Reklama

Bolest kostrče

Štiková Martina (Ne, 28. 1. 2018 - 08:01)

Dobrý den!
Asi posledních...Opravdu Vám nic nepomůže mě to trápí šest let v únoru podstupuji operaci.Tak srach pryč a jít k lékaři nic na to není

Štiková Martina (Ne, 28. 1. 2018 - 08:01)

Dobrý den!
Asi posledních...Opravdu Vám nic nepomůže mě to trápí šest let v únoru podstupuji operaci.Tak srach pryč a jít k lékaři nic na to není

allice (Čt, 7. 6. 2012 - 14:06)

Přeji pěkný den všem a ty z vás, kterým byla operována kostrč, moc prosím, zda byste byli tak laskavi a napsali sem nebo na můj e-mail ([email protected]), v jakém zařízení jste byli operováni. Budu vám velmi vděčná, neboť mi chirurg kvůli dislokované zlomenině kostrče doporučil operaci - extirpaci, ale jsem už zoufalá, jelikož nemohu natrefit na nemocnici, kde by tuto operaci provedli. Všude mě odmítají s tím, že tyto zákroky neprovádí... :( Moc díky. Alice

Daniel (Po, 20. 2. 2012 - 18:02)

Dobrý den!
Asi posledních 5 měsíců mě začala bolet kostrč při sezení takže si sedám všelijak přes nohu abych kostrči trochu odlehčil. Také jsem si všiml, že kostrč můžu snadno nahmatat. Řekl bych že to není přímo kostrč jelikož nahmatám spíše takovou "bouli" a né špičku kostrče. Příde mi to jako bych kostrč neměl a konec tvořil jakoby bederní obratel. Prakticky když si sednu tak nesedím pouze na kostech sedacích i trochu na té kostrči a proto mě asi bolí. Nevím o tom že bych měl nějaký úraz. Jsem dost hubený( 178cm/58kg) ale mylím že to by snad nemělo mít vliv. Dost mi to vadí a nevím co mám dělat. Četl jsem, že tento problém mají hlavně ženy....Je mi teprve 15let. Doufám že to přejde ale nevěřím v to. Doktorů se bojím ale asi mi nic jiného nezbyde :(
Děkuji

Reklama

Přidat komentář