Reklama

antipsychotika

Lenka (Ne, 24. 2. 2008 - 12:02)

Ahoj, já beru abilify a je to super lék. Jediný vedlejší účinek je nervozita a za tu jsem vděčná. Je to lepší, než aby mě nějaké jiné antipsychotika tlumily. To se nedá vydržet.

Yossarian (Po, 6. 10. 2008 - 21:10)

Já si myslím, že když ti tolik lidí říká, že by ses měla léčit, že problém máš a měla by ses snažit se léčit ...pokud odmítáš léky, nikdy se z toho nedostaneš a pořád se budeš točit v kruhu ......v práci se v tomhle stavu neudržíš..... přijdeš o ni a bude ti ještě hůř......prostě jsi nemocná a musíš dát všechnu energii do LÉČBY pak teprve plánovat další ......když jsem se neléčila , přišla jsem o každou práci do které jsem nastoupila, pořád jsem to zkoušela znoiva a znova a znova mě vylili.....nejdřív se musí vyřešit nemoc , musíš počkat ,až LÉKY ZABEROU A PSYCHOZA ODEZNÍ ..........potom budeš brát malou dávku jako my a budeš mít i práci ....čti pozorně co ti píšu, nejdřív se musíš vyléčit ......je moc nepravděpodobné, že by tě pronásledoval celý svět i rodiče a chtěli bezdůvodně zavírat do bláznice ...tím jak sebou trháš, jen brzdíš léčbu, musíš brát ty léky a ony zaberou, pak ti je sníží .....

andy (St, 26. 12. 2007 - 08:12)

ahoj,ja sem ted zacala brat abilify a mam ted vetsi chut neco delat beru jeste risperdal a remmod.zacinam se lecit.nemate nekdo ykusenossti s remoodem?

jaja (Po, 17. 12. 2007 - 19:12)

ja zkousela brat Abilify, ale vubec mi nesedlo, strasne sem se trapila, nemohla jsem vydrzet v klidu, musela sem soustavne chodit a co bylo nejhorsi, citila sem strasny psychicky tlak a napeti, prechazelo to az do silne uzkosti, pretrvavalo to i pri snizeni davky na pulku tabletky az se to muselo prestat uzivat. Ted mam Seroquel a jsem velmi spokojena, ani nevim, ze neco beru.

Maiki (Pá, 9. 11. 2007 - 14:11)

Beru aibilify asi třičtvrtě roku a sem s ním spokojen nepociťuji žádné vedlejší účinky a neměl jsem žádné příznaky nemoci.Jsem přítel té holky co sem dala první příspěvek a pořád nám to klape.Tak se tu mějte a nevzdávejte se

Monika (St, 7. 11. 2007 - 12:11)

ahoj Alex, jak ti je po tom abilify?

Monika (St, 7. 11. 2007 - 12:11)

Ahojky, už týden přecházím na abilify a mám současně s tím Zeldox. Bral jste někdo abilify a jaké to na vás mělo účinky? Díky za odpověd.

Petr Formánek (Út, 30. 10. 2007 - 10:10)

zyprexa(olanzapin) je ve skupině atypckých antipsychotik jedním z léků, které mají v léčbě psychóz všech skupin velkou efektivitu. je zvláště přínosný pro zvládnutí schizoafektivní psychózy, prozože účinně potlačuje mánie. efektivita zyprexy a dalších antipsychotik ze skupiny multirecptorových antagonistů "MARTA"(kam patří např. také seroquel) je ale vykoupena vetším tlumivým účinkem,a výraznějším přibíráním hmotnosti. únava se dá časem zvládnou, a přibírání regulovar životosprávou. osobně jsem zyprexu bral 2 roky. dost jsem přibral (na životosprávu jsem se totiž vykašlal, a dneska ty kila navíc jdou jen pomalu dolů). pokud vám zyprexa pomáhá, tak za sebe doporučuji, nenechat se odradit případným přírustkem na váze, pokračovat v léčbě. ono totiž najít antipsychotikum, které zabírá, taky není úplná samozřejmost. znám lidi, kteří museli vyzkoušet několik léků, než našli ten "svůj".

Návštěvník (So, 27. 10. 2007 - 12:10)

ABILIFY-neznám ale ORAP-dnes je to dovozovy lék-mám s nímdobré zkušenosti-nepiji žádný alkohol-u něj se to nesmí,nekouřím a jak už jsem řek zplodil jsem s ním 3 zdravé děti,a tak jak někdo píše je to lék na schízu v remisi doporučuji každému kdo tuto diagnozu má,poradit se z lékařem-zkusit ho užívat na noc-já ho taky beru tak, +-11let jsem s ním byl v remisi-znovu ho užívám a jsem s ním spokojen...

Edita (Po, 15. 10. 2007 - 14:10)

K PEPOVIno ,u me nehrozi,impontence,haha,napis jaky mas po zyprexe stavy...

Pepa (Po, 15. 10. 2007 - 03:10)

Abylyfy a Zyprexa jsou sračky. Já tohle beru a su impotentní

Pepa (So, 19. 12. 2020 - 06:12)

Abylyfy a Zyprexa jsou sračky. Já tohle beru a su impotentní

Edita(EditaKurt (Po, 15. 10. 2007 - 03:10)

nemate nekdo zkusenosti z lekem,Zyprexa?antipsicho...bojim se leku,prvne beri antidepresivum cipralex,ten je po 3 mesici brani ok.ale prvni mesic byla hruza,a ted k tomu mi dal doktor tohle....jinak cipralex mi pomohl na spani a na strach,ale pokud chodim vic jak hodinu,tuhnou mi koncetiny,zavrate...prosim,poradte,muj psichiatr misto aby me vyposlechl ,kouka z okna a za 5 min konci.nez ho vymenim,rada bych znala nekoho nazor

Richard (So, 22. 9. 2007 - 18:09)

Ahoj, také se nějaký čas léčím s Paranoidní Schizofrenii a užívám Abilify 0-0-1, je to nový a špičkový lék s maximálním odstraněním nežádoucích ůčinků, ale cítím se po něm úzkostní a třesou se mně ruce(tremor). Přeji hodně štěstí.

Denisa (ziggy.d (Ne, 26. 8. 2007 - 18:08)

Brala jsem ledsco...haloperidol, zeldox,risperdal, seroquel....bylo by toho mnohem víc a chci vás uklidnit, že začátkem léčby jakým koli antipsychotikem je fakt "na hlavu" nakonec jsem zůstala u seroquelu, ale u něj je zase taková ta "věčná unavenost"...na všem se něco najde,...ale zase berte to taky trochu z jiného pohledu,...já myslím, že radši budu přez den trochu víc zívat, než aby na mě mluvili nevysvětlitelné hlasy a honili mě přízraky,....berte to tayk tak, že Vám to především pomáhá a že si to vybere větší, či menší daň,...to už je podle mě ve všeobecném měřítku maličkost. Alespoň takhle to vidím já, věrná uživatelka seroquelu...

Věra (So, 25. 8. 2007 - 17:08)

Měl by tvůj přítel navštívit psychologa rozebrat to proč jeho stavy vůbec začaly antidepresiva nic moc neřeší jen člověka utlumí přeji hodně pevné vůle a chuti se vyléčit

pro honzu (Čt, 23. 8. 2007 - 12:08)

Tak si najdi jinýho doktora!tady akorát spamuješ

alex (Čt, 23. 8. 2007 - 06:08)

Má nškdo nové zkušenosti s Abilify?Snášenlivost,účinek atd.

Honza (Čt, 16. 8. 2007 - 11:08)

Není tu mezi Vámi nějaký doktor, který by mi pomohl a předepsal antidepresiva? Můj kontakt je n.pet"centrum.cz. Dříve jsem je bral a pomáhaly mi, teď mi je ale moje současná doktorka nepředepíše.

martina (Čt, 15. 2. 2007 - 10:02)

ahoj, nerada bych tě od abilify odrazovala, já sama jsem ho brala s odstupem času dvakrát, a pokaždé jsem dostala mánii, a to dost agresivní. zato moje kamarádka ho bere už delší dobu a je úplně v pořádku. je to prostě individuální. držím ti pěsti.

Reklama

Přidat komentář