Reklama

Chci jednu holku, mne chce jeji kamoska - Co s tím mám dělat?

Básník (Út, 11. 5. 2010 - 14:05)

Budu asi za cynika - co takhle trojka?

Lenka - lenkasa (Út, 11. 5. 2010 - 13:05)

Těžká situace. Pokud budeš dobývat tu kterou chceš tak ona jistě nechce zradit kámošku tak ucukne. Jinak by si ta kámoška myslela, že je kdoví jaká kráva atd. Chtělo by to té její kamarádce vysvětlit, že ji nechceš, ale chceš tu kterou máš rád. Nebo nějak tak no

(Út, 11. 5. 2010 - 11:05)

Jdi za tou, za kterou tě táhne srdce.

Michal. (Po, 10. 5. 2010 - 20:05)

Ahoj lidi mám takový problém mám rád jednu slečnua chci jí ale její dobrá kamoška chce mě a nevim jak to obejit abych sbalil tu co chci bojím se že cukne stranou kvůly té kámošce a rekne mi NE co mám dělat ? prosím poradte :-)

klasika (So, 15. 1. 2011 - 11:01)

Jak z písničky od Wabiho Daňka:

Řekni mi holka, čím je to vinou,
že ty chceš jiného
on zase jinou
čím je to daný
že ti praví se minou
ti nepraví že se berou.
Potom se div nesežerou.

! (So, 15. 1. 2011 - 08:01)

Co neuteče nebo nevleze na strom všechno vošukej, jednou budeš litovat,že jsi to neudělal a nech tomu volnej průchod. Ono se to časem vytříbí! A budeš si říkat, proč jsem toho nevyužil!

XYxyXY (Pá, 14. 1. 2011 - 14:01)

ať chodí s tou, kterou má...no to samozřejmě, pokud jí nebude chtít, tak to nemá cenu a ať hledá jinde... ale když jo, za pokus to stojí ;)

co blbněš (Pá, 14. 1. 2011 - 14:01)

Po přečtení příspěvku...ať chodí s tou, kterou má rád. Pokud nebude chtít, ať si najde úplně jinou, na co chodit mermomocí s tou, kterou rád nemá, i když o něj stojí? V tom případě ať se raději poohlédne úplně jinde.

XYxyXY (Pá, 14. 1. 2011 - 14:01)

Ahoj lidi mám takový...Po přečtení příspěvku jsem si myslela, že ho psal někdo z nás - já kamarádka a jeden kluk jsme na tom naprosto stejně! On miluje mojí kamarádku, já jeho a proplétáme se v takový divný trojúhelník... Jenže u nás je to s tím rozdílem, že obě už jsme s ním chvíli chodily (kámošku to přestalo bavit, já ho ale pořád mám moc ráda v současné době to je tak, že on čeká až "to" kamarádku přejde a mezitím se stýká se mnou, je to trochu divný, ale aspoň něco!:D jinak k dotazu... napřed by bylo asi nejlepší si trochu pojistit tu, kterou nechceš a vím že je to docela hnusný, ale zkusit jí říct, že chceš tu její kámošku a pokud tě odmítne nebo nebude chtít, tak bys chodil s tou, která tě má ráda. Pokud teda vůbec bys s ní chodit chtěl... Je to trošku schůdné řešení a navíc, ta co tě má ráda určitě nebude úplně proti, i když se tak bude moná tvářit, jelikož furt si bude pěstovat jistou naději, že se k ní vrátíš... ;)

Mn (Čt, 13. 1. 2011 - 12:01)

Běž za tou co ji chceš a natvdo se zeptej ať víš, jak se věci mají. Takhle je to fakt trápení a nokonec může mezitím přijít někdo "třetí" a budete nahraní všichni..

(St, 12. 1. 2011 - 20:01)

Jdi za tou, za kterou tě...hej já sem taky já?! xD

Reklama

Přidat komentář