Reklama

Antidepresiva+Adipex, Meridia, Lindaxa apod

Šárka (Čt, 2. 11. 2006 - 12:11)

Lenče: Lindaxu ti napíše lékař, pokud je tvé BMI vyšší než 27 a pokud jsi celkově zdravá a pokud ne, nekupuj ji na černém trhu, může zhoršit tvůj zdr. stav

Lenče (St, 1. 11. 2006 - 15:11)

Je tu vůbec někdo kdo ji prodává? Už jsem fakt zoufalá.

Lenče (St, 1. 11. 2006 - 15:11)

koupim xenical či lindaxu. kontakt 608 115 551

Karel (Po, 30. 10. 2006 - 14:10)

Pavle, antidepresiva nepůsobí tak, jako ostatní psychofarmaka ( Neurol, Diazepam apod). Za volant se s tím může, řidičák se nevrací a já mám dokonce vyzkoušeno, že se občas můžu i něčeho dobrého napít. ( s mírou).

Pavel (Ne, 29. 10. 2006 - 13:10)

Dobrý den, rád bych se zeptal na pár otázek. Pokud berete antidepresiva, mužete nadále řídit motorová vozidla, nebo Vám byl udělen zákaz či odebrán ŘP ? Vykonávali jste profesi, ktero nadále vykonávat nemůžete ? Moc Vám děkuji za odpovědi a přeji hezký den. Pavel

Lenka (Út, 8. 8. 2006 - 13:08)

Iveto, Ty jsi zhubla po Deprexu?

Simona (Út, 8. 8. 2006 - 10:08)

Ahoj všem ! Již 3 roky beru Seropram v kombinaci s Neurolem. Účinek nasazených léků při totálním psychickém a fyzickém kolapsu (deprese způsobená hypofunkcí štítné žlázy)se dostavil teprve za 2 měsíce po zahájení léčby psychofarmaky.Nyní je mi psychicky průměrně dobře, s občasnými výkyvy směrem k apatii a rozmrzelosti.Nikdy nekombinujte bez porady s vaším psychiatrem žádné léky,přestože si myslíte,že vám zkvalitní váš dosavadní život.Toto se samozřejmě netýká běžně dostupných slabých analgetik jako je acylpyrin,paralen či ibalgin (jiné bohužel neznám).Hlavně sami neexperimentujte ani s léky ani s bylinkami.Může to vyústit v dost nepříjemné psychické i fyzické stavy. Ahoj všem Simona

iveta (Po, 7. 8. 2006 - 22:08)

antidepresiva beru 4. rokem Deprex,z toho jsem si velice moji psychiku dala dohromady a ještě jsem dost zhubla.

Anthea (So, 5. 8. 2006 - 14:08)

Ne, svinstvo to určitě není, jen se prostě nehodí pro každého.

Děda (So, 5. 8. 2006 - 00:08)

tak konečně někdo zase napsal jaké je to svinstvo. Pokud chceš být za 5-10 roku zcela debilní, tak to klidně ber.....jen prostuduj všechny přibalové letáky o vedlejších účincích.
Mnohé mají přímý vliv na KVO. Ale jsem strej dědek a Vám mladším se těžko radí.naše babky to nebraly a byly dlouho velmi živé....

Anthea (Pá, 4. 8. 2006 - 22:08)

Lindaxu v žádném případě ani brát nezačínej, rozhodně ne bez porady se svým psychiatrem! U tohoto přípravku, stejně jako u ostatních podobného typu jako Adipex nebo Meridia je to přímo uváděno. Také jsem pátrala po tom, proč se tyto produkty nesmí kombinovat s psychofarmaky a zkopíruju Ti přímo odpověď lékaře, který Lindaxu distribuuje.
"Protože působí centrálně = prostřednictvím serotoninových a noradrenalinových receptorů v mozku. Právě zde je riziko nevhodné kombinace s psychofarmaky."

Soňa (Čt, 3. 8. 2006 - 13:08)

Ahojky, beru antidepresiva asi přes rok, te´d několik měsíců Seropram. Máte někdo zkušenost jak jste reagovali když jste brali přípravky na hubnutí? Mám začít brát Lindaxu a trochu se bojím. Prosím poraďte. Díky

Reklama

Přidat komentář