Reklama

>>> FEROMONY <<<

zlinm"n (So, 23. 6. 2007 - 00:06)

Nečekejte zázrak, ale jak říkám, vyzkoušel jsem TO! Vyzkoušejte taky (nejsem prodejce, ani nijak zainteresovaný) a uvidíte.

Milan EC (Pá, 22. 6. 2007 - 13:06)

V Mythbusters občas taky pěkně kecaj...
To, že feromony existují a fungují - o tom není debaty. Jejch povolená koncentrace je ovšem velmi nízká. A hlavně jejich efekt se právě dá jasně demonstrovat hlavně na dvojčatech nebo trojčatech. = Vyvolávají pocit, důvěry, sympatií, obliby - ale jestliže je někdo od přírody hezčí nebo milejší, tak ho feromoňák nepředjede ani kdyby si na sebe vylil kýbl.... Takže to ¨pomáhá hlavně v těch případech, kdy je protějšek dokonale "Na vážkách" a rozmýšlí se...

Návštěvník (Čt, 21. 6. 2007 - 00:06)

jsou to pičoviny na penize, dělali test v mythbusters mezi lidima ve městě a vubec nic ani naděje.

zlinm"n (St, 20. 6. 2007 - 14:06)

Koupil jsem, vyzkoušel jsem. Účinek to má jasný, přítažlivost pro druhé pohlaví se jasně zvýšila. Nicméně zázrak nečekejte. Pokud jste morous či zapřisáhla panna, ani to vám nepomůže... Mohu doporučit, nebo dle zájmu i nechat vyzkoušet... Kdyžtak pisněte na waterfall"centrum.cz

Návštěvník (Út, 5. 6. 2007 - 15:06)

To je sice hezký, ale název výrobku tam nezazněl ani náhodou.

Tady je to!!! (Út, 5. 6. 2007 - 15:06)

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=26.02.2006&238m=p&238p=CLEVER&238v=43375

Standa (Út, 5. 6. 2007 - 15:06)

Já taky ne, kde to je?

Pavel Bočan (Po, 4. 6. 2007 - 16:06)

Já ten Clever taky nemůžu najít!

Ilča (Po, 4. 6. 2007 - 13:06)

Milane, taky by mě to zajímalo...

béda (Po, 4. 6. 2007 - 12:06)

je to kravina

Michaela (Po, 4. 6. 2007 - 11:06)

To je zajímavý... z které doby , asi tak přibližně, je ten Clever z Novy?

Nasranej (Ne, 3. 6. 2007 - 17:06)

Koupil jsem feromony Love and Desire za 890 Kč ze stránky www.sexyzivot.cz, a žádnýho zájmu holek jsem si nevšim (já teda blbě vidim). Prostě je to tahání prachů a výsledek nula.

Milan (St, 11. 4. 2007 - 14:04)

Tak to se mě neptej. Dělám v této branži a ani přátelům nechci radit. Pokud si někdo vybere konkrétní věc - tak mu k ní napíšu soustu věcí, zjistím co se tom psalo od zákazníků, zda jsou nějaké reklamace apod - ale doporučovat něco - to prostě nedělám....
Koncentrace jsou limitovány maximem. Aby se to nedalo zneužívat - protože je to aplikovatelný i na neživé věci. Výroba je velice drahá a proto existuje záplava podvodníků, kteří dělaj matlámy-patlámy - švestkový lepidlo a chtěj za to strašnej ranec. Kdyby ty podvody dávali lacino, tak to každej prokoukne - když to prodávaj za nesmysl, tak se lidi chytěj spíš.
Koukej na balení, kvalitu nosného parfému, solidnost obchodu.... Jediné co vím, je to, že HOT patří mezi celosvětově známé firmy. Ale to platilo u mnoha velkých podvodníků také :-)
Zkus si najít tu Novu - třeba tam ta testovaná značka zazněla...

Jitka (St, 11. 4. 2007 - 14:04)

Díky za info, Milane. Kde se teda dají koupit ty feromony, které nejsou tak zředěné?

Milan (St, 11. 4. 2007 - 12:04)

testery se dělají vždy bez feromonů. Jinak by se našla v téhle zemi záplava lidí, kteří by se cestou do práci přišli našpricnout.... Jelikož se feromony vážou na parfémy a samy nemají vůbec žádnou vůni - tak je tester právě pro poznání - čím vlastně budu vonět.....

Těm, co tady píšou, že je to nesmysl doporučuju prolézt archiv Nopvy, která chtěla zdiskreditovat tuto látku a nečekaně jí udělala dokonalou reklamu. Bylo to v Clever se Štaindlerem a účinky byly nepochybně dokázány.

Kokínko (Út, 10. 4. 2007 - 20:04)

No ne, kamos je dlouhdobe sam???nebo ma nejakou uchylku? a nebo mu jde o tebe!

Rituška (Út, 10. 4. 2007 - 20:04)

http://www.parfemy-parfem.cz/parfemy-s-feromony mam odtud Mexxku a kdyz jsem si zapomnela u kamose satek,tak ho fetoval tyden-i s nim spal :-D

Silvi: Re:feromony

Brumík (Út, 10. 4. 2007 - 20:04)

Nikdy jsem to nezkoušela, ale řekla bych, že je to z velké části i placebo - holka to na sebe napatlá, věří tomu, což jí dodá sebevědomí, možná aniž by si to ona sama v tu chvíli uvědomovala. No a správně "sebevědomá" ženská je vždycky pro chlapa přitažlivější. Neříkám, že feromony jsou blbost, to ne, třeba světlušky je maj v zadečku, ne? Jinak určitě svoji funkci mají - jak jinak vysvětlit, že někdo nám tak "voní" a někdo ne. Ale "umělé feromony"? No nevim. Asi by musely být hodně drahý. Tomu, co se dává třeba do těch parfémů vůbec nevěřim.

Lukáš (Út, 10. 4. 2007 - 20:04)

ahoj, ženský, už jste vyzkoušely ty feromony v lahvičce? Myslíte, že to doopravdy funguje?

Aninka (Út, 10. 4. 2007 - 20:04)

Myslím si, že lásku ovlivnuje více věcí než jen feromony. To by bylo hodně málo, dost zjednodušené, a taky nám nevoní každý/á, i když je to třeba údajně nejhezčí muž/žena světa. Takže ta kouzelná lahvinka nemusí působit, tak jak bychom chtěli/y.

Reklama

Přidat komentář