Reklama

DRAHÉ ZNAĆKOVÉ oblečení

Návštěvník (So, 13. 6. 2009 - 23:06)

alias
wietnamci

Jan (St, 17. 12. 2008 - 18:12)

Teda nevim, ale po tom co se otevřeli hranice s USA, tak si tam lidi lítají nakupovat samý značkový věci za daleko míň než co najdou u nás. Sousedka se včera vrátila z čtyřdeniho nákupu v New Yorku a nemohla si vynachválit jak je to tam levnější. Ona teda dost kecá, ale něco na tom bude. V letadle vedle ní prý seděla ženská, co tam lítá na nákupy každý 4 měsíce. Každopádně vidím daleko více lidí ve značkovém oblečení v porovnání s před 5-ti lety.'

Rocketman (Po, 4. 8. 2008 - 20:08)

Ackoli nemam poneti o velikosti stredni tridy v Cechach, mam dojem ze roste. Jiz dlouho ziji v New York City a vidim jak si sem posledni dobou Cesi litaji na prodlouzene vikendy a kratke dovolene a to hlavne za ucelem nakupu levneho a kvalitniho obleceni. Kdysi to byvalo, ze stredni trida jezdila nakupovat do Polska a Madarska (prozil jsem cast 80 let v CR). Ted si lidi litaji do NYC jakoby nic, a jsou ochotni utratit ranec za znackove obleceni....

xxcd (Út, 9. 1. 2007 - 19:01)

Vážně !? Já bych řekl, že střední vrstva je u nás nejpočetnější ... Bez střední vrstvy by to ale nešlo ...'

To Šárka (Út, 9. 1. 2007 - 12:01)

Nevím kde si přisla na to ze je tu bohatá čat, normálni a chuda???Pokud dobre vim ta normalni jak ji ty rikas...spise myslim ze se hodi nazev sterdni vrstva, se u nas v CR nyvyskytuje!'

Šárka (Po, 8. 1. 2007 - 23:01)

Myslím si že Češi se nemají zase tak špatně! Vždyť se stačí podívat oklo sebe co po ulicích jezdí za auta, takoví lidi co jezdí v nejnovějších BMW a AUDI si drahý značkový oblečení určitě můžou dovolit.

Je tu část bohatá, část normální a část chudá.. asi tak jako všude. Nevidím důvod proč si nekoupit rifle od Armaniho když na to mají peníze ne??'

Pro xxcd (Po, 8. 1. 2007 - 23:01)

Jakube,Jakube, jsi nepolepšitelný, viď!!!!'

Návštěvník (Po, 8. 1. 2007 - 15:01)

Jen cesky ,ale bez... Jinak se rika za blbost se plati ,tak ti kteri na to maj si to koupi t
Ti co jsou chudy a chtej se ukazat jsou ubohy

Max (Po, 8. 1. 2007 - 15:01)

Ty debile ,zase prudíš na diskusích ?Táhni za Gypsim a nerýpejte zbytečně do lidí!!!'

xxcd (Po, 8. 1. 2007 - 15:01)

Zase je značkové a značkové ... Kdo touží po kvalitě, koupí si značkovou věc, třeba ne tolik komerčně známou jako Boss :-) ... Nikdo mi nenamluví, že nejde poznat kvalita materiálu, šití atd. Neříkám, že vždy, také neříkám, že cena odpovídá, ale pokud takovou věc kupuji kvůli tomu, že se mi líbí, vydrží mi a že se v ní budu cítit dobře (ne kvůli značce a ceně), ale kvůli právě střihu a materiálu, tak potom snad není co řešit ...'

jan5 (Po, 8. 1. 2007 - 14:01)

Je to jen obyčejný, čistý, český snobizmus, to u těch, kteří mají peněz dost a jakási zakomplexovanost lidí "druhé třídy", kteří by také chtěli dělat "dojem". Nic víc. Kvalita zboží je už většinou na srovnatelné, či stejné úrovni.'

Bara (Ne, 7. 1. 2007 - 22:01)

Podle meho jsou dva typy lidi ,kteri si kupuji drahe znackove veci..prvni jsou ti,kterym vyhovuje lxu,kvalita materialu a strihu..no a ti druzi chteji nosit stejne obleceni jako oni vyvoleni, celebrity..je na vas kam se zaradite...me osobne diktuje narok na kvalitu..

Antonín (Po, 2. 10. 2006 - 09:10)

Raro, když už i sem cpeš ten svůj mozkovej průjem, neškodilo by si přečíst pravidla českýho pravopisu.'

rara (Po, 2. 10. 2006 - 03:10)

jiriku co to kecas za nesmysly? na aukru jsou haldy veci A&F po trech ctyrech stovkach za to to ani nekoupis v US a capky bejspolky jsou tam od kacky. takze je to vsechno bud jen pasovanej sunt od vietcongu nebo se ty pravy vyrobky tady prodavaj tak lacine ze bys to spis mel kupovat v cechach a prodavat to zpatky do ameriky ty kozle

rara (Po, 2. 10. 2006 - 03:10)

jiriku co to kecas za nesmysly? na aukru jsou haldy veci A&F po trech ctyrech stovkach za to to ani nekoupis v US a capky bejspolky jsou tam od kacky. takze je to vsechno bud jen pasovanej sunt od vietcongu nebo se ty pravy vyrobky tady prodavaj lak lacine ze bys to spis mel kupovat v cechach a prodavat to v americe ty kozle

rara (Po, 2. 10. 2006 - 03:10)

george ty chytraku jaky velky sumy ty kozle. na aukru sou toho haldy po trech ctyrech stovkach za to to ani tam u vas v us nekoupis tak nemel. kdyz na aukru nekdo muze prodavat capky A&F od kacky tak sou to tak akorat padelky vod vietcongu

Libor (Ne, 1. 10. 2006 - 22:10)

A když ty prachy mám,tak proč je neutratit?'

dana (Ne, 1. 10. 2006 - 22:10)

Je to snadne, cesi totiz lidi meri odle toho co za znacky maji na sobe....je to smutne al eje to tak

Petr (Ne, 1. 10. 2006 - 21:10)

Že by se Čechům zvýšila životní úroveň?'

Skateman (Ne, 1. 10. 2006 - 21:10)

A Roxy a Billabong!!

Reklama

Přidat komentář