Reklama

antipsychotika

Britta (So, 10. 1. 2009 - 21:01)

No to nevím proč ti nejde , už mě to štve,co tam děláš ?

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 21:01)

No kdybys to psala, tak mi přijde ten mail

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Máš to marný anonyme .....jak vidíš jsou tu i normální lidi..já jsem si včera s lidma tady hezky psala a vy ste to ze svý žárlivosti uplně zničili a nejen tady ......myslíš že se leknu a odejdu??...ne naopak .....a ty dvě dementky který nevědí která bije ...no to je pro vás snadná kořit co??ty vůbec netuší jak naložit se svým životem, natož aby pochopily co ste za hovada

Britta (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Psala jsem to čtenářko, opravdu mě moc pálí každý den a skoro nespím, co mám dělat .Zas to přišlo po tom AD , já mám teda kříž .

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

A taky by mně Britta nepsala, jestli půjdeme někam na kafe, když jsme každá z jíného konce republiky. To si Yossarian asi neuvědomila.

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

JESTE NEZ ODEJDU..............A SKYM ZE SI TO TU VLASTNE PISES?!?!?!?!? VSICHNI SI PISI JENOM MEZI SEBOU..........................NA TEBE VSICHNI SEROU. TAK KRASNY SOBOTNI VECER. VZDYT NIKAM ODCHAZET NEMUSIS, TY SI SAMA SE SEBOU A SVOU SCHIZOU VYSTACIS. TED UZ FAKT MUSIM JIT, YOSSKO, NECHAVAM SE NALICIT, UDELAT SI VLASY A TAK, TAKZE UZ NEMAM CAS.....TO VIS, V CHECHACH NEJSEM, TAK SI TU MUSIM OBCAS PRIPOMENOUT JACI DEBILOVE TAM ZIJI......

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

ur, máme na sebe mail, ale teď tady Britta vůbec není a Yossarian píše za nás obě, to poznáš.

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

YOSSKO, TAK JESTE JEDNOU....ABY JSI TO POCHOPILA LEPE......HIHI.............VSICHNI JSOU TU PROTI TOBE, NE PROTI ME, ANONYMU.......PRCAAAAAAA
TO BY BYLO VSE, JDU SE BAVIT, JELIKOZ JE SOBOTA VECER....HIHIHIHI...........BUDE PRCAAAAAAAAAAAAA
TY SI TADY MUZES SHNIT.......MOUDREJSI USTOUPI.......OSEL SE CO.....???...UTOPI.....HIHIHIHHIHIIIIIII......TAK ZASE PRISTI TYDEN........................................CVOKU. JDU SE BAVIT S MANZELEM, JDEME DO JEDNE SUPER RESTAURACE, A DO SUPER KLUBU. ZIJEME V LONDYNE, VIS? TADY JE SUPER ZIVOT, TY CVOKU. O TOM SE TI NEMUZE ANI ZDAT!....HIHIHI..........JSME MLADI, DETI JESTE NEMAME, PROTOZE NEJSME BLBY A NECHVATAME............CHCEME CESTOVAT, A BAVIT SE A UTRACET PENIZE..........................................ZDAR DUCHODU A PADESATCE NA KRKU!!!!! PRCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Já jsem vám to říkala že neodejdu dětičky .....mě nebudete ničit psaní ....spočítaný nemám nic ...hihi...máte co ste chtěli

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Britto, tak to jsi nepsala Ty a nepsala bys určitě, že Tě pálí mozek, maily mi normálně chodí, te´d mi taky jeden přišel. Tak se ozvi.

ur (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

HOLKY MÁTE-LI NA SEBE MAIL PIŠTE SI .

HYENO YOSS,CELÁ DOKTORKA JE PROTI TOBĚ,MÁŠ TO ZPOČÍTANÉ.

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

CVOK, CVOK, CVOK......CVOKU UMŘEŠ V KRVI ....HIHI....PRČÁÁÁÁ

Britta (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

To mi vůbec neříkej , hele ten nail nedošel čtenářko, napiš to teda tady , budem Yosi ignorovat , nebo půjdem někam jinam ?

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Psala, už nevím co jsem psala a co né, to je hrozný , není to psychoza proboha, nevím co píšu a komu , má

Britta (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Ano píšu ti pořád,tady se nedá psát , půjdem někam jinam?

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Příspěvek ve 20:30 jsem taky nepsala já !!! Nesmysl, že mám doktora, žádného nemám. jen doktorky.

Yossarian (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Koukám děvčata vy tu bydlíte ....celý den píšete a píšete ..to je zajímavý život ...hm jestli to nebude tím že jste takové dvě krávy...já bych se nad tím vážně zamyslela

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Britto, píšeš to vůbec Ty ?

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Pošli mi to znovu prosím, nemám plný mail

čtenářka (Kikis (So, 10. 1. 2009 - 20:01)

Psala, zapoměla jsem že jsem ho psala, mám svých problémů dost , potřebovala bych je nějak řešit , pomůže mi někdo ??Britto pořád nic a doktora mám , napišm si to v mailu

Reklama

Přidat komentář