Reklama

Duchovní cesta

Tydít (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Není.
A proč ne,však nemusí...

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Masinka,
bud k nej mily, nevidis tu auru???

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Nevim, manon radosti a smichu me zmamil.. tak sem si rek.. hmm
Jezis, k cemu ten by ty penize mohl asi tak potrebovat, co?

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

A co ty babizno, mastaky bibly v knihovnicce?

Ja vim, ty ji mas na zachode vid?
Ve vesnicky samozce dosel hajzlpapir vid?

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

A dam vse co mam, protoze chci a uz sem pripravenej.

predstavte si, ze sem mu je
nedal :o)))))
***
Tak si alebo nie si? :)))

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

No v ty bibly to nebyl had, ale spravedlivy mec bozi.. ale je to jenom bible ;o)

Tydít (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

A hele babi přišla,joj.
Už jsem skoro spala.Tak zdravím,ale meleš pořád stejně,tak mám obavu,že jsem se v Tobě spletla,nebo né?

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Jo a taky mam pocit, ze Jezisek uz tu je. Je tu jeden bezdomovec, co se potuluje v Praze. A ma takovou auru, ze ho vidim i se zavrenyma ocima :o)

Tudle me zase nejaka sila vyrvala z me trasy z Brevnova na nadr.. vystoupil jsem na malostransky a sel, kam me nohy vedli. Tu priselzase ten anvala souciteni a ja si tak povidam, no co nas ceka dnes? Na moste uz to blo tak silny, ze sem si rikal, tak jesi dneska, tak to vemu. A dam vse co mam, protoze chci a uz sem pripravenej.

A tak jdu a naednou z davu e mne nekdo pristoupil. Jemnost sama.. sila. Ani sem mu nebyl schopen pohlednout do oci.. vzpominam si na tu fletnicku, co dzel v ruce.. no apak se me zeptal, jesi mu nedam 100 000.. byly to vsechny penize co sem mel....

Nevim, jak vedel, kolik mam, nad to myslel z zertu.. a predstavte si, ze sem mu je

nedal :o)))))

No a pak jenou nahoou ve stejnem miste, bezmeditace,kracim s hlavou k zemi, neco si rovnam v hlave a najednou s tou slonenou hlavou do me postupuje jakasi zare. Zvednu hlavu a kdo tam nebyl, zase on.

A vite co delal... oslovovoval kolemjdouci a ptal se jich, jesi ho polibi.

Meli jste videt ty reakce ;o))))

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

... hned budem lepsie spat, babicka.
Stastna to zena....

Tydít (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Půjdu hajat.Vrány mám ráda a labutě jsou krásný.
Co bylo s tím hadem Lokotko?
Často se mi zdá,že jsem vrána hop,hop,skáču až 4 metry do dálky- ta lehkost.
Dobrou,slaďučké sníčky.

Baba Jaga a jej (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

...Svinackove, pobleseni pasmejdacki narode...
Ja vam tady budu k smichu...groouuhhhhgghsstt....!!!!!!
Vy snad vite, co jsem myslela vazne, vy patraci ..žských tajemství...brrrrrrr, tfujmes...
Vim jak některi touzi po ..hu a jinych smejdovskych svatouskarskych zazracich, udileni milosti, chteji se osvobodit...bhuee, hnusacci poblouzneni....
Grrrrhrooouuuhssstt........

Vid Klaudye, mrcho mrchozroutska!
- sssssssssssss

milackove...tmu na vas abyste prohledli, tmu cernou jak mi milackove dabelsti, vychcanci... I oni me chteji sezrat kdyz ze mne bude mrsina..

Rozkouskuji mne po dvore jako toho Nemce pred mesicem - nechtel se oddat, pry byl katolik a mel tolik straaaachu, pasmejd pobleseny, kdyz videl me milacky, tak utekl do bezvedomi....aby nebyl hodovnikem take....((((((((((((((((((((((((((((:

Zlo, zlo zlo, zlo, zlo nenavist, chlipny Alfanmyeli Rugnare Myalbuscu Dabelsky!!

nemej milost pred svatymi - OGRUM SCGOATHH!!!!!
SYCIVA MILOSTI HRUZOSTRASNA u bran sameho PEKLA!!!

Rozsapej...

grrrouummm..

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Skor ci neskor narastu rohy aj tebe,
neboj.

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Tak az prijde jezisek, tak to prijmu,
pac na Jezisko, to ja verim :o)

Mimochodem, docela by ses mi tady hodila.

nemam totiz kde veset pradlo

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Idem sa spytat nasej haviny,
co ona na to.

Majte sa tu pekne a neprejedzte sa!

Kuknem Vranu 3 a ak nezaspim, tak
sem este nieco zavravoram potom.

:)
Tot nedavno som mala velmi zvlastny sen,
z kategorie tych zivych, na ktore sa zobudim.
S havranom a bielou labutou. Zvlastna kombinacia....

Tydít (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Neodíďu.Ostanou tam u baby na věky věkův.
Babi dík.

Tydít (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Přišla naše nadutost a hlupota.
Co asi měli dobrého?

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Kazdopadne, kto prisiel,
uz zivy neodide...

d. (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Masinka, ty si furt nedas pokoj:)
A just, nabuduce pride za tebou rovno Jezis:):):), (alebo Maria Magdalena:)ved som ti povedala, aby si uz prestal so skatulkovanim :)
Podstata je rovnaka.

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Baba Jaga nespi
prave si pece svoje kolacky.
Hadejte, kdo dnes prisel na veceri?

Lokomotiva (Pá, 10. 11. 2006 - 23:11)

Ale zpatky k neveselemu tematu psychospiritualni postkrize :O)))
Ten den co sem volal spravedlivou karmu a pak tady nekdo pise o leviathanu a ja otevru bibly a tam hned v prvnim versi, ktery ctu o tom pisou...

Tak ten vecer byla oblacnost, ale kolem mesice se rozestoupila a utvorila kruh. Ale nebylo to jako ta aura, co miva. Tohle bylo 100x vetsi. Bylo to pres asi 1/6 oblohy.A ten kruh byl naprosto ale naprosto simetricky a mesic byl v jeho stredu.

Tak sem si zavolal Tomase a zeptal se ho, jesi neco vidi. Videl to samy, co ja. I pat to potvrdila.

Pak sem si vzpomel na to volani karmy a zacal sem ze sveho zameru couvat. V tom ten kruh zacal mizet az uplne zmizel. Ale pak mi to nedalo a rekl sem si, ale co svinstva je tu prilis, jen at prijde. A kruh se obnovil :o))

Pani proc zrovnaja musim mit tydle halucinace, ktery navic videj i ty ostatni?
Ale nic si z toho nebudu delat. Ja jsem celym vesmiem a tohle sou posledni zaskuby me mysli, ktera mi preklada zazraky, pred tim, nez definitvne zmizi :o)

Jenom nevim, proc to dela skrze kestanske obrazy, kdyz moje mysl musi preci vedet, ze ja nejsem krestan :o))))))))

Reklama

Přidat komentář