Reklama

Feťák=slabá vůle

Přemysl (St, 11. 3. 2009 - 14:03)

to emma: Jenom doufám, že nemáte žádné děti, protože pokud by zdědily Vaši inteligenci, tak tedy pozdrav pánbu.

Přemysl (St, 11. 3. 2009 - 13:03)

to emma a rodič: Jediné, s čím souhlasím, je to, že nemám děti a že takových lidí, kteří mají na tuto problematiku podobný názor jako já, není příliš. A jestli je tady někdo arogantní, primitivní a omezený, tak jste to vy. Já jsem chtěl především poukázat na to, že zatímco na řadu lidí, kteří za své zdravotní problémy nemohou, se zvysoka kašle, zatímco na feťáky, kteří si se jenom flákají,v životě neudělali za korunu práce a za své problémy si mohou jen a jen sami, se vynakládají obrovské finanční prostředky, které se bohužel nám slušným a poctivě se živícím lidem nikdy nevrátí.
to emma: Vzhledem k Vašim předchozím příspěvkům mám pocit, že Vás Vaše matka rodila na stojáka v tramvaji, případně že jste se někdy v minulosti pořádně udeřila do hlavy, což na Vás evidentně zanechalo doživotní následky. Píšete zde, že finanční prostředky, které byly vynaloženy na moje vzdělání, byly vyhozené peníze. Jsem sice analytik a nikoliv úředník, ale nic to nemění na tom, že pracuji v oboru, který jsem vystudoval a řádně platím daně, čímž společnosti vracím to, že do mě investovala, zatímco feťáci se jenom flákají, společnost zatěžují a užírají ekonomické zdroje. Jsem zvědav, jak na toto budete reagovat.

pepa (Út, 10. 3. 2009 - 21:03)

Barvy laky cuchej taky:)

rodič (Po, 9. 3. 2009 - 13:03)

Přemysle, Přemysle,
opravdu nejste schopen diskuze. Připojuji se k názoru, že jste arogantní a omezený. Proč se nezamyslíte nad svou ubohostí a trapným názorem, že byste své dítě vyvalil z domu,kdyby ? Určitě nemáte děti. To je jediné vysvětlení "vaší šířky ramen". Přeji všem rodičům, které to potkalo hodně pevných nervů, důslednosti a silné vůle. Bojujte za své děti, ale jen pokud to má smysl, tj. pokud uvidíte, že se tím samy trápí a chtějí z toho ven. Drobná uklouznutí vás pak nesmí zlomit, stává se to, je to dlouhý boj. Někdy bohužel i marný. Ale naštěstí je na světě málo Přemyslů a většina to aspoň zkusí.

Návštěvník (Po, 9. 3. 2009 - 09:03)

btw:drogová závislost nemá nic společného s inteligencí ani se vzděláním.Léčebny jsou přecpané lékaři,vš profesory,vědeckými pracovníky.

emma (Po, 9. 3. 2009 - 09:03)

:-))Být Vámi,neoháněla bych se inteligencí.
nejste schopen ani pochopit text.
Rekla jsem,že ve vašem případě to byly vyhozené peníze.A evidentně mám pravdu,což jste opět dokázal.
Ani nejste schopem pochopit,že nejste nazýván ubožákem ne pro svůj opačný názor,ale pro svou omezenost.Jste arogantní,problematiky absolutně neznalý,zabeněný primitiv.
Nejste schopen diskuse,nevnímáte ani to,co Vám lidé píší.

Návštěvník (Po, 9. 3. 2009 - 09:03)

znám i několik lidí,kteří si dali péčko a jsou v klidu,neberou a žijou dál
je to dost individuální

Návštěvník (Po, 9. 3. 2009 - 09:03)

znám i několik lidí,kteří si dali péčko a jsou v klidu,neberou a žijou dál
je to dost individuální

Návštěvník (Po, 9. 3. 2009 - 09:03)

Lidé reagují,od toho tady jsou tyto diskuse...jen diskutovat umí málokdo,jen urážet.

Přemysl (Po, 9. 3. 2009 - 08:03)

Nestačím se divit, jak někteří lidé reagují jenom proto, že mám na něco jiný názor než oni.
to emma: Váš příspěvek svědčí o velmi nízké inteligenci. Nevzdělanými lidmi se obvykle rozumí Ti, kteří nemají dokončené základní vzdělání, rozhodně ne absolventi škol. A jestli se domníváte, že investice do vzdělání jsou vyhozené peníze, tak to raději nebudu komentovat, protože to bych se pouze snížil na Vaši úroveň. Přirovnání k tlustým lidem je zcela neadekvátní, neboť zde hrají významnou úlohu i faktory jako dědičnost, nemoc štítné žlázy apod., zatímco za závislost na drogách si každý může sám - tu ovlivnit lze. A jestli snad někdo čeká, že to jednou zkusí a tím to skončí, tj. vícekrát už drogu potřebovat nebude, pak má stejné IQ jako Vy.

to mamka: Jestliže nazýváte ubožákem někoho jen proto, že má na něco odlišný názor, tak jste sama ubohá. Vzhledem k Vašemu poslednímu příspěvku se vůbec nedivím, že Vaše dítě fetuje, když má Vaše geny - jste typický příklad toho, že inteligence se z velké části dědí.

mamina (Po, 2. 3. 2009 - 09:03)

to Přemysl :
Prostě Vám to Přemysle nevěřím. Až budete jednou to své miminko piplat od plenek a bude to krásný človíček, do puberty bezproblémový, usměvavý, inteligentní......
A víte co, přeji Vám, ať to zažijete. Možná se naučíte i modlit, abyste ty stupidní názory mohl zvrátit.
Nazdar ubožáku.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2009 - 14:03)

s hadrama přes nos tady teda zkušenosti nikdo nemá.Tady se bavíme o drogách,ne o čuchání lepidel-zeptej se fakt doma.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2009 - 14:03)

Tak "HYSTORII"sotva.Historické prameny neuvádí že bychom tady v čechách byli čichači-zeptej se TVých přičmoudlých bratřích na slovensku a táhni odkud si přišel dobytku.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2009 - 11:03)

Precti si hystorii obcane .. mate s tym daleko vetsi prax /// tak poradte ... proste to chcem skusit ...

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2009 - 11:03)

zeptej se svých spoluobčanů a neotravuj nás

Trifid (Ne, 1. 3. 2009 - 11:03)

Caffte, chcem si zafetovat akurat neviem ako na to /// tak poradte, treba tam nejaku handru pred nos abo co ... staci len tahat z flasky ??? Dakujem za radyy..:) Trifid

emma (Pá, 27. 2. 2009 - 20:02)

takže především:to očkování zdarma není pro fetákovi krásné oči a je zadarmo proto,že tak chrání společnost ostatní,aby se nešířila nákaza.
většina léčeben je živa z jiných zdrojů než z našich daní.
Většina fetáků přijde k závislosti jak slepý k houslím v době,kdy z toho ještě nemají pořádný rozum a neumí si představit svůj konec.Kdo také do toho jde s tím,že se stane závislým že?
Dále fetákův život je ve finále tak bolestný a hnusný,že jeho vina je dostatečně vykoupena:-)
Téměř všichni kteří se z toho dostanou,jsou plnohodnotnými členy společnosti a znám jich několik,kteří platí na daních jistě víc než ty v bance.
Zlikvidovat bys je chtěl jak?Do plynu?
A co tak strčit do plynu i tlusté,na které padají ještě větší peníze,protože úmrtí na kardiovaskulární choroby v důsledku obezity jsou u nás na prvním místě,největší peníze jdou tudíž na tyto lidi-závislé na jídle.
Mimochodem střílet je drahé-ty jako "vzdělaný"bankovní úředník si jistě umíš spočítat,že zlikvidovat je střelbou je neekonomické.
Dále bychom mohli zlikvidovat nemocné,kteří si své nemoci způsobili sami a také ti,kteří se dostli na vozík svojí vinou,třeba sportem,či rychlou jízdou.
A tak můžeme pokračovat dále.
Ovšem co je největší vyhazovaní peněz?To že stát rve peníze do vzdělání a nakonec odtamtud vylezou taková nevzělaná paka,která pro lidstvo nejsou vůbec žádným přínosem.
nevím v které bance si válíš šunky,ale znám bývalou heračku,které možná leštíš kliku,ani o tom nevíš,protože je to v jedné z našich předních ústavů dost veliké zvíře a Tvým platem na dobře placené pozici,by si možná vytřela zadek.

Přemysle (Pá, 27. 2. 2009 - 19:02)

v Tvém případě se potvrzuje stokrát řečená pravda,že VŠ vzdělání není zdaleka zárukou inteligence a už vůbec ne lidské úrovně.

Návštěvník (Pá, 27. 2. 2009 - 17:02)

Ani by jsi se nesnažil mu pomoci?Pak jsi horší než on.

Přemysl (Pá, 27. 2. 2009 - 17:02)

to mamina: Tak tyhle otázky jsem už slyšel mnohokrát, ale rád na ně odpovím: Jsem zcela normální (to jsem již uváděl na konci minulého příspěvku), jsem sice svobodný a bezdětný, ale kdyby moje dítě začalo fetovat, tak bych ho prostě vyhodil z baráku a přestal bych se o něj starat a zajímat, protože takový člověk u mě nemá vůbec žádnou cenu.

Reklama

Přidat komentář