Reklama

Chci miminko!!!!!!!!!!!!

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 22:06)

no me moc dobre neni tyka se to toho kamarada rekla jsem to muzovi a ten jeste jakoby zacina pochybovat o me jestli se mezi nami neco fakt nestalo coz me moc boli moc protoze bych mu to fakt neudelala a taky boli to ze mi muz po tolika letech skoro neveri no je to hruza taky jdu radci spat dobrou noc a zitra se zase ozvi

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

Ježiš! Nestačím se divit co se to tady teď rozebírá! Jasně toho člověka bych taky dala popravit! Ale přeci jenom si myslím, že to sem nějak nepatří! Tady je to snad pro holky co se snaží o miminko, ne?!
EVIK: Aha, o to víc mě to opravdu mrzí, nedokážu si to ani představit musí to být hrůza, no, ale snad jí brzy bude líp a třeba brzy přijde ono vytoužené mimi! ;o)
No jo, mě bylo fakt zle a jen sem tu všude brečela abrečela, ale pak sem si řekla dost takhle to nejde a šla jsem uklízet, umejt nádobí a dle tvé inspirace uvařila přítelovi večeři ;o) a jak sem se zabavila bylo líp. A co ty, už je ti líp???
No jinak já pádí do sprchy a spinkat, zítra jdu na zaučení do práce tak abych se ráno probrala =o). Tak zatím páčko a dobrou!

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

lidi co to tu resite kaslete na takoveho ubozaka jako je fritzl a pojdte se radci bavit o miminkach

Vivad (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

Chtěla bych vidět, jak by se ty "nadšené dopisovatelky" vyjadřovaly k tomu, kdyby jim někdo takhle zneužíval dítě. Pochybuju, že by psaly tak horlivě milostné dopisy..i když, slepi*í mozky ještě zřejmě nevymřely!

Myšice (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

trest za to,co vykonala tato lidská zrůda není žadný dost vysoký. zasloužil by na pranýř,vykastrovat zaživa a ukamenovat.Oni by si to ti další rozmysleli,dělat takové svinstvo

Petr Magrit (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

Josef Fritzl, který po čtvrtstoletí zneužíval a věznil ve sklepení svou dceru, dostává do vazební věznice záplavy dopisů. Překvapivě však mezi nimi nejsou jen odsudky jeho neuvěřitelného jednání. Dostal i tři stovky dopisů, které ho chválí. Objevují se v nich i milostné návrhy.
Fritzl se hájí, že svou dceru věznil, aby ji uchránil před nebezpečím drog a alkoholu. Právě to mnohé z pisatelek oceňují. Podle některých z nich nebyl Fritzl pochopen. Píší, že má

Julča (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

Hamfry, myslíš funkci rostlináře?

Hamfry Bogárt (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

Já vím že se sem do týhle rubriky asi zas tak moc nehodím, ale musím to napsat. No mě jedno částečně a jedno uplně nesestouplé operovali až kolem 18roku věku...naši mě měli hodně pozdě a dětský lékař toto nějak zanedbal..celý život procházím tím, že mám špatnou paměť, fyzickou sílu, vypadám chudě, tuk se mi ukládá na břiše z 90procent, laboratorně jsem v pořádku akorát jsem měl vyšší hladinu prolaktinu a testosteron v dolní hranici normy, jinak všechny odběry ok...tak nevím zda můj fyzický a psychický stav s tímto může nějak souviset?? Já vím, že to levé bývá cca o 1 cm níže, než pravé, ale já to mám obráceně, tak nevím, jestli mě to nemůže nějak ovlivnit, rozumíte, myslím tím, jestli to nemá vliv na funkci. Jsem z toho docela nervózní, člověk v mládí zanedbá nějakou hloupost a pak se to s ním táhne celý život.

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

vendulko to je od tebe hezke jinak marketka je hrozne fajn holka a mame dost spolecneho ma taky dceru jako ja no a co ty uz je ti lip pisni pokud chces

Vendy12 (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

Kdo je zas hysterka?

Návštěvník (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

hysterka

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 20:06)

Holky Markétku neznam ale určitě je mi to taky hrozně moc líto!

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 20:06)

boze to je hrozny to je mi moc lito chudinka malinka ani nevim co na to napsat.jo a chrusti proc uz se neozyvas stalo se neco mezi nami chci to vedet prosim te ahoj evik

chrusta (St, 4. 6. 2008 - 17:06)

Marketka ted byla tehotna.asi v sedmem tydnu.a zacala spinit.a potratila.dnes sla na revizi delohy.

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 17:06)

VENDULKO JA MAM TAKY NAKOU DEPKU JENZE TADY LEJE TAK JE TO I Z POCASI VYDRZ KOCKO UVIDIS BUDE ZASE DOBRE MYSLIM NA TEBE

Vendulka (St, 4. 6. 2008 - 17:06)

Tak mam zase jeden z tich dnů kdy se mi tak hrozně stýská po miminku! Zase mam nervy úplně v čéoudu a jen bych plakala a plakala. Ach jo =o(

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 16:06)

HOLKY CO JE S TOU MARKETKOU AT TO TU PROCITAM JAK CHCI NIC NEMUZU NAJIT NAPISTE MI TO NEKDO PROSIM

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 16:06)

ZUZI TO ASI OPRAVDU NENI KAMARAD TED UZ SE MI SNAZI SKORO I VYHROZOVAT JAK NENI PO JEHO JE MI FAKT ZLE JAK PSOVI VUBEC NEVIM JAK TO VSECHNO RICT JO A PROSIM TE NAPIS MI CO SE STALO MARKETCE DEKUJI

Zuzka (St, 4. 6. 2008 - 16:06)

Eviku tak pokud to nechce pochopit, tak to asi budeš muset říct manželovi..To potom už snad ani není kamarád, když si není schopný dát oraz a vydržet tě aspoň chvíli neotravovat..
Holky nevíte co se děje s Welu??Moc dlouho se neozvala a naposledy to vypadalo, že by mohla být těhu..Aspoň co si pamatuju.
Markétko moc mě to mrzí :-(...Držím palečky, ať se dáš brzo do kupy a napotřetí ať to vyjde.
Zdravím i Haničku 1 :-)..Choď sem častěji..

EV IK (St, 4. 6. 2008 - 15:06)

TAK TO JE MI LITO.PRD NA TO NIC SI Z TOHO NEDELEJ.JA MAM TAKY HLAVU V PEJRU.TEN KAMARAD ME UZ AZ OBTEZUJE SMSKAMA NEVIM UZ CO DELAT FAKT JE MI TO HROZNE NEPRIJEMNY ALE ON TO NECHCE POCHOPIT KRUCINAL

Reklama

Přidat komentář