Reklama

Bolavý jazyk

Věra (Pá, 23. 4. 2010 - 17:04)

taktiež mám problém s...Podobný problém mě trápí 4 roky, přišlo to náhle a opakuje se i noční přikusování jazyka.To pálení je opravdu dost silné a doktor tvrdí, že je to ve spojitosti s překyselením žaludku. Napsal mi helicid,ale moc to nepomáhá. V

eva (St, 21. 4. 2010 - 18:04)

Koho bolí, pálí či...taktiež mám problém s jazykom. Jazyk ma svetlý povlak,ale iba niekedy a dosť má páli hlavne kraje jazyka.Nikto mi nevie pomôcť a lekári nevedia čo to je.Pokiľ máš nejaké skúsenosti stouto chorobou tak prosím ozvi sa 0918563134
Ďakujem

Naděžda (St, 27. 3. 2013 - 11:03)

Mám už 6 roků na špičce jazyka malý bílý "pupínek". Prosím o radu. Děkuji

Lukáš (St, 30. 1. 2013 - 19:01)

Vitamíny jsou na prd.chodím dávat krev,jsem zdravý.Jen už asi 10 let trpím afty.Nikdi mi nic nedokázal poradit.Stěry z jazyku byly v laborce a na nic nepřišli.

lucík (Čt, 24. 1. 2013 - 08:01)

S biopsií mám zkušenost,...stačí požádat obvoďáka aby vám vzal krev a zjistil, zda máte dostatek želaza a B12, u mě zjistili, že mám málo železa, hned mi diktorka napsala železo v tabletách, do dvou dnů jsem přestala mít potíže a po měsíci, to bylo úplně krásné. Jen to chce stále doplňovat, jinak se za nějakou dobu po dobrání zase stav zhorší.

peter (Pá, 11. 12. 2009 - 15:12)

Ahojte, mam podobne problemy. jazyk ma trapi uz takmer dva mesiace, navstivil som obvodneho aj kozneho lekara, vyjadrili sa k tomu podla mna velmi slabo. obvodny mi dal iba vitaminy a imunoglukan, laktoflor. uzivam asi mesiac a velku zmenu nevidim. jazyk mam vpredu bolestivy, akoby popaleny, s ranami a fliackami po okrajoch. rano biele skvrny (akoby ohranicene) a povlak. da sa to ocistit. ku koncu jazyka rovnako ako ste pisali vyssie hrbolceky. pomaha ustna voda, no vzdy sa to vrati. spravili mi krvne testy i testy z mocu, no nikto nic nezistil. uz ma to dost trapi a neviem co s tym... vie niekto poradit, pomoct?

pro majkaxp (Čt, 10. 12. 2009 - 21:12)

Drzý jazyk brzy Ruzyně.

majkaxp (St, 9. 12. 2009 - 07:12)

Ahoj Peto,myslím si,že máš v puse záněty.Abys se zbavila potíží,bylo by dobré tyto zaněty odstranit.Mohu ti pomoci v řešení Tvého problému.Jestli máš zájem,
napiš na meil:[email protected]

Peta (Út, 8. 12. 2009 - 23:12)

ahojky stejný problém na u konce jazyku jako by k mandlim do krku mám býlí fléčky citim napuchlý jazyk a zuby mě do toho jazyka řežou je napuchlý hlavně strany a pálí jediné co mi uklidnuje je ustní voda..a tváře jsou jako by napuchlý jsou tam váčky který zakrývají moudráky ..nevim z čeho to je a proč se to dělá..

ondra (So, 7. 11. 2009 - 20:11)

poradte mi prosim...pred...Ahoj lucko taky mám hrbolky v zadu na jazyku a mam ho celkem bily a taky nevím co to je pomozte nám něko prosím..!

Lucka (Po, 24. 8. 2009 - 15:08)

poradte mi prosim...pred tydnem se mi obevili cervene fleky na jazykua mam ho cely bily:(a vzadu se mi udelali takove hrbolky a celkem spatne se mi polika,nevim co to je.....

kiki (Pá, 17. 7. 2009 - 12:07)

Mám zarudlou špičku jazyka asi dva dny ale nevzpomínám si že by mě něco štíplo nebo že bych se spálila.Nevím co to může být :('

TŮMOVÁ (Út, 21. 4. 2009 - 10:04)

PO OPERACI DÁSNÍ SE UDĚLALY POD JAZYKEM HNISAVÉ PUPÍNKY A HROZNĚ TO BOLÍ /MYSLÍM SI,ŽE TO ZPŮSOBILA SÁDRA/HLAVNĚ KDYŽ PIJI DŽUS,TAK TO PÁLÍ JAK ČERT.ZDRAVÍM'

dada (Čt, 9. 4. 2009 - 14:04)

Kuka ty si v pohode? Ja by som svojmu dietatu nikdy neolizala cumel ani lyzicku. Chudatko tvoje, este ked mas nejaky "bordel" v ustach....skus si na tuto temu nieco prestudovat

kuka (So, 21. 2. 2009 - 22:02)

ja mam tiez problem s jazykom najma ak nieco nevhodne zjem, len neviem vysledovat co?
hlavne spic jazyka, co ma dost zerie, beriem aj lieky na imunitu, mam aj astmu,
nemoze to byt infekcne?? mam male dieta a sem tam mu olizem lyzicku ci dudel, ze ci sa to neda previest na neho....

kristina (Po, 12. 11. 2012 - 10:11)

uz delsi dobu mam problem s...ahoj,ja ma tiez taky problem.trapi ma to uz od detstva.mne sa to spravi aj ked si jazyk trochu popalim,alebo ked jem vela orechov,maku alebo len tak.

Jana Bahrová (Čt, 11. 10. 2012 - 20:10)

Ahoj,s problémy s jazykem...S biopsií mám zkušenost, opíchají Vám jazyk jako když jdete vrtat zub u zubaře, potom Vám na jednom místě jazyk naříznou a malými nůžkami sestřihnou plátek kůže a sešijí.3 dny jsem nemohla nic jíst jen jsem pila a výsledek biopsie pro laika byl tzv.ze široka do ztracena. Já jsem si zjistila, že to je poslední stupeň před rakovinou a nikdo mi to ani nevyvrátil. Potíže mám dodnes, sem tam se mi to zhorší, na jazyku mám mapy, praskliny, červené štípající fleky a nic mi na to nepomáhá. Takže nevím, co vědci vlastně vymýšlejí, když nás je tolik, co se s tím trápíme.

Toman (Po, 17. 9. 2012 - 19:09)

Dobrý den. Moje matka má...Mám to taky, vyléčili to mamince? Díky.

Lenka (Út, 5. 6. 2012 - 09:06)

Ahoj Peto,myslím si,že...ahoj měla jsem taky v na jazyku hrbolky to už je tak dva roky od te doby mi snad každého půl roku jazyk napuchá dnes večer naposledy. Napuchá mi stále jen pravá přední část jazyku. Byla sem u doktorů dokonce i v nemocnici všude mi rekli že mám nějaký zánět v krku,ale doteď mi s tím nikdo nic nedělá.docela se i bojím a není to nic příjemného.už opravdu nevim co s tím mám dělat.....

Veronika (Čt, 23. 2. 2012 - 17:02)

Ahoj,s problémy s jazykem mám už přes měsíc. Udělala se mi bílá skvrna o velikosti koruny. Na ORL mi doporučila doktorka probiotika a kdyžtak namazat Mundisal gelem. Bohužel ani jedno nepomohlo. Poslala mě na kliniku onemocnění sliznic. Tam mi doktorka udělala stěry, ale nic nezjistila. Tak za měsíc jdu na biopsii jazyka, aby zjistila co to vůbec je a co to způsobilo. Nemáte někdo zkušenosti s touhle biopsií?

Reklama

Přidat komentář