Reklama

Jak na HUBNUTÍ

Míla (Pá, 7. 3. 2003 - 13:03)

Ahoj dívky,všechny zdravím.Dnes den ....:Telenovela pokračuje:v práci njvětší cca v 10 telefon : ahoj mami,Jirka,jsem tady v recepci a chci s tebou mluvit./pro neznalé - viděla jsem ho naposledy 5.10.2001,můj mladší syn/.Já třes,nervy.Řekla jsem že nemám čas a nevím jestli ho chci vedět.Přišel za hodinu.Prý se mu moc stýská,chce žít jiný život,vše napravovat,hlavně vztahy,má nás rád,chybíme mu,pracuje bla bla bla..bydlí na ubytovně v Malešicích.Plakala jsem hodně,pláču pořád,neodpustím mu nikdy,nevěřím ani slovo.Prý ho okradli o oblečení,tak mu dám,co mu doma zbylo,bude na mně ještě čekat až půjdu z práce.Jsem dobře vynervovaná,klepu se,silná osobnost je v čudu.Jak mám komunikovat? jako by se nic nestalo?cítím se ublížená,podvedená.Vyčetla jsem mu kde co,jeho řeči a hlavně to jak si zkazil mládí a co všechno mohl kdyby...Já vím,že to není správné.Je vysoký,hubený a ostříhán,vypadá jak ukrajinec,pracuje někde,jak sbírají ty odpadky po parcích,nebo dělá popeláře,ukazoval mi nějakou smluvu,teď zrovna marodí.Nevím nevím..........Danuško - dceři hodně štěstí,ať se jí moc daří.Zatím Pa Míla

Iva (Pá, 7. 3. 2003 - 12:03)

EVCO, moc pěkně jsi vystihla tvé dušení rozpoložení. A protože to víš, nezačínej držet žádnou dietu, dokud se nevyřeší tvůj současný sociální stav. Věř, nebude se ti to dařit, maximálně budeš na tom s depkou ještě hůře. Včera jsi to vyzkoušela a selhala jsi. To ti moc sebevědomí nezvedne. Nechceš raději zkusit na nějakou dobu osvědčený způsob vedení zápisového sešitu, do kterého si budeš psát co sníš. Den předem si naplánuj, co a kdy budeš jíst a hlídej si to formou zápisů. Jez pravidelně všechno, co máš ráda, ale uber 1/3 původních porcí. Jen tak si udržíš psychiku a tím i chutě se přejíst na uzdě.Holky, vápníková dieta je fajn, jen si od toho neslibujte, že zhubnete 10 kg za týden. Maximálně se vám podaří 2-3 kg a potom musíte moc opatrně přidávat sacharidy - tedy přílohy. Je ale dobrá v tom, že zatřese metabolismem a ten se potom rozhoupe k dalšímu hubnutí. Proto říkám, že občasná změna v zaběhaném systému je určitá strategie, jak nezpomalit metabolismus a nutit tělo se stále přizpůsobovat formou ztráty tuku.Na tom principu pracuje i tzv. rotační dieta, neboli sacharidové vlny.Tak ji popisuje dr. Fořt ve své knize Obezitě odzvoněno.Její efekt je založen na úvaze, že dlouhodobé výrazné snížení příjmu energie způsobuje automaticky pokles klidového metabolismu s tím, že organismus se adaptuje natolik, že bezezbytku využije i to málo, co dostane. Z tohoto důvodu se mění příjem v jistých cyklech následovně: první tři dny ..............600 kcalnásledující čtyři dny ......900 kcalnásledujících 7 dní ........1200 kcalTento cyklus trvá celkem 14 dní. Poté následuje příjem 1200kcal každý den - 14 dní.Celkové trvání je jeden měsíc. Poté následuje 1-2 dny očistná kůra nebo hladovka. Následuje týden se stabilním příjmem 900kcal. S ohledem na to, že energetické omezení bylo znčné, doporučuje autor následující 1 měsíc každodenní příjem 1200kcal.Proti této dietě nemám naprosto žádné námitky!/to říká Fořt/. Nicméně doporučuji ho doplnit následovně:- po prvním měsíci vložte 1-2 dny očisty nebo hladovky- po druhém měsíci použijte 1 den očisty každých 14 dní a na konci každého měsíce 1 - 2 dny hladovky.Názor Dr. Fořta:DOPORUČUJI ŘÍDIT SE PRINCIPEM TÉTO DIETY V PODSTATĚ CELÝ ŽIVOT. NENÍ TOTIŽ NIC HORŠÍHO NEŽ SETRVALÝ NADBYTEK STRAVY.Možná má pravdu, nevím, nemám vyzkoušené. Těch 600kcal je opravdu velmi málo, možná s pomocí nějakého výživového koktejlu, třeba LINIE z Nutrabony by se to dalo zvládnout, protože do tak malého množství kalorií nemůžu vecpat všechny živiny a mám obavy, že by mi chyběl třeba vápník nebo železo. Zkusím pouvažovat.

Pepča (Pá, 7. 3. 2003 - 12:03)

Ahojky děvčata, všechny moc a moc zdravím. VĚRUŠ, mám prosbu, kde se sežene ta ovesná vláknina s lecitinem. Koukala jsem to Stobu, a tak teď nevím, jestli jsem to neviděla náhodou tam. Ale mám dojem, že to byla ovesná kaše s vlákninou. Pane Bože, já už z tolika informací zblbnu. Čtu ve fofru, asi ne pořádně, protože až bude čas, tak bych těch hafo příspěvků asi ani nezvládla. Mám již v těch jménech trochu hokej, tak se předem omlouvám, jestli něco popletu. To víte padesátka na krku. To už mám trochu právo.ALENKO, tu bandáž popíšu, až bude více času.Jinak dnes jogurt s příslušenstvím, mrkev se sýrem, 1 myší tyčinka (výraz pro musli tyčinku, neumím přehlasované u), připraven vitamínový salát a tmavý rohlík. Doma mám připraven salát z čínského zelí, papriky a mrkve.Děvčata, popište mi některá, jak připravujete čočku k naklíčení. Já jsem někdy jedla naklíčené mungo, a docela mi to chutnalo. Jak připravit k naklíčení to vím, ale to už se potom nevaří? Jak jsem stará, tak jsem hloupá. Ale tohle fakt nevím. Jo, takhle jak udělat mastný, tučný, smažený, a hnusně nezdravý papáníčko, to jsem do nedávna věděla. Hurá, odcházím, je pátek!!!!!Udělejte si hezký víkend, odpočiňte si a v pondělí nashle.Pepča

Babča Helena (Pá, 7. 3. 2003 - 12:03)

Ahojky už zase. (že jste nepoznaly, že tu dnes takřka nikdo není?)Adriano - tak to jsme byly za šlapky ve stejnou dobu. Jenom na jiným chodníku. Rozdíl bude asi v tom, že ty víc makáš. Já čekala s hrůzou v očích na 10 km, ty jsi asi čekala na tu půl hodinu, ne? Kolik jsi ušlápla ty?Znovu jsem pročetla tu vápníkovou dietu. Zaujal mě salát s jogurtovou zálivkou. S česnekem. Zakoupím čínské zelí - v Bille měli moc hezký - a zaexperimentuju.Prostuduju probio vápníkovou dietu a uvidíme, jestli nevyzkoušíme. Když já a diety - neé. Já tak žrát, to joó. Vy mě už znáte. Že.Tak se mějte, cizí holky. Babča.

Simča (Pá, 7. 3. 2003 - 12:03)

Nevím, jestli jsem Vám psala, že já si do jogurtu dávám pšeniční klíčky, je to moc dobrý a zdraví.

Simča (Pá, 7. 3. 2003 - 12:03)

Evčo,znám přesně ten pocit, ale někdo tady nádherně napsal, že je to jako když něco zakazuješ malému dítěti ... nejdřív se vzteká, ale za čas si na to zvykne, že to nejí ... a tak to naše tělo funguje ... Vím, že je to sporný, že si nemáme nic zakazovat, ale říkat si, můžu si to dát, ale nechci ... ale to je někdy u mě na houby, protože si říkám, že si to můžu dát ale nemusím ... ale většinou zvítězí to, že můžu :)))) A tak ten zákaz je lepší :))))To ovšem nepatí pro Mirku S, ta by radši nejedla :))

IVANA (Pá, 7. 3. 2003 - 12:03)

Adrianovápníkovou dietu psala Mirka 5.3. ve 20:09 hodin. Měla být to být stránka 865.Taky se mně líbí a chci ji zkusit. Pa

Evca (Pá, 7. 3. 2003 - 12:03)

Ahoj všem, jak se máte? Holčiny, fandím Vám všem, které máte pevnou vůli. Mě bohužel včera večer úplně opustila a já dietu porušila (a to dost strašným způsobem, snědla jsem na co přišla a ještě k tomu ve 22 h). Ach jo, mám bohužel velký problém, že nerváky řeším jídlem, a to se pak dieta drží obzvlášť špatně. Včera na mě večer skočila "depka". Dneska už je to zase fajn, takže - ode dneška začínám ten 14 denní Margitův cyklus zase od začátku. No, aspoň mám ty předešlé 3 dietkové dny k dobru. Víte holky, nevybrala jsem si zrovna nejlepší období pro dietu. Podala jsem totiž v práci výpověď (proč,to Vám popisovat nebudu, protože to je na delší povídání), končím koncem března a bohužel ještě nemám sehnané žádné nové místo. No, tak to na mě nějak večer "padlo". Ale nebudu tady přece skuhrat. Sháním o 106 a určitě na něco narazím. Musím už konečně ty "červíky-nervíky" přestat spojovat s jídlem. Moc Vám všem přeju hodně zdaru, a to samozřejmě nejen v hubnutí. Ostatně, o váze život není. Já mám tuhle dietu taky jenom jako dočasné řešení. Jo, a moc díky, že Vás sem tolik píše. Našla jsem už i odpověď na mou včerejší otázku, jak si udržet už natrvalo novou nižší váhu. Asi bude nejlepší jíst všechno, ale málo a častěji a k večeři jen něco lehkého (např. zeleninový salát s jogurtem nebo tuňákem apod., nebo zeleninovou polívčičku...). A nejíst pozdě večer. Takže ať žijí tyhle stránky, jsem moc ráda, že jsem je objevila. Ráda si s Vámi budu povídat. Ahooooj!!!

Adriana (Pá, 7. 3. 2003 - 12:03)

Ahojte při pátku..jak já se na něj těšila, po tomhle týdnu a minule odpracovaném víkendu ho fakt potřebuju.Zítra jedu navštívit rodiče, od vánoc jsem tam nebyla. Což bude trochu nápor na sebeovládání, ale snad to nějak zvládnu. Nezakazuji si pochoutky úplně, to by nedopadlo dobře. Ale předem vím, že zítra bude kuřecí řízek s bramborama, že bude nějaká ta buchta - štrůdl s ořechy nebo bábovka - tak to ke kafi a jinak holt nebudu jíst nic, ono se to nějak srovná. Pořád lepší, než u manželovo rodičů, jeho maminka pořád jenom servíruje nějaké jídlo (a sama to nejí, aby dál netloutla), je to její způsob, jak projevit lásku a péči, znám to, taky to dělám. Ale ona je smutná a nešťastná, když je odmítnuta, což je problém.. Tak k nim zatím jet nechci, na vánoce to stačilo.K těm práškům a zaručeným dietám - kdyby tak někdo vymyslel prášek, který by dokázal trvale vrátit předchozími dietami pokažený metabolismus zpátky na původní úroveň, TO by byl ten správný funkční zázrak! Změna stravovacích návyků nutná, ale aby nemusela být tak drastická.Halinu mám ráda jako autorku, ty její průpovídky jsou vtipné a líbí se mi. Ale její údajné míry jí prostě nevěřím, TV kamera může trochu zkreslovat, ale ne TOLIK. Nejde o kila, ty ona stejně neuvádí, jde o míry a konfekční velikosti a jestli se narve do strečové sukně o čtyři čísla menší, tak to nic nedokazuje, jenom je to trapné. A podprsenku 70F nemá šanci ani zapnout, to ať mi nikdo nevykládá, to by kromě toho rozměru pod prsy musela mít přes prsa 95, což je směšná lež, nejsme přece blbé :-)Nechápu, proč má potřebu se takhle ztrapňovat..JARKITO, z cizích psů mám taky hrůzu a taky tu nikdo nedoržuje, že by měl mít nebezpečného psa na vodítku. Každý umí jen říct "ten náš je hodný, on nic neudělá". Vidí snad tomu zvířeti do hlavy???MIRKO S., nějak nemůžu najít popis té vápníkové dietky, psalas ho sem? To by mi určitě prospělo, nejde jen o váhu, ale doplnit vápník do mých těžce zkoušených kostiček, při sníženém energetickém příjmu mi to nějak moc nevychází :-(MONO, moc gratuluji k dosažení cíle! Chtělo by to nějakou nejovější fotečku, musíš vypadat úžasně! A nenech se otrávit tím, že nepřišla žádná velká euforie, o to šťastnější budeš, až se za pár měsíců ohlédneš a váha bude pořád tam, kde má být, což bude nemenší boj a úspěch, jako zhubnout.BABČO HELENO? 40 minut - jseš fakt dobrá! To se mi podařilo jen párkrát a víceméně jsem se pak z toho sedla sesunula do bezvědomí :-)Včera při Humoreskách půlhodina, ráno jen kalanetika, cítila jsem se jak exhumovaná, sotva jsem vlekla nohy..ALENO, tvůj popis "žuch a kšilt", je dokonalej.. a bohužel výstižnej, aspoň pro mne. Vytažená kůže po kdysi 110ti kilech mi zůstala už napořád a byla tam i při 65ti kilech, prostě kšilt věčnej :-( Znám i tlustší a mají to břicho pevný, "umístěný vejš", ale já to tedy nejsem :-(Ten popis "jak potěšit ženu" je dokonalej :-) Manžel si vždycky pochvalue, že nejsem "jako ty ostatní ženské" - i když myslím, že už mu taky dochází, že je to vyváženo zase jinými neřestmi a možná už i občas zapochybuje, co je vlastně horší :-)Každopádně, filmem, kde Cyborgové žerou lidi, by mě maximálně potěšil, zatímco u romantického filmu bych trpěla víc já :-)))

Alena (Pá, 7. 3. 2003 - 11:03)

Od Webmastera ze Zhubneme :-))))) :Na svete je jen jedno pravidlo, jak udelat zenu stastnou . A jak na to? Udelej neco, co ma rada a dostanes za to body. Udelejneco, co nema rada a ztratis body. Udelej neco, co ma rada, ale ocekava to a nedostanes zadne body. Sorry, ale tak uz to chodi!Tady mate navod k bodovacimu systemu:JEDNODUCHE POVINNOSTI1) Usteles postel +12) Usteles postel, ale zapomenes ozdobne polstarky 03) Pouze jednoduse prehodis deku pres shrnute prosteradlo -14) Jdes ji koupit extra tenke vlozky s kridelky +55) To same v snehove bource +86) Vratis se s pivem -57) Vratis se s pivem, ale bez vlozek -258) V noci jdes proverit podezrely zvuk, ktery slysela 09) Bez toho, aby jsi neco nasel 010) Neco najdes +511) Zabijes to golfovou holi +1012) Byla to jeji kocka -40SOCIALNI POVINNOSTI1) Behem cele oslavy zustanes po jejim boku 02) Chvili s ni zustanes a potom jdes za kolegou -13) Kolega se jmenuje Lenka -44) Lenka je tanecnice -65) ... se silikonovymi implantaty -186) Na jeji narozeniny ji vezmes na veceri 07) Neni to zadne rychle obcerstveni +18) Je to rychle obcerstveni -29) Je to sport's bar -310) To same s primym prenosem -1011) ... a ty sis pomaloval tvar barvami tveho oblibeneho muzstva -5012) Jdes ven s kamosem -513) Tvuj kamos je stastne zenaty -414) Je svobodny -715) Ma sportovni auto -1016) ... italske -2517) Jdes s ni do kina 018) Na film, ktery ma rada +119) Na film, ktery ty nenavidis +520) Na film, ktery mas rad ty -221) Na film, v kterem Cyborgove zerou lidi -922) Predtim ji klames a povis, ze to je romanticke drama -15TVUJ VZHLED1) Na brise ti narusta viditelny "sval" -102) To same, ale trenujes, aby ses ho zbavil +83) To same a prechazis na noseni ksand -254) .. a nosis havajske kosile -355) Ty rikas "TO NEVADI", protoze ona ma bricho take -800VYDERACSKE OTAZKY: Ona: Nejsem prilis tlusta?1) Vahas s odpovedi -102) Zeptas se: "Kde?" -353) Kazda jina odpoved -20KOMUNIKACE1) Poslouchas, co povida 02) ... a snazis se vypadat koncentrovane -103) ... alespon 30 minut +54) Vice nez 30 minut behem sportovniho prenosu v televizi +125) To same, bez toho, aby ses i treba jen jednou podival na obrazovku +1006) To same, ale vsimne si, ze jsi usnul -200

Simča (Pá, 7. 3. 2003 - 11:03)

Ahoj holkýýý,tak Mirko já bych podle fotek řekla o deset kilo míň, fakt ... ještě že je ten web, dej tam fotku než pojedeme, abych Tě potom u toho autobusu před odjezdem poznala a necpala se k nějaké jiné :)))Aleno jak si dobře podotkla, sůl opravdu zadržuje vodu v těle, takže když se hodně solí tak zároveň přibejváš nebo nehubneš :) Lenko, léky na hubnutí, které se propagují v časopisech jsou nesmysl, je to jen omámemení mozku ... ale ty to potřebuješ v hlavě přehodit aby fungoval za střízliva ... Jak si psal, koupila jsi si lístky na kalanetiku a to je ten pravej dobrej krok ... né škatulka s práškem ....Mono, také Ti gratuluju ... s mojí váhou je to tak, že jsem vždycky byla kulatější, potom se semlelo několik věcí v mém životě najednou kolem 18 let a já jsem těm ranám osudu čelila dobrým jídlem a 7 let se nevážila ... Jinak opět najíždím na větší sportování, dala jsem si trochu měsíc pauzu, cítila jsem se nějak unavená, takže jsem jenom 2x týdne plavala a chodila jednou týdně do posilovny. Teď už jedu 14 dní ... pondělí posilovna (30 minut na kole), úterý plavání +pára, středa ráno posilovna (30 minut na kole) a večer aqva aerobik, čtvrtek plavání+pára, pátek volno, sobota dlouhé procházky. Od příštího týdne si beru ještě v pátek zase speening ... Takže jestli nepadnu tak snad v létě budu mít alespoň o 15 kilo zase míň ... tak uvidíme ....

Babča Helena (Pá, 7. 3. 2003 - 11:03)

Ahoj berušky, Alenko - žuch a kšilt - to se přece nemůžem divit, že TOHLE ŽÁDNEJ chlap nepochopí!!Danuš, knedlík z krku pryč - ty bychom přece vůbec neměly ani vidět, natož v krku!Budu na tebe myslet! Jsi ženagerojka, tak to zmákneš - vytiskni si Ivany návod, jak se máš zachovat jako pyšná matka.Je mi úzko za tebe, i když jsi vlastné CIZÍ ŽENSKÁ. Už jsem zlikvidovala i jogurt - pro jistotu přidala lžičku vlákniny. No, nebylo to to pravé ořechové, dobře mi tak. Alespoň jsem nesáhla pro druhej.Popíjím další čajík - teď zelený drak.(s mátou zelený). A zase na panské. Babča.

Alena (Pá, 7. 3. 2003 - 11:03)

DANO korzet nebo teď se tomu říká body je dobrá věc, ale je to nekřesťansky drahý (když to je kvalitní, tak kolem 2000,- v našich velikostech) a děsně nepraktický - rozepínání na háčky v rozkroku, když musíš na WC. Jinak ale efekt to udělá - prsa pevná, zvednutá, nikde žádné zářezy od podprdy a kalhotek, břicho menší a hlavně pevné. Dýchá se ovšem povrchně :-)). Včera jsem dělala salát, zdál se mi moc dobrý - čínské zelí na nudličky, do toho plechovku sterilované kukuřice, osolit, zakápnout olivovým panenským olejem a nechat trochu odležet. Ke kuřátku mňamka.Dnes si manža vyžádal žemlovku z vánočky, s tvarohem a meruňkama - to zas bude boj, ach jo. A schválně jsem koupila tvaroh netučný, on to stejně nepozná, i když tvrdí, že jo!AlenaAlena

LisBys (Pá, 7. 3. 2003 - 11:03)

Milé dámy,zdravím vás při zasněženém pátku. Nemohla jsem ráno uvěřit, že mám na terase zase sníh! Já už bych tak chtěla jaro a sluníčko!Diety s přesným rozpisem co, kdy, jak a proč na mě nefungují, připadá mi to jako umělé stravování, které sice můžu vydržet i čtrnáct dní, ale co potom? A taky je to nuda a já se ve svém novém životním stylu nechci nudit. Ale jak tak čtu, stejný názor na to má mnohá z nás a to mě těší. Gratuluju Moně a těším se, až podobný příspěvek sem napíšu i já. Mám honky v práci, tak přeju všem krásný víkend a "naviděnou" v pondělí.LisBys

Lenka (Pá, 7. 3. 2003 - 10:03)

Zdravím všechny. Díky za odpověď na REDUXXX. Už jsem si ho ale koupila a jestli vás to bude zajímat, budu vám psát jestli se dějí nějaké změny. Taky jsem se rozhodla vyřadit z jídelníčku maso a masné výrobky a sýry omezit na minimum. Jím celozrnné pečivo, hodně ovoce a zeleniny, sojové a tofu výrobky a piju hodně vody. Taky jsem si koupila permanentku na kalanetiku. (zatím jsem byla 2x ) Do práce chodím pěšky-je to jen 20 minut, žádná hrůza, ale aspoň něco. Jinak se chystám koupit si rotoped, ale určitě na splátky. Vidím, že hodně z Vás ho používá. Nebolí z něj záda? dá se sehnat celkem kvalitní tak do 7000? Díky za odpověď. zatím se mějte krásně a držte mi pěstičky

boubelka (Pá, 7. 3. 2003 - 10:03)

Ahojky všem,zdravím z Pardubic, tady vykukuje slunicko a je sucho.Rano sice mrzlo, ale nebylo to nic hrozného, protože i moje plechovka naskočila a zdárně doskákala až do práce. Tento víkend nemusím do práce nic reinstalovat, tak snad budu mít čas přidat fotky do alba.Zkusím přidat i svou 11-letou dceru, má už o 7kg víc než já. Tak asi po ní budu časem dědit oblečení.Mějte se všechny krásně.

Dana (Pá, 7. 3. 2003 - 09:03)

Ahoj všem z úplně bílé Prahy a fuuuurt sněží. To jsem zvědavá, jak zítra ráno ve 4 hodiny jeden na Ruzyni, chacha. Nějak se nám tady vyrojily nové dívčiny.Já už ničemu nevěřím, není to zas nějakej MAMUT? Tři příspěvky od 17,17 do 17,19, to je teda tlačenice.Mono, moc hezky jsi to napsala, máš bezva váhu, jsi jako proutek, jásej, opravdu! Je to doslova vítězství ducha nad hmotou! Heleno, další noci jsem si dala Aulin (na bolest) a je to celkem v klidu, já věštila ten sníh! Nicméně na revmatologii to řeknu, ať mi udělaj rentgen, nebylo to teda nic příjemnýho. Polykací jakočípky, to je moc hezký, dobrou chuť.Věro, díky za rady, na rehabilitaci chodím s ramenem, cvičení a magnety, uvidím, co doktorka, jestli mi ty magnety nepřidá ještě na kyčel. Nikdy mě to nezlobilo, tohle bylo zčistajasna. Vápníku mám nadbytek, po testech na osteoporozu. Včera jsem šlapala. Váha dnes zase 94. Mrška jedna kolísavá.Madlo, kuskus se kupuje ve zdravé výživě, něco jako je Country Life? Je u toho návod, co s tím? Já bych to taky mohla. Á, vidím, Věrka našla recepty, hned se tam mrknu. Ty po tom namočení v horké vodě už ho nijak tepelně neupravuješ? Teda Mirko, tady by se dneska dalo čuchnout jedině ke sněhulákům a vdechovat vůni plnou zimy, je tu fuj bílo a mlha. Nicméně jsem taky optimista a tu a tam to jaro taky cítím. Ale ptáčci dělali zmrzlé chudáčky, tak jsem sypala ostošest.Ivo, napiš, zda už je mrňousek doma a zda žloutenka zdárně ustoupila. A zase čtu o chvíli pozdějc, že je šance, že dneska bude miminko už konečně doma ve své postýlce. A ráda bych si přečetla to oté Halině, taky mi ta její postava s těmito údaji nejde moc k sobě.Miluno, díky za smutné i za veselé. Tak to v životě chodí.Januško, na Tvém muži aspoň vidím, proč tu žádní chlapi nejsou, oni to nechápou.Dobrý Alenko, dobrý, žuch a kšilt, hned jsem se vcucla, povolila a opravdu žuch mi na klín. Korzet, jo???Hmmmmm.Ivanko, díky, díky, zejtra ráno raníčko je ten den, v 7 je odlet, vzpomeňte si pak na mě a držte palce, ať není ve zprávách žádná tragická zpráva o padajících letadlech. Už teď mám bušení srdce a v krku knedlík. Je mi ouzko a smutnom chtěla bych bejt chlap, ty si to tak neberou.Jinak ráno k snídani jogurt, na oběd chystám tradičně cottage a slunečnicový chlebík. Večer a o víkendu nevím. Asi jeden den bude segedín. Druhý den asi hovězí plátky, mrkvička, rýže. Budu prát ložní a spol., odmrazovat lednici a mrazák, za maminkou.... No, prostě klasika.A měřit čas, jestli to dítě už je na pevné zemi.Tak vám zatím přeju hezký, klidný pátek, ať už tady v nížinách nesněží a a ť nás nepronásledujou chutě.Dana

Lucka (Pá, 7. 3. 2003 - 09:03)

Prosím Vás nemůžete mi někdo sehnat Adipex retard 30tbl.nebo platný recept. Děkuji email :luciewr"seznam.cz

Sylva (Pá, 7. 3. 2003 - 09:03)

Ahojda holčiny, krásný páteční den. Nechávám se unášet krásnou optimistickou vlnou, na které jste naladěné. Jaro je na dosah, tak už mám v kanclíku "vystavené" tulipánky a je mi blaženě. , Velká gratulace MONĚ k dosaženému cíli. Nepropadám melancholii, že se už 2 měsíce držím na stejné váze. Mé tělo reaguje podivně na správné věci a asi potřebuje čas na pochopení situace. Že už to prostě jinak nebude. Ale asi je trošku připitomělé z té zimy a tak mu dávám čas. Myslím, že některé buňky mozkové již pochopily o co go, protože včera zareagovaly úplně ukázkově. Mamča, v dobré víře, přinesla slaboučké voňavé vídeňské párečky a já vč. mé rodiny jsme je odmítly přijmout pod naší střechu. Je to na dobré cestě. Konečně mám fotky na CD vložím je do PC, ale další postup zaslání do alba neznám, tudíž prosím o radu, pomoc, podání ruky (i když vím ze zkušenosti, že ta nejspolehlivější je na konci mé paže). MIRKO/IVO - prosím o radu na "vápníkovou bombu". JANE - ještě se ozvu (málo času). SVITAVY - LITOMYŠL - HRADEC - bylo by dobré začátkem dubna (toho 5. 4.?).Ať se vám hezky pracuje, neštvou vás lidi a váha. Za pár dní se zazelenaj stromy a rozkvetou kytky a svět bude zase o kus veseljší. Zatím pa, pa.

IVANA (Pá, 7. 3. 2003 - 09:03)

Ahoj holky,včera, celozrnná bagetka lehce rama pórek, pomeranč, zelňačka, miska červené řepy, jablíčko. Skromně podotýkám, že jsme byli včera přát taťkovi k svátku a prázdný stůl rozhodně nebyl. Noční procházka přesměrována na dnes ráno od 5:30 do 6:30. I s rychlou sprchou se to dá stihnout na 7:OO do práce. Od 18.března mám slíbený od syna, že mě 2x týdně, děj se co děj, vytáhne do posilovny (má povoleny všechny formy nátlaku včetně použití lehkého fyzického násilí). Kde na to mám vzít a) peníze? (jedna z mých výmluv) - jednoduché. Stačí snížit počet cigaret na třetinu! b) čas? (druhá z mých výmluv)- ještě jednodušší (když nejde o život jde o ... a práce ani povinnosti neutečou, tak to halt budu muset nějak zvládnout. Možná jsem se přecenila, možná to zvládnu. Nevím, zkusím, uvidím. Danuško, zítra na letišti, až ty slzičky potečou, nezapomeň mezi ty smutný a vystrašený pustit i slzičky hrdosti, že máš odvážnou a šikovnou děvčicu a radosti, že si může obhlídnout svět. (a pokud jsem popletla datum odletu, tak to platí pro to správné).Krásný víkend, mějte se fajn.

Reklama

Přidat komentář