Reklama

Chcete zhubnout 3 - 5 kg? Já taky!

Zlatka (Čt, 25. 4. 2019 - 17:04)

Mně pomohlo zbavit se přebytečné vody v těle díky přírodním tabletám H2Out a mám dole 4 kg.

Vanda (Po, 31. 8. 2009 - 23:08)

Ahojky lidičky, kteří bojujete s kily navíc...znám skvělou cestu jak získat vysněnou postavu nebo aspon trošku ulehčit svému tělu a tím si vylepšit i zdraví...kdo má zájem o podrobnější info at se ozve na email vanda.ss"email.cz

Wěruš (Út, 25. 8. 2009 - 22:08)

Ahojky Leni, taky potřebuji nentě zhubnout, tak bych byla mooooc ráda, kdybys mi ji taky poslala na mail: werush_m"centrum.cz předem mooooc děkuji :-)

Pavlína (So, 15. 8. 2009 - 07:08)

Ahoj, je mi 19 let, mám docela štíhlou postavu. Dříve jsem užívala HA Lindette, před rokem a 8 měsíci jsem ji vyměnila za Yasminelle, po 3 - 4 měsících užívání Yasminelle jsem zhubla 2,5 kg (šlo to samo, dlouhodobě jsem si držela kalorický příjem asi 4800KJ).Novou váhu jsem si udržela asi 4 měsíce, pak jsem začala pomalu přibírat, nejdřív mě to moc nevadilo, později jsem ale zjistila, že nabrané deka nejdou dolů, občas jsem přibrala celkem nárazově a nešlo to dolů, ani jsem třeba kolikrát nevěděla, proč jsem vůbec přibrala, když jsem všechno dělala jako dřív.Cvičím pravidelně, beru euthyrox 75 mg denně od svých 8 let (asi 4 roky mám stejnou dávku), můj endokrinolog mou štítnici skutečně hlídá. I když snížím svůj příjem třeba jen na 3500KJ, váha se dolů nehne, buď se nezmění nebo přiberu (například když 3500KJ jím 5 dní a 4. den se zvážím, mám o pár deko víc než jsem příjem snížila).

klarinet.dk"sez (Čt, 6. 8. 2009 - 11:08)

Má li někdo zájem na dobrý plán diety, obraďte se na mě. Pomohl jsem již mnoha lidem zhubnout a zdravou cestou.

kate (Čt, 6. 8. 2009 - 08:08)

ahojky, prosím prosím, jestli má někdo přesný plán dietky, mohl by mi ho poslat na mailík... mooooc děkuji k_k_k_k"seznam.cz

Sisi (Pá, 17. 4. 2009 - 21:04)

kaco, každý Ti musí prosím Tě závidět nebo ne ? Buď ráda za tu váhu, co jiný by zato dal. Jestli Ti někdo říká ,že jsi šeredně hubená,tak v tom je závist a každý by Tvoji postavu bral, já to aspo? přiznávám !!

Lucy (Čt, 16. 4. 2009 - 18:04)

To dietka-ty jsi všude kam jen nakouknu.otrava.

dietka (Čt, 16. 4. 2009 - 10:04)

Ahoj všichni! V rámci organizace zdraví nabízím sestavení jídelníčku pro každého dle jeho parametrů a požádavků na schození kil. V rámci tohoto jídelníčku dostanete doplněk stravy, který je naprosto přírodní, tudíž pro tělo nezávadný. Celá kůra stojí 990 kč. Pokud budete mít zájem o tento jídelníček a přírodní doplněk, pište prosím na e-mail:zdravadietka"seznam.cz Prosím - jen vážní zájemci.

kaca (Čt, 9. 4. 2009 - 15:04)

nechci mam 168cm a 48 a zeru si jak chci i v noci

Lili (Čt, 9. 4. 2009 - 09:04)

No tak já se nestačím divit... Ze 60kg při 164cm mám 57,5:-) Ráno snídám dva tmavý rohlíky s vejcem natvrdo + čaj, k obědu větší plátek masa jenom se zeleninou (okurky, zelí, rajčata) a k večeři ten proteinovej koktejl od Nutrendu. Chlastám jako duha, ale samotná voda je nepoživatelná, tak ji piju s trochou šťávy. Ještě tak kilečko a půl a pak se hlavně udržet!!!! Když se hoooodně nasnídám, nemám tendence to odpoledne dohánět, tak se zkus taky ráno něčím naprat třeba to klapne:-)

Martas (Út, 7. 4. 2009 - 16:04)

Achich ouvej. Tak jsem na tu vahu hopla dneska s brylema. 68 kg! Aaaaaaaaaaaaa! Jakoo, neni divu. Za tu me zdrave stravovani... Ale stejne. To musi dolu! Dneska jdu behat. A vecer salat. Neni boha kurnik! Jak jsi na tom ty, koktejle?

Martas (Po, 6. 4. 2009 - 17:04)

Mivala jsem to tak. Fakt, v jednu, ve dve rano - konec! I ve tri, ve ctyri.. Jak ja sem nabehla do lednicky, tak se dely divy. Dneska uz ne. Jedine, kdyz prijdu z pratelskeho posezeni u sesti piv. To se na to taky vrhnu se zcela klidnym svedomim a zezeru, na co pridu! Trvalo to ale, nez jsem se naucila nezrat po vecerech a nocich. Mi se totiz doooobre usinalo s plnym bruchem. Jak nekdo rika, ze pry s plnym brichem by nemohl usnout, tak ja to mela naopak! S prazdnym to neslo! Pak jsem poranu nikdy nemela hlad taky. No ale s pribyvajicimi kilogramy a tesnym oblecenim (oblecenim po matce, jez je o 40 let starsi) jsem si proste rekla, ze to tak proste nejde a delala jsem maximum pro to, abych jedna rano a pak v noci ne. Jinak to totiz nejde. Ale nez si na to telo zvyklo... To bylo dobrych par tydnu.

janička-bečička (Po, 6. 4. 2009 - 13:04)

holky,taky žerete v noci? Schválně říkám žerete,já jsem fakt prase,já jím třeba 3x za noc-máte někdo taky takovou úchylku?

Martas (Po, 6. 4. 2009 - 11:04)

Ani nemluv. Ostuda naroda. Sem se dneska radsi vazila bez brejli. Porad jsem na 67 kg... (Mozna 67.5, ci 67.75? hoops!) Byla jsem behat v so a v nedeli. Ale nejak jsem ulitla minuly tyden na jahodovem koktejlu, takovy fajny, podobny tomu z McDonalds, ale je udelany ze smetany, takze to musi byt takova kaloricka pecka, ze te to odrovna na cely tyden! No a ja mela tri.. Jako minuly tyden celkove, ne najednou! :oD Nejak mi uz ty zdravy veci moc nekostujou. Vcera jsem splachla svou velice "zdravou veceri" (se ani neptej, co to bylo) peti pivama, a pak se jeste dozrala nejakyma hruzama, na ktere ani nechci vzpominat, v jedenact vecer! Nechutny.No dneska se fakt hlidat budu, ale asi vynecham beh, nebot me boli palice jak nikdy! - Hold telo starne, uz nevydrzim tolik co kdysi.. (kdysi pred rokem :o) )Jinak jsme termin posunuli do 22. 4. 2009, nebot jedem tento vikend na dovolenou, tak jsme se tak jako rozhodli (diky bohu!), ze to o ty ctyri dny prodlouzime, protoze preci nebudem papat salaty na dovoleny, ne? Musim do toho 20-tyho (2 tydny) shodit aspon na 65.5! Ono pak staci jeden den fakt nejist (nebo jen minimalne), hooooodne pit, dat si nejaky cajik na odvodneni, a kilo v cudu, covek ani nemrkne! A vo to nam jde...

Lili (Ne, 5. 4. 2009 - 10:04)

jo ze sluníčka se mi to na nose dělá taky ale ne tolik. Problém bude spíš v nazehojených stroupcích po těch mít šesti beďarech na čele. Tam mám teď hotovou mapu Ameriky. Jinak zatím 1,5 kg dole:-)Ty koktejly snad vážně fungujou...Snad to pak dole vydrží. Jaro, léto stejně jím spíš zeleninu a ovoce, tak by to mělo klapnout.Jak si na tom ty Martas??

Martas (St, 1. 4. 2009 - 16:04)

Jo jo, tu vahu mam i ja. Ja bych si tam nastelovala minus 2 kg, ale jak mi tam pak na tu vahu hopne pritel, tak taky bude o dve kila "lehci". A ja pak nebudu o dva litry "tezsi". :o)Lili, to musis vyspekulovat jako ja. Nalepit velky plakat nejake trubky z casaku an zrcadlo, ustrihnout hlavu, namalovat carku na zem, kde je treba si stoupnout, aby to ladilo, a pak se na sebe zubit do zrcadla. Hold ale nesmis se moc hybat no. Jinak mi teda povez, jak je mozne, ze ti vyskocily ty skvrny? To jen tak z niceho nic? Nebo se ti to dela i ze slunicka?

Lili (St, 1. 4. 2009 - 15:04)

jsem dneska byla plavat a poněvadž mě bolelo celý tělo, dala jsem si saunu a výřivku. Pak jsem se byla válet v solárku a vyrazily se mi pigmentový skvrny, tak jsem musela v lékarně koupit bělící krém za 400Kč. Člověče to hubnutí je čím dál tím dražší...

Lili (St, 1. 4. 2009 - 15:04)

dá, ale to musíš zajít do obchodu se starižitnostma pro tu starou mechanickou s kolečkem. Na tý se vážim doma a je fajn si naštelovat kolik chci:-)Ještě nějak ochcat ty zrcadla a autosugesce by fungovala špičkově...

Martas (St, 1. 4. 2009 - 12:04)

sorry, oprava. Potrebuju za 17 dnu shodit 2.5 kg. + ne bolkoviny ale bilkoviny.. :o)

Reklama

Přidat komentář