Reklama

Chiropraxe

John (St, 3. 1. 2007 - 21:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :

Martina (Ne, 24. 12. 2006 - 16:12)

Také bysme potřebovali sehnat kontakt na pana Molnara . Prosím pokud někdo máte spoljení budu moc ráda , když mě budete informovat. Moc děkuji Martina

Edita (Po, 11. 12. 2006 - 15:12)

vsichni kdo trpite na krcni pater,a dalsi potize se zadama...ja chodila rok,od certa k dablu po doktorech,prasky na bolesti jsem uz zvracela,a porad nebylo vychodisko z bolesti,zavrati atd...a tak pred 3 nedelama ,jsem rekla dost!vsichni doktori jen psali prasky a dokonce i na nervy...jsem zacala chodit ke chiropraktikovi,a budu tam chodit dyl,zatim mam 3 sezeni,tedy natahovani a odblokovani zad,krcni i bederni patere,kdyz me prohmatala tak rekla jak to mam zanedbany,a tak me natahla a pod,,,a ja po 3 leceni,me je lip,neni to sugesce,opravdu,ja nemohla ani na pravou nohu se postavit a dnes jsem usla 500m.jen s malou zavrati...dnes mi rekla,az po 5 leceni se uvidi jestly muzu neco delat sama,fitcentrum a nebo plavat,ale do ty doby,nic...a doktori me posilali se zablokovanou pateri jezdit na kole a cvicit,vzdytbych si vic ublizila jak pomohla.a tak vsem preji at maji taky stesti....a ja doufam ze do 2-3 mesicu budu fit...

Jirka (So, 11. 11. 2006 - 01:11)

Moniko, náhodně jsem našel tuto stranu. Povím Vám, že takového doktora bych rozhodně co nejrychleji pustil k vodě, protože Vaše problémy jsou dlouhé roky opravdu velmi zanedbané. Ani se mi nechce věřit, že tak dlouho hledáte někoho, kdo by Vám pomohl je vyřešit. Popisujete jich tolik a máte takové otázky, že se ani na jednu nedá uspokojivě odpovědět jednou větou. Musel bych si s Vámi hlouběji popovídat a asi Vás i vidět, abych Vám na všechny Vaše dotazy dokázal odpovědět. Nejsem sice z Brna, ale podobné i ještě horší případy jsem již řešil. Mám tel. 723212324. Pokud budete mít zájem, tak se ozvěte.

zdenek (St, 8. 11. 2006 - 13:11)

Nahore je zminka o panu Molnárovi. V hotelu DUM uz nepusobi. Neznáte na něho kontakt? Diky.
Zdenek

monika (Út, 5. 9. 2006 - 23:09)

neznáte náhodou někdo dobrýho chiropraktika nebo ortopeda v Brně? Ale někoho fakt schopnýho. Můj současnej doktor mi dá jen prášky na bolesti a když už se nemůžu hýbat, tak mě jen obstříkne. Hlavně by mě zajímalo proč a co mě vlastně bolí, proč mi bývá zle, proč mám poruchy zraku, proč mi mrtvý i ruce.......prostě PROČ? Díky.

Jana (Pá, 20. 1. 2006 - 09:01)

Neznám chiropraktika v HK, ale paní Kňourková ze Dvora Králové nad Labem umí srovnat páteř a klouby. Je to rehabilitační sestra, tel. 499624126.

Markéta (Čt, 8. 9. 2005 - 18:09)

Zdravím všechny ochotné lidičky,6 let mám problémy s krční páteří,trpím každodenními bolestmi hlavy v zátylku různé intenzity......někdy i s poruchami zraku,nauzeou....je to hodně náročný......snažím se být statečná,ale je mi 33 a chci zase normálně žít....pracuji jako instrumentářka na operačním sále.......pokud mi někdo může poskytnout kontakt na dobrého chiropraktika v Ústeckém nebo Karlovarském kraji,budu moc ráda....díky Markéta

Radek (Čt, 21. 7. 2005 - 08:07)

Potřeboval bych kontakt na dobrého chiropraktika. Pokud znáte někoho kdo umí pomoci od zablokované krční páteře, budu vděčen za kontakt.Díky mocRadek

Marek (Ne, 10. 7. 2005 - 11:07)

Taky bych mel zajem o nejakeho chiropraktika v HK, tak kdyz neco najdes napis mi prosim tu adresu na e-mail.Taky moc nemuzu najit chiropraktika v Hk.

Petr Pavelka (Út, 8. 3. 2005 - 11:03)

Ve Šlapanicích (vesnice u Brna) dělá m.j. i chiropraxi léčitel Drábek. Neznám sice ulici a číslo, ale vím kde to je. Jinak je i na netu mezi léčiteli. Tento člověk mi 2x napravoval chiroprakticky páteř. Cena: 300-400,-Kč. Výsledek: velmi slabý. Zřejmě jsem mu nepadl do oka. Při druhé návštěvě mi naznačil, že se se mnou již nemíní zabývat a abych na něj nezkoušel poslat obchodní inspekci... Keců měl jak politik před volbama, nezapoměl se "pochlubit," že ovládá jakési bojové umění a že umí zacházet s nunčakem... Prostě: buran jak poleno! Vřele doporučuji ignorovat jej a radši zaplatit větší cenu, jen když to skutečně pomůže a bude to bez keců. Sám chiropraktika v Brně sháním, aby mně konečně dal dohromady páteř, která se rozhodně neporouchala flákáním ani "adrenalinovými sporty." Dík předem za dobrý typy. Petr.

Hana (St, 23. 2. 2005 - 12:02)

Předmět: chiropraxe Autor: Hana Kinclová Datum: 11.2. 2005 11:33:39 Velmi prosím o kontakt na dobrého chiropraktika v Brně nebo okolí. Případně sdělte i vlastní zkušenosti. Děkuji

iva (Út, 22. 2. 2005 - 14:02)

Prosím nevíte někdo o dobrém chiropraktikovi v Brně a okolí? Dík.

iva (Út, 22. 2. 2005 - 10:02)

Ahoj lidi neznáte nějakého dobrého chiropraktika v Brně a okolí?

stáňa (Po, 18. 10. 2004 - 15:10)

vážení, doporučuji vám vynikajícího chiropraktika - lékaře, chirurga, odborníka, který toto dělá myslím zcela zdarma a je to doktor Koutecký v Plzni, zdravotní středisko Černice. Je to skutečný machr a vyplatí se za ním dojet. Telefon na něj neznám, ale je to Veská ul. 2. a znám lidi, kterým skutečně pomohl

Jarka (St, 29. 9. 2004 - 23:09)

Hledám šikovného chiropraktika v Českém Krumlově nebo Českých Budějovicích.Můžete mi prosím dát kontakt na nějakého nebo poradit, kde toto vyhledat?Děkuji za ochotu.

Mira (Po, 13. 9. 2004 - 14:09)

Dobrý den neznáte nějakého chiropraktika v HK nebo blízkém okolí , kdyžtak jestli mohu poprosit na email bud kontakt na nej nebo adresu , předem všem díky za ochotu a pomoc...

chiropractic (So, 3. 7. 2004 - 21:07)

Vyzkoušejte stránky www.chiropraxe.cz či www.bolestipatere.cz

Martin Novotný (So, 29. 5. 2004 - 21:05)

Ahoj Míšo,kde je hotel DUM Vám neporadím, ale jako soukromý chiropraktik účtuji za první návštěvu 900,-Kč (60-90 min) a za každou další návštevu pak 550,-Kč.Další podrobnosti Vám rád sdělím na tel: 602565491.

Míla (St, 3. 3. 2004 - 17:03)

Má někdo zkušenosti s nějakými potravními doplňky, které ztiší bolesti rukou a nohou od páteře?Např. kloubní výživy apod. Děkuji.

Reklama

Přidat komentář