Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 3. 6. 2020 - 16:06)

To je z toho vytáčení.Málo kdy funguje vše tak jak si přeju.Pořád něco.Počasí bylo dobrý jedině pondělí a úterý,blbý dva dny a dnes ho opět ničí!!!

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 16:06)

Proč by měly věci fungovat tak jak ty si přeješ?

Miluna (St, 3. 6. 2020 - 16:06)

No když si něco naplánuješ nebo přeješ tak každej chce aby to vyšlo.Sem tu po dlouhej době sama tak mam jiný plány než tady dřepět doma a poslouchat debilní bouřku a vědet že ta mrdka studená se snaží to teploučko zabít.Pořád ho chce otravovat to teploučko!!!! Nechce nám dát pokoj ani v červnu!!!!!

Miluna (St, 3. 6. 2020 - 15:06)

Já sem tu sama tak sem si dělala výlety na kole a byla celý poslední dny venku.Sergej odjel na pár dní k příbuznýmu.Teď sem na balkoně a zalévala sem Sergejovi bylinky.Ale už se zase v okolí něco motá a hřímalo.Neni teď dne aby celý den bylo slunečno,každý den se pokouší ten podělanej studenej vzduch to teplo zničit.Pořád sem přichází bojovat a chce to zničit a v pátek se mu to opět povede! To já bych naopak brala ještě tepleji.Chci spíš horka abych už se konečně neklepala zimou.Neni den aby mi nebyla zima.Pak musim jít dneska k rodičum a vůbec se mi tam nechce.Budou jen mluvit o dětech a přijímačkách a stěžovat si a já už toho mam dost.Jestli mi vytočí tak se pujdu dneska po těch měsících po prvý vožrat.

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 10:06)

Teda,tady je nuda.Kde všichni jste? A hlavně motor diskuze zde není.Smutný.

hm (St, 3. 6. 2020 - 13:06)

je to nějaký divný. Je tu moc prázdno. Dlouho se neozývá Sany co pozoruju a motor diskuze tady taky není jak píšeš.Chybí mi tady i povídkář.

Sany? (St, 3. 6. 2020 - 13:06)

Tak ta mi teda vubec nechybi. Milunoooo!

tak (St, 3. 6. 2020 - 14:06)

mně Sany chybí, jak zvládla karanténní kotrmelce? Snad dobře. A Aleše jste odpinkli zbytečným moralizováním. Miluna si užívá teploučko sem tam sprška

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 14:06)

Možná to Alešovi napsal někdo kdo ho tady nezná.

Anonym (Po, 1. 6. 2020 - 20:06)

Aleši,to si nedokážeš najít normální ženskou?Jen kvůli sexu se stykas s takovým odpadem, fakt hnus chlape,asi máš problém v sexu

-Aleš- (Po, 1. 6. 2020 - 07:06)

https://www.youtube.com/watch?v=8afidY_yns8

zima (Ne, 31. 5. 2020 - 18:05)

bude celoročně sem tam snad tepleji, zítra červen a topí se.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 20:05)

No tak ať se přestěhuje do Španělska a bude mít klid.

.. (So, 30. 5. 2020 - 22:05)

Jak se mají Sany,Aleš a Jirka? Už zde dlouho nebyli.

Jirka (Út, 2. 6. 2020 - 14:06)

Ja s Alcou dobry,mame spolu uz peknej vztah,nejak jsme se spolu naucili vychazet.Horsi s praci.Jsem momentalne na pracaku.Tak jsme spolu doma,jezdime na vylety i s detma a cekam jak to bude.Vyste tady nikdo o praci kvuli Korone neprisel?

Lalla (Út, 2. 6. 2020 - 17:06)

O tebe se nebojím, Jirko. Máš chuť pracovat a to je základ. Došlo k tomu, co jsem čekala, ve firmách se propouští a to hodně. Ono si to "sedne", neboj. Jen je třeba vydržet než vzniknou nová pracovní místa a to bude ještě nějakou dobu trvat. Trh si poradí. Ale počítej s tím, že budeš muset hledat i v jiném oboru, než jsi dosud pracoval. Moc vás oba zdravím.

Jirka (Út, 2. 6. 2020 - 19:06)

To je prave ten problem Lallo.Jsem zvyklej hlavne jen ridit a asi to umim i nejlip.Pak jsem v minulosti chvili delal cisnika a pekare,tak nevim co nakonec bude.A diky za pozdrav;)

Pils (Út, 2. 6. 2020 - 20:06)

Ahoj Jirko, taky tě moc zdravím, i Alici!! Jsem ráda, že se vám daří. Práci určitě dostaneš, však se bude jezdit zase, tím jsem si jistá. A jezdíte dobře oba dva, to je velká výhoda, můžete se střídat. Škoda, že sem nemůžete vyfotit Anetku, určitě je to už velká holčička. Zdravím vás a jdu zalehnout, jsem docela k.o., pustila jsem se do velkých oprav a občas padám na hubu.

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 20:05)

Třeba Aleš už taky fetuje s cikánkama,Sany zaučuje služebnou na zámku a Jirka to si netroufám odhadnout.

-Aleš- (Po, 1. 6. 2020 - 07:06)

Já ti dám že fetuju, ty syčáku! Mně bude za tři roky padesát (to je hrozný jak ten čas letí) a za těch 27 let, co se s nima stýkám, by mě ani nenapadlo sáhnout po droze. Už jsem tady několikrát psal, že ty fetky mám jako studijní materiál pro moje soukromé účely. Je to něco jako časosběrný dokument o jedincích s látkovou závislostí, ovšem bez kamer. Já sám jsem režisér i divák v jednom. Výsledek je ten, že jediní lidé s kterýma se stýkám se rekrutují z téhle sociální vrstvy. Samozřejmě musí být ženského pohlaví abych se taky sexuálně uspokojil. Teď mi zbyla jenom jedna, protože ostatní jsou ve výkonu trestu nebo se usadily a už tyto služby neprovozují. Já si teď užívám pěkných dní a chodím na špacíry. Na rozdíl od některých zde se mi líbí, že se zase vrátily děště a chladnější počasí. Vždyť stačí si vzít bundu nebo mikinu a je fajn. Voda je život, všechny formy života jsou na ní závislé. To ovšem mnoho lidí, užívající si vymožeností civilizace a odtržení od reality, nechápe, dokud jim z kohoutku teče voda. Jenomže to není samozřejmost, proto jsem rád, že zase prší a nejsou vedra. Je radost se dívat jak rostliny v přírodě bují.

Reklama

Přidat komentář