Reklama

antipsychotika

LAPIDUCH (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Vezmete si vsichni prasky-at vam tam tolik nestrasi! Az vas zas budu mit v peci v cvokhausu,tak vam rozpicham prdele-ze i ta vase schiza se lekne!!! :-((((

LAPIDUCH (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Vezmete si vsichni prasky-at vam tam tolik nestrasi! Az vas zas budu mit v peci v cvokhausu,tak vam rozpicham prdele-ze i ta vase schiza se lekne!!! :-((((

LAPIDUCH (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Vezmete si
vsichni prasky-at vam tam tolik nestrasi! Az vas zas budu mit v peci v cvokhausu,tak vam rozpicham prdele-ze i ta vase schiza se lekne!!! :-((((

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Koukejte na duševního mrzáka jak píše za mě už i jinde:Dbyla jsem na to upozorněna meilem

11. 1. 2009 10:01:37, Pikola
Natura je dokonce schizofrenička ??No zdála se mi divná na psychoze píše divné věci , vlastně všude ...taky mi přijde jako svině....který je to forum půjdu se tam mrknout

to je ukázka vyrovnaného zdravého člověka.Jsi na omylu.To je ukázka ženy co to nemá sama v sobě srovnané a je sama,unuděná a tak se baví jako puberťák.Ono i takový puberťák má v sobě víc citu ty chuděrko.

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Yossarian na nic jiného se nezmůžeš s tím svým chováním?Jsi jako posedlá.Jsi opravdu nemocná.Měla by jsi přestat.Mohlo by se ti přitížit.Až nebudeš sama vědět jestli jsi natura,kikisisa,ml,pikola nebo jiná osobnost.Nikdy bych v sobě nemohla najít tolik zla abych se druhým vysmívala.A co ti je vlastně do toho,jestli je natura alkoholička?Nejsi ji náhodou ty?A nebo mě chceš namluvit,že nepiješ?A jestli její muž ji něco vyčetl psala na jiné diskusi tak proč to sem taháš?Závidíš ji muže?Jestli si pustila srdíčko tak určitě ne pro takovou zlobu kterou jsi ty?Jsi duševní mrzák.Jsi tak zlá až mi je z tebe ouzko.Kdyby jsi v reálu tohle dělala lidem,pochybuji,že by jsi měla přátelé.Proto se vybíjíš tady a škodíš.Víš co se dělá se škodnou?Proč už toho nenecháš.Sedni si a zapřemýšlej o sobě jaká jsi?Proč tu jsi na tom světě a proč máš tak mizerný život,že musíš psát za lidi co ti nic neudělali.Že nic jiného v tom mizerném životě nemáš než krást lidem jejich já?To je tvá obrana?Proti pravdě?Jsi slaboch,neumíš se podívat pravdě do očí,že nemáš na to,aby jsi ty holky nechala na pokoji.Nemáš na to.Pak by jsi byla úplně sama.Takhle aspoň víš,že žiješ když ti tu lidé odpovídají na tvou ubohost.A pokud bude tvoje zamyšlení nad sebou úspěšné.Chytneš se za čumák a půjdeš ven třeba na to kafe s těma tvýma nestálýma zajíčkama.Je ti to přáno.Tak se jim oddej celá a nech ty holky být.

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Evo ....to nemáš šanci, kde píšu tohle dělají , jdi se podívat na Kandaulismus a na Zajíček Formol a uvidíš co následuje po každém mém příspěvku...prostě žárlí a snaží se mi bránit v psaní a tyhle dvě blbky Brita a čtenářka, jsou tak nemocné , že je v tom ještě podporují , fakt není šance to zadarit, protože já nikdy neodejdu a oni za mnou lezou všude , na všech servech ....běž se podívat na Abeceda zdraví ..to samé.......příšerné urážky a že mi dcera chcípne při porodu a jiné......jsou to hövada ...a tyhle 4 hovada je v tom podporuj

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Ano Pikolo, je narušená, protože se mstí lidem za to že sama nedokázala nic, i dítě má dementní, to je msta za to!
¨Sama chodí k psychiatrovi a nám se tu posmívá, má dokonce někölik duševních nemocí

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Už zase píše za mě, dělá to ta Natura, ničí to tady, příspěvek v 10.18 jsem nepsala já ale Natura, opravdu asi má psychozu, psali to na Zajíčkovi Formolovi, tam mu chodí nadávat pořád , je zlá a narušená,nereagujte na ni.

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Jsi ubohá Yossarian.Jsi duševně narušená a zlá.Opravdu nemáš šanci aby ti kdokoli věřil,že bych byla taková nestyda jako ty.Opravdu s tím už něco dělej jinak se z toho pomátneš úplně.Zničíš vše.To,že na svůj věk jsi mentálně zaostalá jsi nám již dokázala.Prosím tě najdi si opravdu toho doktora.Jsi hanbou padesátnic.Fuj.

ur (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Jak jsi průhledná YOSS :-)))))

Natura (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Já mám totiž sociální inteligenci na nule, jsem jeden z největších blbců na forech, zakomplexovaný chudák s podivnou rodinkou .....když jsem byla na mateřské tak jsme žili z minima a manžel doma dělal scény, že nemáme prachy ...to myslím vypovídá vše o mé rodině..
Otec byl alkoholik a já jsem do toho spadla také, jsem bývalá alkoholička a mám sociální fobii.....už chápete proč napadám vzdělanější lidi ???....Naštěstí je dost takových blbců jako jsem já, kteří se rádi přidají!

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Ahá tak to je jiná, to jsem nevěděla, že tě tak urážejí i jinde a proč to dělají ? To je mi docela líto a Natura to taky dělá co???No vlastně nám to tu předvedla , Naturo řekni nám proč to děláš ??

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Už vám to dochází o co jde ??

nemáte šanci mít normální diskuzi , protože jak vidíte oni ji ničí všude kde píšu a já odtud neodejdu kvůli hovadům...ani mě nehne...nebudu ustupovat primitivním debilům....takže to tu klidně zabalte ...normální to tu už nebude nikdy

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Evo ....to nemáš šanci, kde píšu tohle dělají , jdi se podívat na Kandaulismus a na Zajíček Formol a uvidíš co následuje po každém mém příspěvku...prostě žárlí a snaží se mi bránit v psaní a tyhle dvě blbky Brita a čtenářka, jsou tak nemocné , že je v tom ještě podporují , fakt není šance to zadarit, protože já nikdy neodejdu a oni za mnou lezou všude , na všech servech ....běž se podívat na Abeceda zdraví ..to samé.......příšerné urážky a že mi dcera chcípne při porodu a jiné......jsou to hövada ...a tyhle dvě hovada je v tom podporuj

ml (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

jsem cvok,padám odtud,z blázince jsem já,nevylezu z něho dosmrti,vždyt mi už sliboval psychiatr,že půjdu zase pod injekce a ke kurtum...jsem blázen a magor těší mě to...Yossi ... ty jsi dobrý a vzdělaný člověk...omlouvám se

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Povídej Naturo

Tak nám Naturo pověz, PROČ TY CHODÍŠ K PSYCHIATROVI......POŘÁD JSI BÝVALÝ ALKOHOLIK, NEBO TI HRABE JINAK ??POVÍDEJ

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

V 9.57 jsem nepsala já, to psala Natura za mně, opravdu je Natura divná ženská, její otec byl alkoholik a zlý člověk, vyrostla mezi pakáží, tak jak nám tu chce radit??

Můžeme poslouchat ženu, která sama neví jak má žít ??Ona má mizerný život a hloupého manžela, tak aspoň rozdává rady na forech , ale tady na to nikdo není zvědavý !A nepiš za mě Naturo !!!

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Naturo odpovíš?

Pikola (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Yossarian na nic jiného se nezmůžeš s tím svým chováním?Jsi jako posedlá.Jsi opravdu nemocná.Měla by jsi přestat.Mohlo by se ti přitížit.Až nebudeš sama vědět jestli jsi natura,kikisisa,ml,pikola nebo jiná osobnost.Nikdy bych v sobě nemohla najít tolik zla abych se druhým vysmívala.A co ti je vlastně do toho,jestli je natura alkoholička?Nejsi ji náhodou ty?A nebo mě chceš namluvit,že nepiješ?A jestli její muž ji něco vyčetl psala na jiné diskusi tak proč to sem taháš?Závidíš ji muže?Jestli si pustila srdíčko tak určitě ne pro takovou zlobu kterou jsi ty?Jsi duševní mrzák.Jsi tak zlá až mi je z tebe ouzko.Kdyby jsi v reálu tohle dělala lidem,pochybuji,že by jsi měla přátelé.Proto se vybíjíš tady a škodíš.Víš co se dělá se škodnou?Proč už toho nenecháš.Sedni si a zapřemýšlej o sobě jaká jsi?Proč tu jsi na tom světě a proč máš tak mizerný život,že musíš psát za lidi co ti nic neudělali.Že nic jiného v tom mizerném životě nemáš než krást lidem jejich já?To je tvá obrana?Proti pravdě?Jsi slaboch,neumíš se podívat pravdě do očí,že nemáš na to,aby jsi ty holky nechala na pokoji.Nemáš na to.Pak by jsi byla úplně sama.Takhle aspoň víš,že žiješ když ti tu lidé odpovídají na tvou ubohost.A pokud bude tvoje zamyšlení nad sebou úspěšné.Chytneš se za čumák a půjdeš ven třeba na to kafe s těma tvýma nestálýma zajíčkama.Je ti to přáno.Tak se jim oddej celá a nech ty holky být.

Yossarian (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Tak nám Naturo pověz, PROČ TY CHODÍŠ K PSYCHIATROVI......POŘÁD JSI BÝVALÝ ALKOHOLIK, NEBO TI HRABE JINAK ??POVÍDEJ

Reklama

Přidat komentář