Reklama

100kg potrebuju shodit

mazlinka (Út, 11. 11. 2008 - 18:11)

100kg dolů? To Ti držím palečky. To jsem já dvakrát + 6kg.

leni (Út, 11. 11. 2008 - 16:11)

nenapsala bys na mejl?co jis nejak na ten tyden atd...ze by jsme si obcas pisli-nevadilo by ti to?dekuji

lenka (Út, 11. 11. 2008 - 11:11)

Kolik mas ty,anonyme?

Návštěvník (Út, 11. 11. 2008 - 09:11)

Tady je to jen pro ty, co mají přes jateční váhu !!!

Eva (Út, 11. 11. 2008 - 08:11)

www.kgdolu.estranky.cz

lenka (Po, 10. 11. 2008 - 18:11)

Rozumim Ti velmi dobre-ja jsem to zazila ted na vlastni kuzi(asi tyden jsem sice jedla malo,jako obvykle),ale uz jsem povolila-proste vysadila jsem cerstve ovoce,jedla jsem vetsi porci masa a parkrat nejaka mastna pizza,nebo sladke kapucino a buchta(i kdyz vseho maly kousek),tak prece se to na vaze ukazalo,mela jsem po tydnu o kilo a pul vice,takze jsem se vratila zpatky k puvodni strave...Tam jsem v tom jidelnicku vypsala jen par veci na rychlo,mam spoustu napadu,jestli chces,tak Ti vzdy muzu vypsat treba tydne,co jsem jedla ja a uvidis,ze Ti to pujde jak po masle.Jsou jidla,u kterych muzes i vetsi porce a hubnes(to,jak jsi psala-nekdy nezalezi na tom,kolik toho clovek sni,ale co sni.Priklad-muzu si dat plnou misu salatu s tunakem ale nemuzu si dat polovinu te stejne misy halusek s brynzou a skvarkama,logicky,vid???

LENI (Po, 10. 11. 2008 - 17:11)

jdu se tam divat a pustim se do toho,a hele vis jak sem sem to myslela,ze sem co se vyzivovejch veci vlastne podvyzivena,rozumis,ne jako na vzhled,ze sem ten typ kterej vlastne moc neji,ale co ji?pak si ulozim i 1rohlik suchej,chapes?jdu na to,dekuji

lenka (Po, 10. 11. 2008 - 16:11)

"Mam 90 kg a chci dolu 30kg."Toto je presny nazev te diskuse,muj prispevek je z 23.10.(posledni)...

lenka (Po, 10. 11. 2008 - 16:11)

Jestli chces vedet,jak se stravuju ted,tak priklad jidelnicku najdes na diskusi-chci shodit 30 kg(psala tam jako prvni holcina,ktera ma 90kg)...Radim Ti pustit se do toho co nejrychleji,jsi opravdu velmi,velmi obezni a neboj,jde to ale musis chtit.Ja dala od konce cervna dolu uz skoro 17 kg,clovek se citi mnohem lip.

lenka (Po, 10. 11. 2008 - 16:11)

NO u me to treba klasika nebyla.Bylo to tak,ze dopoledne tak 3 michany vejce se sunkou,3 oblozeny rohliky s tak trema druhama syru,nebo pomazanek,kapucino,nebo kava s plnotucnym mlekem a chodsky kolac.Pak tak 2 chlebicky s vejci a majonezou,vlassky salat,aspik,ryby v remulade,obed-treba 6 bramboraku,nebo spagety s omackou a syrem(tak 40dkg),vse smazene na oleji,smazene kotlety,klobasy,kure,uzene,spenat knedlik,gulas,atd...na to pak tak 4 kousky nejake buchty a jogurt nebo puding,...Vecere-zapekane brambory s uzenym,nebo kure a hranolky,amolety,nebo to co bylo k obedu,oblozene chleby,atd atd.Takhle jsem se stravovala asi 4 roky a mam JENOM 100 kg,takze si neumim predstavit,co zerou lidi,kteri se dostanou na nakejch 160-pardon,ale to uz je opravdu extrem.

pro stella (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

klasika u nas tlustejch,dopoledne vetsinou nic,po obede tak houska salam nebo tak neco,pak co me napadne chlebicek,jogurt,tvaroh,no a vecer temer cokoli,samozrejme vim ze je to des a hruza..........ale.........dekuju moc vsem

Stella (So, 8. 11. 2008 - 20:11)

Leno, napis svuj jidelnicek. Mozna bude stacit zmensit davky nebo nektere potraviny nahradit mene kalorickymi.

lena (So, 8. 11. 2008 - 16:11)

tak nikdo se tu nenajde

lena (Čt, 6. 11. 2008 - 18:11)

ahoj,tak je tu nekdo kdo by me pomohl fakt zhubnout,pomalej ale jiste,poradite??ale seriozne ja 39let,164kg,kde sehnat jidelnicek na miru,budu dodrzovat ale kdo me ho udela,nemuzu jezdit nekde po doktorech s mou vahou,neco jako porad jste to co jite ,takovy jidelnicek na miru,beru leky na tlak,a dva detralexy denne,a cim to je ze mam tlak tak prumer 12Ona 95,i na 100,proc ten spodni je vysi,leky beru uz nekolik let,nekdy mam 110na 80 a jindy 130na 105,k doktorum chodim pravidelne,cholesterol v cajku,jo sem kurak,jo ja vim ze to nemam ale stres je hajzl,kdo to zna pochopi,fakt nevim kde jak zacit,a myslet jen na sebe,a kamoska na psani podobnych problemu by nebyla?naky odkaz?dekuji vsem

lenka (So, 1. 11. 2008 - 14:11)

ja mam ted kolem metraku,tak 102,103.Za 4 mesice jsem dala po porodu dolu 15 kg.Lekar rekl,ze je to velky vahovy ubytek za kratkou dobu,proto neverim,ze nekdo zhubne za 4 mesice 40 kg,to proste podle me neni mozne.Nabrat 50 kg normalni neni,normalne zeny(kdyz hodne)tak naberou tak 17-20 kg.Zhubnout se da,ale radeji pomalu a jiste.Ja chci mit tak 83,takze me ceka jeste hodne prace.

to lenka (So, 1. 11. 2008 - 11:11)

leni děkuju budu se snažit a taky ti držím palce at se t to padaří ale věřím že jo

lenka-mamce (Pá, 31. 10. 2008 - 19:10)

mamčo normalni no uplne neni je to moooc,ale ihned na sobe pracuj at ti nezustanou me ta kg zustala a naopak sem jeste pribrala,strasny,a to mame kolotoc kolem mimča atd,pouze disciplina v jidle,pohyb,sou to cerstve kg,mely by lit dolu,me se nepovedlo,proto ti preju at se tobe povede,zacni ihned,dej vedet,ja mam ted 140 a sem uplne zoufala z toho-pohyb mam ale dohanim to sladkym,mam nervy vis-chapes?

mamča (Pá, 31. 10. 2008 - 18:10)

dobré den jsem čersvá maminka a jsem moc ráda že mám mimčo jenomže myslím si že po těhotenství by měla mít žena i čas na sebe a tak sem se rozhodla že shodím porodní kilča jenomže já jsem si těhotenství strašně užívala a strašně jsem zlenivěla no a právě kořen té věci je v tom že se potřebuju jestli je normální že jsem v těhotenství přibrala 50 kilo tedka vážím něco kolem 120 u nás v rodině platio čím silnější tím lepší mama my říkala že chlapi chtějí mýt na co sahat sem samozdrejmě ráda že mám mimi ale to moje bříško toje spíše jako kdybych měla paterčata já jsem nikdy nebyla typ modelka před porodem sem vážila 70 kilo a jak to se mnou dopadlo že bojim se že ten můj o mně přestane mýt zájemm .byla bych ráda kdyby ste mi napsaly kolik ste v těhotebství přibrali a jetli je 50kil normání a estli se to moje panděro dá schodit díky

Eva (Út, 28. 10. 2008 - 09:10)

www.kgdolu.estranky.cz

JANA (Ne, 26. 10. 2008 - 18:10)

ja nemam tolik ale je tady moc pekna diskuse,skoda ji kazit,mam kamosku ma 160kg a to same,zhubne,pribere,zacarovany kruh,radabych ji pomohla ale jak,myslim ze je otazka psychiky a vule,zhubne kazdy kdo CHCE,ale udrzet?jak?jak tem lidem srovnat myslenky,je to bezva holka,nici se,me to mrzi ale nevim jak ji pomoct,mysli na vsechny kolem sebe jen na sebe ne,podotykam ji tak dvakrat trikrat dene ale co,nejlip susenky,apod...co muzu udelat jak ji motivovat a pomoc?

Reklama

Přidat komentář