Reklama

Panická porucha 2

Ája (Út, 15. 3. 2005 - 13:03)

Já padnu napíšu dlouhý příspěvek a je v nenávratnu hlubin internetu.Ve zkratce, Ditunko taky špatně usínám a ráno nemůžu vstát, ty dva pořady sem viděla a je to děs, slzičky u těch rodičů taky ukáply, ta bezmoc, nikdy nepochopí proč. je to prý na školách čím dál horší, ta agresivita a co si děcka dovolují, jen ty případy vražd mladistvých v nedávné době, to je děs. nechtěla bych být učitel, a nedovedu si předtavit,že moje dítě bude jednou vyrůstat v takovém prostředí, to bych se svou úzkostnou povahou a něj strachy asi po.....Ale čím to asi bude? napadá mě jedině lhostejnost společnosti, taky že děcka jen sedí sami ve svém virtuálním světě u PC, a neumí normálně komunikovat a zařadit se ve společnosti?Ale je tam víc věcí...Kamčo, holky ti to napsali dobře, musíte tomu udělat přítrž, ptž alkoholik se jen tak nezmění, měl by se jít léčit,pokud to z hlediska bytové situace nemůžete zatím nijak vyřešit.Ted bys opravdu měla mít klid a ne takové stresy. Je to hrůza, vím jak nesnesu,jen když se naši hádají a je doma dusno, to má PP zelenou... držím všechny palečky.

Ája (Út, 15. 3. 2005 - 13:03)

Já padnu napíšu dlouhý příspěvek a je v nenávratnu hlubin internetu.Ve zkratce, Ditunko taky špatně usínám a ráno nemůžu vstát, ty dva pořady sem viděla a je to děs, slzičky u těch rodičů taky ukáply, ta bezmoc, nikdy nepochopí proč. je to prý na školách čím dál horší, ta agresivita a co si děcka dovolují, jen ty případy vražd mladistvých v nedávné době, to je děs. nechtěla bych být učitel, a nedovedu si předtavit,že moje dítě bude jednou vyrůstat v takovém prostředí, to bych se svou úzkostnou povahou a něj strachy asi po.....Ale čím to asi bude? napadá mě jedině lhostejnost společnosti, taky že děcka jen sedí sami ve svém virtuálním světě u PC, a neumí normálně komunikovat a zařadit se ve společnosti?Ale je tam víc věcí...Kamčo, holky ti to napsali dobře, musíte tomu udělat přítrž, ptž alkoholik se jen tak nezmění, měl by se jít léčit,pokud to z hlediska bytové situace nemůžete zatím nijak vyřešit.Ted bys opravdu měla mít klid a ne takové stresy. Je to hrůza, vím jak nesnesu,jen když se naši hádají a je doma dusno, to má PP zelenou... držím všechny palečky.

Ája (Út, 15. 3. 2005 - 13:03)

Ditunko já taky hrozně špatně usínám a ráno nejsem zase schopná se vyhrabat. Ty oba pořady sem včera viděla a ten druhej byl děsněj až sem z toho taky brečela jak tam byli ti rodiče, taková bezmoc, nechápali proč a asi nikdy nepochopí. Taky mi přijde, že je to za poslední 3 roky čím dál častější, že se mladiství vraždí a jsou agresívní.Vždyt mě napadá ten kluk v Kmětiněvsi co zabil tu spolužačku, ten co zabil svýho učitele, ti dva kdesi na severní Moravě, no to jsem opravdu dřív neslýchala. je mi z toho taky úzko, něchtěla bych vůbec být učitel(a opravdu slýchám, že je to na školách čím dál horší, děti drzejší,to sme si mi nikdy nedovolili a to je mi 23)a eště o to víc mě děsí, že bych měla mít dítě, které bude vyrůstat v takovém prostředí a já se o něj ještě se svou úzkostnou povahou strachy po....Ale napadá mě čím to asi bude, že by lhostejností společnosti, tím, že děti už neznají skoro žádné hry, krom těch počítačových, nejsou schopny se zařadit ve společosti, protože celé hodiny prosedí sami ve virtuálním světě u PC? Fakt už nevím...Kamčo, tvůj případ mě fakt mrzí, ted potřebuješ klid, a ne takové stresy, a jelikož alkoholika nezměníte, musíte udělat rázný krok vy a celou situaci tím vyřešit, žádné sliby alkoholika nepomůžou, měl by fakt odejít aspon na léčení pokud to nejde vyřešit co se týče bydlení jinak. Holky ti to napsali dobře, moc ti držím palce aby se to vyřešilo co nejdřív, musí to být šílení, já nesnesu jen když se naši hádají a je doma dusno, to hned má PP má zelenou.

Ája (Út, 15. 3. 2005 - 13:03)

Ditunko já taky hrozně špatně usínám a ráno nejsem zase schopná se vyhrabat. Ty oba pořady sem včera viděla a ten druhej byl děsněj až sem z toho taky brečela jak tam byli ti rodiče, taková bezmoc, nechápali proč a asi nikdy nepochopí. Taky mi přijde, že je to za poslední 3 roky čím dál častější, že se mladiství vraždí a jsou agresívní.Vždyt mě napadá ten kluk v Kmětiněvsi co zabil tu spolužačku, ten co zabil svýho učitele, ti dva kdesi na severní Moravě, no to jsem opravdu dřív neslýchala. je mi z toho taky úzko, něchtěla bych vůbec být učitel(a opravdu slýchám, že je to na školách čím dál horší, děti drzejší,to sme si mi nikdy nedovolili a to je mi 23)a eště o to víc mě děsí, že bych měla mít dítě, které bude vyrůstat v takovém prostředí a já se o něj ještě se svou úzkostnou povahou strachy po....Ale napadá mě čím to asi bude, že by lhostejností společnosti, tím, že děti už neznají skoro žádné hry, krom těch počítačových, nejsou schopny se zařadit ve společosti, protože celé hodiny prosedí sami ve virtuálním světě u PC? Fakt už nevím...Kamčo, tvůj případ mě fakt mrzí, ted potřebuješ klid, a ne takové stresy, a jelikož alkoholika nezměníte, musíte udělat rázný krok vy a celou situaci tím vyřešit, žádné sliby alkoholika nepomůžou, měl by fakt odejít aspon na léčení pokud to nejde vyřešit co se týče bydlení jinak. Holky ti to napsali dobře, moc ti držím palce aby se to vyřešilo co nejdřív, musí to být šílení, já nesnesu jen když se naši hádají a je doma dusno, to hned má PP má zelenou.

Ája (Út, 15. 3. 2005 - 13:03)

Ditunko já taky hrozně špatně usínám a ráno nejsem zase schopná se vyhrabat. Ty oba pořady sem včera viděla a ten druhej byl děsněj až sem z toho taky brečela jak tam byli ti rodiče, taková bezmoc, nechápali proč a asi nikdy nepochopí. Taky mi přijde, že je to za poslední 3 roky čím dál častější, že se mladiství vraždí a jsou agresívní.Vždyt mě napadá ten kluk v Kmětiněvsi co zabil tu spolužačku, ten co zabil svýho učitele, ti dva kdesi na severní Moravě, no to jsem opravdu dřív neslýchala. je mi z toho taky úzko, něchtěla bych vůbec být učitel(a opravdu slýchám, že je to na školách čím dál horší, děti drzejší,to sme si mi nikdy nedovolili a to je mi 23)a eště o to víc mě děsí, že bych měla mít dítě, které bude vyrůstat v takovém prostředí a já se o něj ještě se svou úzkostnou povahou strachy po....Ale napadá mě čím to asi bude, že by lhostejností společnosti, tím, že děti už neznají skoro žádné hry, krom těch počítačových, nejsou schopny se zařadit ve společosti, protože celé hodiny prosedí sami ve virtuálním světě u PC? Fakt už nevím...Kamčo, tvůj případ mě fakt mrzí, ted potřebuješ klid, a ne takové stresy, a jelikož alkoholika nezměníte, musíte udělat rázný krok vy a celou situaci tím vyřešit, žádné sliby alkoholika nepomůžou, měl by fakt odejít aspon na léčení pokud to nejde vyřešit co se týče bydlení jinak. Holky ti to napsali dobře, moc ti držím palce aby se to vyřešilo co nejdřív, musí to být šílení, já nesnesu jen když se naši hádají a je doma dusno, to hned má PP má zelenou.

eva rokytová (Út, 15. 3. 2005 - 10:03)

Kamčo, tak jak? Ozvi se! V noci jsem na tebe moc myslela, tak doufám, že jsi nakonec z toho všeho usnula....Iveto, napiš mi na mejl, dám ti kontakt na homeopata v Praze - zkus, třeba ten celostní pohled bude ještě jiný než ten rozkouskovaný od alopatických doktorů... To víš,že dáme zase kafe, Lucie je vždycky pro a já se na vás vždycky taky těším...!!! A i Jindra se určitě přidá... Hezky a s citem jsi to Kamče napsala! Já si taky myslím, že než udržet rodinu za každou cenu - navíc za těchto děsivých podmínek - takže je lepší to rozseknout. Ten klid za to stojí. Vždyť co je to za udržení rodiny, když tam člověk jen přežívá? Je to ale složité, to přiznávám...V rámci možností: hezký den všem, jaro se nám schovalo, tak ho jdu hledat... :-)))

iveta (Út, 15. 3. 2005 - 09:03)

achoj ají, ta schizandra mi taky trošku zabrala, ale ne úplně :(jo ať sníh zmizí a je teplíčkóóóó´Evi,měli bysme dát zase kafe, co Lucík půjde zase s náma a holky neuděláte si někdo výlet do Prahy ??bessinka posílá pac renušce, zima jí už taky leze krkem,zvlá3´T teď, když bylo hodně sněhu, tak mimo vyhrabané cestičky, zapadala po uši :).já nevím jestli nezkusit homeo, já žádnou gut homeopatku neznám, ty jó Evíku ?Kamčo, taky mám ataky a měla jsem hlavně v noci, z takovejch 80%, teď když už je mi líp, ťuky ťuk na dřevo,tak jenom v noci, přes den se to semnou jenom zhoupne,ale ustojim to.To co zažíváš je peklo, sakra ať s tím tvůj mamík něco dělá, možná nejde po právní stránce otce vyhodit, musela by se rozvést a měnit byt?Můj otec byl na mámu hrubý, dokonce ji bil, byl to takovej despota, pak když jednou zmydlil mě, tak jsem mámě říkala, proč se nerozvede, a nechápala jsem to,ten stres pro ní a más děti, věčný hádky, dusno, dneska chápu, bydleli jsme ve velkým bytě po tátových rodičích,bydlela s námi i její maminka, kdyby se chtěla nechat rozvést, tak kam by šla a bydlet s ním v jednom bytě, to by pro ní bylo ještě větší peklo, než by dostala náhradní, ke směně by otec nikdy souhlas nedal, jak by utáhla domácnost a tak dál.., taky když jsem se rozváděla tak byla na mě naštvaná, přestože veděla, že jsem si vybrala špatně a opravdu se trápím i moje Anička, tak mi řekla, že moje povinnost je za každou cenu udržet rodinu.Prostě byla jinak vychovaná.Dodnes jsou s otcem spolu, dneska je jim 60 let a moc toho spolu nenamluvěj, jen vedle sebe přežívaj.Takovýhle prostředí není dobré pro děti, vlastně pro nikoho, brečela bych s tebou.Ale čas mě naučil, že ještě lepší než brečet, je s tim něco dělat, v mezích možností, držím ti palečky ať něco vymyslíš, a napiš jak je po ránu.

Nika (Út, 15. 3. 2005 - 05:03)

Kamco, tohle je dost husty, je mi to moc lito. Taky se ucim a vim, jak je priserny, kdyz se nasi jenom hadaj, ale tohle musi bejt fakt sila. chtela jsem ti poradit to ce Evca, ale predbehla me, takze doufam jen, ze ut ted rano ti bude o neco lip. a pikud chces, tak se ozvi rovnez na email, ve dne v noci existuju.

eva rokytová (Út, 15. 3. 2005 - 01:03)

Kamčo, nezoufej!!! S alkoholikem se doopravdy nedá žít, je to peklo, rozumím ti a soucítím s tebou,věř, nejsi sama! Musí to být pro tebe hrozné, zvláště teď, když se potřebuješ učit na maturitu. Zkus to s mámou probrat - nemůžeš se do maturity někam odstěhovat, abys tam nemusela být? Znám to zoufalství, když jsi v prostředí, ze kterého není úniku: měla jsem takové celé (!!!) dětství. V 15 jsem proto odešla z domova, bydlela jsem na internátech a připadala jsem si tam jak v novém světě! Určitě hledej místo, kde bys mohla do maturity být -co babička, děda, tety, strejdové??? Pokud to matka nevyřeší, tak udělej vše pro to, aby ses odtud dostala - udělej přijímačky na vejšku a uteč na kolej! Nesmíš se nechat trápit, jsi už velká holka!!! Pokus se usnout a zítra to na mámu vysyp... Kdybys byla z Prahy, tak tě k nám nastěhuju: syn se také učí na maturitu na gymplu a dvakrát vážně to nebere... Jdi si lehnout a pokus se myslet na něco moc hezkýho - na co, to víš jen ty... tak na to mysli a mysli... až se propadneš do osvobozujího spánku. A ozvi se, jak to dopadlo, myslím na tebe!!!!!! Klidně mi piš na mejl, i v noci, můžem si sms-kovat, když ti bude blbě - i v noci, samozřejmě! (ozvi se mi na mejl, dám ti na sebe mobil).

Karel (Út, 15. 3. 2005 - 01:03)

Dito, dobrý, nejvíc se mi líbilo to poslední, jak mluví ty bakterie o zdraví , to mi polechtalo bránici nejvíc :-). Dík.EviR, zpožděně se na popraviště ploužím a postel už otevírá svou náruč, jsa jí magneticky přitahován, mizím opět v jejím chřtánu.Kamčo, to je fakt síla, třeba ještě nějaké ultimátum by ho pomohlo přivést k rozumu, i když tady už asi rozum nepomůže, jen léčení, zdá se. Měl by se léčit, už to asi neumí ovládat a je ovládán. Ale to musí chtít hlavně on, tak třeba ho ještě máma přiměje k tomu. Držím palce, ať to dopadne co nejlíp to jde.Tak dvakrát se mi tohle nepodařilo odeslat, tak snad napotřetí...

Kamča (Út, 15. 3. 2005 - 00:03)

Ditunko, problémy při usínání mám jak kdy. Někdy nemůžu usnout a jsem v pohodě, ale někdy nemůžu usnout a je mi hrozně. Pokaždé, když pomalu usínám, tak se rozchvěju a je to pocit, jak kdybych měla omdlít..

Kamča (Út, 15. 3. 2005 - 00:03)

Lidičky, předem se omlouvám, že budu sprostá, ale jinak to nejde.. Je mi tak zle jak nikdy. Brečím tu a píšu.. Před chvilkou jsem se vzbudila a segra mi vyprávěla, co se tady dělo, zatímco jsem spala. Jak už dřív jsem psala, mám tátu alkoholika a právě z něho je mi hrozně. Je mi na zvracení, klepu se a i ataky se o mě pokoušej.. Je to takový nechutný hovado! On normálně nedošel na záchod, jak byl nalitej a prostě (fakt se omlouvám za vyjadřování, ale mám takovej vztek) se vychcal na zeď v chodbě. Chvíli jsem jen tak ležela a brečela do polštáře, pak jsem si ale řekla, že musím na chvíli za vámi. Čekáme se segrou na mamku až přijde z práce, mamka dělá do jedné a tak za 45 minutek bude doma. Doufám, že ho konečně vyhodí. Nevím, co bych si počala, když tu jsem s ním každý večer sama. Mám z něho strach. Dneska je náhodou doma segra, protože jede do školy až zítra, ale jinak jsem tu sama. Nemůžu se uklidnit. Jak se v takových podmínkách mám učit k maturitě? To prostě nejde ať chci nebo ne. Myslela jsem, že se zhroutím a ještě pořád nevím, jestli ne. Mamce dáme na výběr: buď on, nebo my. Raděj bych se někde odstěhovala než být tady s ním...Moc se omlouvám, že vás zatěžuju svými problémy, ale je mi fakt tak zle, že jsem se z toho musela vypovídat...

eva rokytová (Út, 15. 3. 2005 - 00:03)

OPRAVDOVÝ HUMANISTA MILUJE LIDI I V PŘEPLNĚNÉ TRAMVAJI NEBO AUTOBUSE. Ditunko, mám k tobě PP dotaz: Co mám dělat, když chci být taky opravdovým humanistou a nemohu pobývati - z PP důvodů - ani v jednom z těchto dopravních prostředků?:-)))

eva rokytová (Út, 15. 3. 2005 - 00:03)

Tady půlnoc, tady půlnoc, tady popraviště, tady popraviště: oheň doutná, levharti a šelmičky jsou neklidné... a já se tu už asi samA raduji z jarA.... To byl zrána nářez (pardon, před polednem), když jsem vyhlédla z okénka a jaro mě ošlehlo!!!!!! Radostí jsem si málem začala popěvovat sovětské budovatelské songy :-)))Iveto, to jsem ráda, že ses ozvala - už jsem měla obavy, že naše další kafe je ohroženo!!!! Ten prolaps mitrální chlopně mám taky :-(((, ale není to nic výjimečnýho... Většinou o tom lidi ani nevěděj... Nechceš se ještě nechat prolustrovat od homeopata... ty únavy homeopatie řeší!!! Moje psice zdraví tvoji psici: taky se dnes usmívala, že už dorazilo jaro????? :-))) Ta moje jo!Ditunko - ty mi dáváš, že prej ti bude nejlíp mezi kytičkama (tutový Oscar!!!)... a pak napíšeš, že bys toužila státi se květinářkou... Že ty máš na mysli tu úžasnou z filmu Ch. Chaplina???? Pokrmilas nás i moudry - díky, těch, věru, není taky nikdy dost - na rozdíl od těch cukrů :-)))Romano - co kluci? Myslím na tebe, jaké o ně svádíš boje o jejich kolektivizaci :-))))Evinko S. - vylez už ze zimního spánku: jaro ti už také ťuká na dveře ťuky ťuk!!!Karle, no nazdar, ta tvoje úvaha, proč Ditunka má cukr jako drogu, je zralá na sladkýho PP Oscara! Škoda, že ti za tvoji rozvahu nemůže poslat kus čoko... by ulevila svému svědomí :-)))Pajko: už jsi přelezla z jednoho bahna do druhýho???????S levharty ještě proberu jejich "zelenou" závislost a pohladím je za nás za všechny... Nezapomeňte po probuzení poděkovat za nové ráno!!! Ty, Karle, máš povoleno až vpoledne:-))) Vaše nightmare od Petřína ***

DITA (Po, 14. 3. 2005 - 23:03)

Kamčo, jaké potíže míváš při usínání? Já taky mívala stavy, kdy jsem i přes velkou únavu a chut spát nemohla, děly se mi nepopsatelný stavy.Lidičky, hrůza koukat na tv- na jednom programu Lorencová "Za zdí" řeší problémy s byty-na dalším Reportéři ČT- o vraždě dívenky jejími kamarády. Zprávy jsem naštěstí nestihla. Jsem dost zděšená, co se to v dnešním světě děje a hlavně s mládeží.Už mám i z toho důvodu strach vrátit se do školství.Někomu nesednu, dostane kouli a počká si na mě, v nejlepším případě mě jen napadne, v nejhorším skončím v peci.No žádná sranda.Pak člověk nemá trpět úzkostmi, i těmi nevysvětlitelnými, když je kolem toliko hnusu.Jsem fakticky rozhořčená a Leníku, Tobě se nedivím, že ses sesypala v bývalém povolání.Mně asi bude nejlíp mezi kytičkami, tj. prodávat je nebo pěstovat.Ale asi bych tím rodinu neuživila.Zítra by mělo být v TV v Černých ovcích o Kosmodisku:( , někdo se tu o něm se mnou před časem bavil, že jo? Tak to už se touhou vidět pořad třepu, mám zatrženo i v TV MAGAZÍNU. Pro vysvětlení- já si Kosmodisk před rokem koupila, už jsem si nevěděla rady se zády, a šmejda jsem brzy vrátila.Peníze nám vrátili, ale museli jsme jim to dvakrát telefonicky a důrazně připomenout!Kam to u nás spěje, samá negativa a problémy kolem. Ubylo filmů s dobrodružnou i romantickou tematikou a jsme zahrnováni nabídkou těch, co srší krví a násilím.Není divu, že někteří mají pak touhy si filmové scény vyzkoušet v praxi. Přibývá nezletilých násilníků a to mi dělá jisté starosti.Vzpomínám na ne málo žáků, kterým "to" koukalo z očí...nenávist, vztek, hrubost...Jeden totální tupec dostal další z mnoha koulí-5 a nezdržel se hlasitého projevu: " Ta ještě uvidí, si na ni počkám ...jedna." Slyším a vidím ho jako by to bylo dnes.A jsou tomu už 4 roky.Pardon, že jsem se takto vyřádila, ale rozhořčena tím vším čerstvě jsem musela vyjádřit názorek. Je to tu, jaro....i s atakami.Tož držme sa.Něco pro pobavení( snad:) ) MANŽELSTVÍ JE MÍROVÉ SOUŽITÍ DVOU NERVOVÝCH SOUSTAV. MANŽELSTVÍ JE PAMÁTKA NA LÁSKU. HÁDKA JE SOLÍ LÁSKY-ALE AT VÁM NEUJEDE RUKA. NEJMOCNĚJŠÍ VODA VE VESMÍRU JSOU ŽENSKÉ SLZY. DÁMA NIKDY NENOSÍ ŠATY.DOVOLÍ ŠATŮM, ABY JÍ BYLY NOŠENY. ŽENA, KTERÁ VIDÍ NA MUŽI LÁTKU, ODMYSLÍ SI TOHO MUŽE.A MUŽ, KTERÝ VIDÍ KRÁSNOU LÁTKU NA ŽENĚ, ODMYSLÍ SI TU LÁTKU. ( M. Horníček) OPRAVDOVÝ HUMANISTA MILUJE LIDI I V PŘEPLNĚNÉ TRAMVAJI NEBO AUTOBUSE. KDYŽ JSEM BYLA MLADÁ , MĚLA JSEM HLADKÝ OBLIČEJ A PLISOVANOU SUKNI.DNES JE TOMU NAOPAK.ZDRAVÍ-TO JE TAKOVÁ OŠKLIVÁ NEMOC, ŘÍKAJÍ BAKTERIE.

Kamča (Po, 14. 3. 2005 - 21:03)

Leníku, já mám doma na paměť Lecitin, brala jsem ho, ale už neberu. Nechce se mi brát tolik prášků. Ten mi řekla doktorka, abych si koupila, protože mám vysokej cholesterol..Promiň za to icq, ale segra mi vlezla k počítači. No, naučila jsem se jen jedno téma, teda spíš jsem si ho opakovala, takže nic moc. Budu muset zítra víc zabrat. Nějak to budu muset zmáknout. Prostě se to nebudu smět učit všechno na jedničky. Já když se totiž něco učím, musím to umět pořádně, abych z toho mohla být zkoušená, ale stejnak na jedničky známky nemám...Spíš jsem ráda, že prolejzám, ale to je fuk. Z tý němčiny mám vždycky blbej pocit, takže se to učím fakt pořádně a když to neumím, tak tam ani nejdu, jsem srab :o)))Lidičky, přeju krásnou noc a krásné sníky, jdu do hajan, už usínám nad klávesnicí :o) Dobrou noc!

Lenik (Po, 14. 3. 2005 - 20:03)

Ahoj holky,tu únavu, co tady popisujete, jsem mívala taky. Vůbec se mi už nikam nechětlo chodit, lépe mi bylo v posteli. A pomohlo mi, když jsem si zašla do lékárny koupila Guaranu - prakticky slouží jako vitamíny a po 14 dnech užívání (myslím, že 1 tbl ráno) jsem už tak unavená nebyla. Asi si jí zas budu muset pořídit. Guarana odjakživa dodává energii, tak se na ní v lékárně poptejte. Stojí do dvou stovek, aspoň myslím. Kamčo, hodilo by se ti to i před maturitou, protože to zlepšuje i paměť. Zkus to, za zkoušku nic nedáš a nemá to žádné vedlejší účinky, je to prostě jako vitamíny :-)

Kamča (Po, 14. 3. 2005 - 19:03)

Barčo,já s únavou zápasím už docela dlouho.. U mě ale ta únava neodezní přes celý den :o( Ve škole usínám pořád a když přijedu domů, tak to není o nic lepší. Mohla bych spát třeba 12 hodin denně a stejnak bych byla pořád unavená.. Navíc teď je to možná trochu i tím počasím, takže to je o to horší..

Ája (Po, 14. 3. 2005 - 19:03)

Ahoj Iveto, taky sem na tebe už delší dobu myslela, jak asi válčíš. Mě trochu pomohla ta schizandra, tak aspon něco. Určitě přijd častěji a dej vědět jak ti vyšetření dopadlo. Všichni už voláme jaro, tak to vypadá, že už bude. Po sněhu skoro ani památky a když k tomu bude těch 16 st. odpoledne tak to bude super.Jupííí.

Barca (Po, 14. 3. 2005 - 19:03)

Ahoj lidicky,tak uz konecne prichazi jaro!Doufam,ze bude lip,i kdyz ja mivam na jaro krizovky.Kdyz resite tu unavu,ja jeste tak pred dvema roky mela problem,ze vzdycky kdyz jsem sla do skoly na Osm,tak prvni dvouhodinovku jsem usinala,ale uplne,spadla mi hlava,mela jsem vzdycky strach,ten trapas,kdyz me nekdo uvidi.Byla to sila,neslo to prekonat,ale casem to samo odeznelo,tak snad to odezni i vam.Jinak celkove taky nesrsim zrovna energii,mozna je to tim pocasim.

Reklama

Přidat komentář