Reklama

AMWAY

jaja (Čt, 20. 7. 2006 - 13:07)

Ve?a zaujímavého sa dočítate na stránke www.stop-herbalife.szm.sk. Je tam i o rôznych iných podfukoch ako napr. Práca na doma, Taxus learning. Pestré spektrum názorov pre i proti.

Honza M+ (Čt, 13. 7. 2006 - 17:07)

...ty máš nějaké tmavší vlasy...": řekla mi onehdá moje teta, nechapajíc, jak je to možné....

Ahoj teto, řekl jsem

Helena (Po, 6. 3. 2006 - 19:03)

Dobrý den, pokud máte zájem o jakékoli výrobky či informace o Amway. Ráda Vám je poskytnu.
helena.vasutova"seznam.cz

Lenka (Ne, 5. 3. 2006 - 21:03)

Dobrý den.Ráda koupím od fi.Amway sprej na skvrny SAS SOLUTIONS PRE WASH.Děkuji
le.svobodova"seznam.cz

Marie (So, 4. 3. 2006 - 13:03)

U firmy není třeby být dealerem,stačí být registrovaný zákazník a kupovat si výrobky se slevou.U některých je cena nadstandartní,jiné se vejdou do průměru.Čistící a prací prostředky jsou koncentráty,používá se malé množství a hlavně jsou šetrné k život.prostředí.

Manchaster (Pá, 3. 3. 2006 - 17:03)

Já sama jsem dealerem nikdy nebyla protože mi přijde ten jejich způsob obchodu podivný. Jejich výrobky jsou drahé,ale vydrží dlouho a faktem je že jsou i dobré. Používám od nich šampony satinique a jsem velmi spokojená. K vlasům jsou šetrné a lahev vydrží 3 měsíce.

honza (Čt, 2. 3. 2006 - 20:03)

Amway zapříčinil rozvod mého strejdy a tety, protože teta byla dealerem a úplně jí to ovládlo (zapříčíněno systémem, kterým se Amway prodává). Proto tato značka je pro mě tabu.

Jarda 731 563 1 (Čt, 2. 3. 2006 - 19:03)

Pro Lucinku.

Když jsi byla s výrobky spokojený a maminka už není na systému, mohu Ti výrobky poskytovat ! Ozvi se

lucka (Po, 20. 2. 2006 - 13:02)

www.my.oriflame.cz/lucievamberk

Martina (Út, 13. 12. 2005 - 15:12)

Vyskoušejte odličovač..ten je opravdu super!!!

Lucinka (Po, 7. 11. 2005 - 20:11)

Ahoj, máma tam byla registrovaná a nebyla spokojená s tím, jak to tam vypadá. Ty schůze, ten přístup k obchodu...Ale výrobky, co jsme zkusili jsou fajn. Svělé bylo LOC, ten jejich ekologický jar, tužky na oči...Vím, že se nejdená o sektu, nebo něco podobné, ale není to prostě pro každého.

Nancy (Po, 7. 11. 2005 - 17:11)

Jaké máte zkušenosti s kosmetickými přípravky této značky? (Artistry, Satinique,...)Nechci žádné dealerské reklamy, sama jsem zaregistrovaná, jen mě zajímají zkušenosti (ať už dobré či špatné) ostatních. Díky

Reklama

Přidat komentář