Reklama

Dotaz na paní doktorku.

Libuše (So, 27. 9. 2008 - 00:09)

Před časem býval tento server velmi slušným a radu poskytujícím počinem.Je škoda,že se zde vyskytují podivná individua chrlící své sposťárny v cizí domácnosti.Vždyť toliko lidí se sem obrací o radu!

Helča (So, 2. 8. 2008 - 01:08)

Iveto to je docela rarita i pro mé oči!Jen se přiznej,co všechno si tam vyváděla?Dík za radu,já ty doktory tak nesnáším,ale dobře zajdu a uvidím...

Iveta (Pá, 1. 8. 2008 - 18:08)

Dobrý den, na dovolené u moře mi často protýkala nosem slaná voda,ve vlnáchpak mi najednou otekl jazyk a druhý den mi z něho ze spoda vytekl hnis, přestalo to bolet ale mám tam stále vespod bouličku,paní zubařka mi říkala že to je sliná žláza a předepsala mi mercurius solubilis ale bouličku mám stálea je to už 10 dní. poradíte mi prosím co by mi zabralo. Předem děkuji.

Návštěvník (Pá, 1. 8. 2008 - 16:08)

Gynekolog píchne injekci Agolutin a je to.

jana (Pá, 1. 8. 2008 - 16:08)

1. 8. 2008 15:58:10, janachci se zeptat jestli se dá menzes dostat o týden dřív.S oddálením mi to nikdy nevyjde mám cilest a i když ho nevysadím tak to dostanu ,takže bych to chtěla raději dostat o týden dřív ale pak mám strach abych to neměla 14 dní máte s tím někdo zkušenosti?díky

Eli (Pá, 1. 8. 2008 - 08:08)

HelčaA krevní tlak máš v pořádku? Chtělo by to zajít k lékaři, napřed praktickému, který tě případně odešle dál. Raději to neodkládej, nemusí jít o nic vážného, ale ať se z toho dostaneš co nejdřív.Mám dojem, že kdo tady tenhle web zakládal, už od něho dávno dal ruce pryč.

Helča (Pá, 1. 8. 2008 - 01:08)

Upřesnění-i ve spánku,stav cca.2 měsíční,nikdy předtím se problém nevysktl,děkuji.

Helča. (Pá, 1. 8. 2008 - 01:08)

Prosím o poradu!Krvácení z nosu,téměř každý den,síla-vytryskne proud,každodenní bolest hlavy a schvácennost,hloubkově se nepotápím,ani nenacházím v podtlaku,co to může znamenat a jak odstranit,děkuji!

Markéta (Ne, 16. 9. 2007 - 14:09)

Mému 4 letému synovi,se udělala boule na pravé straně,pod ramenem přesně,jak je sval. Jak mu pomoci? Markéta

Olina (So, 15. 9. 2007 - 19:09)

Ahoj všem,potřebovala bych poradit.Občas mám z něčeho strach a nevím vůbec z čeho.Někdy mi je z toho i na zvracení.U psychologa jsem byla a ten mi řekl,že pokud nevím příčinu strachu tak mi nepomůže.

kikis (So, 2. 9. 2006 - 08:09)

občas mě pobolívá u srdce,jakoby oblouk nad levým prsem,bolest se zrohšuje a mívám ji čím dál častěji,prosím napište mi o coby se mohlo jednat ne jen že mám navštívit lékaře,děkuji... (bolí to i na dotek)

Dendelka (Pá, 1. 9. 2006 - 14:09)

Poslední dobou se mi hodne zvetsili mandle a uzliny.Spatne se mi dýchá a mám taky ucpaný nos tak že ani nemůžu smrkat a nepomáhají ani kapky zdá se mi že hleny mám usazeny v dýchacích cestách.Při nádechu pocituji malou bolest na plicích nekdy je ovsem vetsi a bodava.Jsem hrozne unavena,oslabena a hrozne me boli hlava a ani nemuzu spat.Doktori nevi co by to mohlo byt uz mi delali krevni testy ale zadnou nemoc nenasli.Mam spatny pocit ptz uz delsi dobu kourim ale nadobro toho necham.Myslite ze by to mohla byt rakovina plic kdyz je mi teprve 14??Diky za odpoved.

aneta.pazderova (Po, 13. 3. 2006 - 15:03)

paní doktorko,chtěla bych se zeptat:ještě jsem neměla menstruaci a mám na kalhotkách něco jako sliz a ještě mě boli břicho.Znamená to že jí brzo dostanu? děkuji předem za odpověd

Saja (Po, 12. 12. 2005 - 08:12)

Má 11letá dcera si poslední týden stěžuje na bolest hlavy nad očima,zornice ma vždy při bolesti hodně rozšířené,je bledá,podrážděná,unavená,bolest trvá i celý den,mám podedření na migrenu,já jako matka mám migrenu s aurou,u dcery jsou příznaky jiné,tak prosím o radu kam se mám obratit,když dětský lékař nás nechce nikam poslat,prý simuluje,jsme z Nového Města pod Smrkem. Děkuji předem za radu.

v. (Pá, 27. 8. 2004 - 17:08)

Nemáš endometriozu?

kája (Pá, 27. 8. 2004 - 16:08)

Dobrý den, mám čtvrtý měsíc problém. Tři dny před menstruací,pravidelně 4. měsíc, dostanu žlučníkovou koliku.Mám bolesti žlučníku, dostanu Algifenovou injekci, projdu si kolikou a v ten den, kdy dostanu menstruaci bolesti ustanou. Mám klid do dalšího posledního týdne před menstruací. Toto se opakovalo teď po čtvrté.Co je to za zvláštní souvislost?Děkuji za odpověď.Kája.

Reklama

Přidat komentář