Reklama

andropenis

Thoron (Čt, 15. 1. 2009 - 11:01)

Len sa snazim pochopit tvoju psychicku poruchu sorry...

Lukáš (Čt, 15. 1. 2009 - 11:01)

to Thoron: Kámo co to meleš?

Thoron (Čt, 15. 1. 2009 - 11:01)

A ludia na Lukasa sa nehnevajte ja ho svojim sposobom chapem podla mna obchoduje s andropenisom vrazil do toho vsetky svoje uspory a nejak sa to nemina tak ho to financne a samozrejme aj psychicky rujnuje tak sa necudujte ze sa snazi vsetkych presvedcit ze si treba natiahnut tojasa aspon o 3 cm :)

Thoron (Čt, 15. 1. 2009 - 10:01)

Tak co ludia nejako ste zmlkli...bud mate 25 cm curakov albo vam ich museli amputovat :)

Donald (Čt, 15. 1. 2009 - 09:01)

Jo jo. Vždyť to tam píšou a doprava je v ceně. Určitě to tam najdeš. V google to jde i přeložit do češtiny :-)

Lukáš (Čt, 15. 1. 2009 - 08:01)

Nevíš co plácáš..., Myslíš, že vidíš někomu do hlavy, nepředceňuj své schopnosti.., Vidim, že tě docela baví se hádat o nesmyslech.., Martinko ok., Změnim přístup fakt se tady nechci hádat...,

Marina (St, 14. 1. 2009 - 23:01)

Lukášku, tak za prvý, komplexy se píše s tvrdym, myslim tím y, aby nedošlo k omylu.
Za druhý, frajery se odrazovat rozhodně nesnažim, frajer je pro mě ten, kdo neřeší svůj penis, takovýho ani nenapadne si tu blbost koupit.
Za třetí, přivaž si na něj třeba cihlu, nikdo ti v tom nebrání, já tu jen říkám zkušenosti svoje a známejch, je každýho věc, jak s nimi naloží. Když tě to nezajímá, tak to prostě nečti.

Karlos (St, 14. 1. 2009 - 23:01)

Lukáš: Tebe to nějak rozhodilo? Ten psychouš by byl fakt asi nej,tim myslim pro tebe,né pro ostatní. Jsi psychicky rozhozenej a ani nechci vidět co ti tam teď za něj tahá.

Karlos (St, 14. 1. 2009 - 23:01)

Lukáš: Tebe to nějak rozhodilo? Ten psychouš by byl fakt asi nej,tim myslim pro tebe,né pro ostatní. Jsi psychicky rozhozenej a ani nechci vidět co ti tam teď za něj tahá.

Karlos (St, 14. 1. 2009 - 23:01)

Lukáš: Podle mě,ty sis k frndě ani nečuch a chceš dělat před holkama machra jak ho máš velkýho.

Návštěvník (St, 14. 1. 2009 - 23:01)

Co je to andropenis?nejaky zmenseny ?

Karlos (St, 14. 1. 2009 - 23:01)

Lukáši: A co by se stalo,kdyby to zveřejnili? Narostlo by ti sebevědomí??? Jdi se za něj tahat a zajdi si k psychoušovi ty si na tom nejhuř!!! :-D

exceeder (St, 14. 1. 2009 - 23:01)

:petr nevrátí, penis není jako sval, zde se zvetšují topořivá tělíska vleze se do nich více krve a penis se tím zvětší jak do šířky tak délky, ale toto je napsané snad všude...

Lukáš1 (St, 14. 1. 2009 - 23:01)

Ty máš kliku, že mně to nechtějí zveřejnit!!!

Lukáš (St, 14. 1. 2009 - 23:01)

Ty máš kliku, že mně to nechtějí zveřejnit..,

Petr (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Lidi, nemůžete tu diskuzi brát tak osobně :) Chci se zeptat. Když ten andropenis přestanete nosit, tak nevrátí se pak penis časem do původního stavu? Vlastně tak jako každej sval, ne? Když neposiluju, ochabujou a menší se svaly...A jestli je to na principu nějaký zátěže, jakože se má vytáhnout nebo co, tak se přece vrátí postupně do původního stavu, ne? I těhotná ženská nemá pupek celej život jak balón...Dík za odpověď.

Kimi (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

to Karlos: Ano,pocit méněcennosti je svině. Proto taky chci nosit andropenis, jinak bych se na to vyflákl.

Lukáš (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Kamaráde ty máš kliku, že mi to nechtějí zveřejnit.., Jenom asi tak..., Ty hledáš kamaráda nebo sis chtěl jenom s někým psát, aby ti pomohl od nelechkého života??, Myslim si, že jsi na špatný diskuzi takže chlapečku zkus to o dům dál..,

Lukáš (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Ty kreténe..., Na koho si tady otevíráš hubu.., Když ti je po tom hovno tak co sem lezeš? Ty sis chtěl asi s někým psát, viď?? Nebo máš doma problémy?? Hledáš duši, která by ti pomohla od nelehkéko života?? To jseš, ale ve špatný diskuzi chlapečku..,

Karlos (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Kimi Lukáš: No rozhodně né zamindrákovanýho magora s nataženym pérem na nějakym lešení. A ty Kimi. Kvuli tomu že si honim péro a bojim se kvuli velikosti ho vůbec do nějaký strčit ,to tam taky nevidim. Pocit méněcenosti to je svině co???

Reklama

Přidat komentář