taťkovi co mi dělá. Říkal že dostala 4 mamka se rozzuřila a říkala ústup. Byla pro rakosku a dala mi 25 prosila sem ať už přestane bolelo to strašně. Řekla mi ať se zvednu dala mi facku zohla si mě přes koleno a páskem 50 brečela jsem jako dítě pálilo to bolelo a štípalo. Potom jsem musela klečet

Sofie (Čt, 18. 10. 2018 - 07:10)

Je mi 12 let. A mám hodně přísné rodiče fakt hodně.Včera jsem dostala FAAAKT POŘÁDNÝ výprask.Ridice

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 03:10)

A jak se tu chytře opakují nejrůznější způsoby mučení- kopřivy, 70-280 (!) ran, přivazování, zasouvání kovových předmětů do análních otvorů! U toho se musel autor/autoři vysloveně udělat, když to vymýšlel. Takoví idioti by zasloužili přes hubu ...

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 03:10)

Na tomhle tématu je jasně vidět, kolik se na Doktorka.cz pohybuje úchylů, které vzrušuje ponižování a bití dětí. Není přece pravděpodobné, že by tento server sledovalo a tuto konkrétní diskusi vyhledali tolik 11, 23, 13, 14 a 15 letých dětí s tak hrůznými příběhy...

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 03:10)

Je mi 14 let.A v sobotu...70 ran páskem...ha, ha, ha

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 03:10)

Tělesné tresty dětí jsou zrůdnost sama, které lámou osobnost a dělají z dětí budoucí deprivanty. Já asi tak 2x do roka svému synovi dám lehký záhlavec. Jedinkrát jsem mu nařezal, když obešel moje nové auto dokola s nůžkami - prý aby byla legrace. Oba dva si ten výprask pamatujeme s já na něj nejsem vůbec pyšný ...

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 03:10)

Je mi 14 let.Před týdnem...Buď si vymýšlíš (což je pravděpodobnější, neboť taková kripl-máma snad ani neexistuje) nebo má Tvoje matka hraniční poruchu osobnosti. S tím se nedá moc dělat, jen Tě umístit do jiné rodiny k adopci ...

Bobrik (Čt, 18. 10. 2018 - 03:10)

Je to potupný, je mi už15 a...Promluvte si z rodiči v klidu ať toho nechají a když tak v kalhotách jináč to nahlásis na sociálku když budeš otálet tak za chvíli může být pozdě.

Ela (St, 17. 10. 2018 - 13:10)

Je mi 14 let.A v sobotu ráno mi mamka řekla ahoj a já no čus a říkala ty máš zas náladu. A já řekla tak si třeba polib. A oba prosím? A já začala trochu brečet řvala na mě říkala ať vstanu sedla si v Kuchyni na židli Žihla si mě a dala mi 25 ran páskem potom šla semnou do obýváku za taťkou a říkala že jsem na ni byla sprostá tak taťka říkal že už si to semnou vyřeší mamka si sedla vedle tátu. Táta se zvedl a já klečela na zemi a říkala že to bylo omylem. A říkal ať se zvednu a nesaskuju tady tak říkal jak chceš na zemi mě trochu zohl a dál mi 45 ran páskem polelo to strašně potom js m musela klečet

Sabča (St, 17. 10. 2018 - 12:10)

Je mi 14 let.Před týdnem jsem dostala výprask.Pozvala jsem k nám kamarádku mamce to nevadilo ale neměli jsme dělat hluk ani bordel. Ale pořád jsme se tam chechtali,dupali, řvali atd..Mamka nám to řekla 2 a na potřetí už měla vztek tak přišla ke Mě do pokoje a začala na ně řvát kamarádka se mě zastávala ale maká ji říkala ať ztichne.Tak mamka říkala ať si sundam kalhoty a kalhotkyA já říkala že máme návštěvu (tu kamarádku)Ale ji to bylo jedno.Radči jsem poslechla dala mi 25 už u 19 jsem ječela. Potom jsem musela kamarádku zavést domůA hrozně jsem se stidela

Kačena (St, 17. 10. 2018 - 00:10)

Tohle by žádná mama nígdy...proč bych si vymýšlela já se za to na nikoho nehněvám

Bobrik (St, 17. 10. 2018 - 00:10)

Mne ve čtrnácti přefikl...Luci ty jsi silna osobnost ale každý ná na to nema žaludek ale stejně uvnitř té silné osoby se muselo něco zlomit .

luci (St, 17. 10. 2018 - 00:10)

Neumím si to představit asi...Mne ve čtrnácti přefikl otčím , takže vím o čem to je. Ale matce jsem se nikdy nesvěřila.

Reklama

Přidat komentář