Reklama

Guareta

nikola (Po, 24. 9. 2007 - 09:09)

Já si koupila tablety easyslim a jsou výborné, nemám po nich ani hlad, ani chut na sladké, stačí mi si vzít půlku dvakrát denně a hodně tím omezím jídlo i sladké. Nevíte někdo kde se dá v brně sehnat guareta superslim a nemáte někdo zkušenosti s ní?

Lucie (Út, 20. 2. 2007 - 15:02)

Až to přestanete jíst, tak znovu naberete. Tělo neošálíte. Jsou to jenom berličky, které vás ale nenaučí jíst jinak, zdravě a střídmě. Mám s tím bohaté zkušenosti. Jediná cesta k trvalému zhubnutí je změnit jídelníček, víc se hýbat a hlavně jinak myslet. Nic jiného nepomáhá.

Návštěvník (Po, 19. 2. 2007 - 21:02)

Mne tedy polevky Guareta moc chutnaji! Dnes jsem si koupila zeleninovou a moc jsem si pochutnala. Jogurtove tycinky jsou taky super. Vubec po nich neni hlad!

Návštěvník (Čt, 20. 7. 2006 - 07:07)

Také mi byly doporučeny výrobky Guareta, konkrétně Guareta Slim Linea (prášek do vody) a sladký čajík. Zatím jsem nevyzkoušela, ale potěšilo mě, že s tím máte dobré zkušenosti. Já bych ráda vyzkoušela ten prášek, ale chci se zeptat, jestli se dá koupit i normálně v lékárně a jak přesně se užívá - v popisu na netu je napsáno, že rozpuštěný ve vodě půl hodiny před jídlem, ale s ovocnými nebo zeleninovými šťávami těsně před ním, tak jsem z toho trochu zmatená. Poradíte mi prosím?

Péťa (Po, 17. 7. 2006 - 10:07)

Ja používám přípravk Guareta teprv 5 dní, ale také mi skvěle vyhovují, ráno si dám tyčinku, odpoledne polévku (která teda fakt někdy není příliš dobrá) a k včeři mám pudink, který je super. Mimo to nic jiné jíst nesmím, ale za těch 5 dní sem zhubla 4 kila, takže to všem vřele doporučuju.

Ilca (St, 5. 4. 2006 - 19:04)

Ahoj,

beru to asi mesic, mne to absolutne vyhovuje, ten prasek je prima a jablecne tablety take, vecer si delam i ten sladky caj a je fakt, ze tolik cokolad uz nesnim. Obcas si dam i pudinky a tycinky, ty jsou vyborne, ale financne nakladnejsi. Nicmene nedoporucuji omelety ani polevky, jsou strasne.

Kláruša (Čt, 18. 9. 2003 - 08:09)

Ahoj,máte někdo zkušenosti s užíváním potravních doplňků řady Guareta?Ja jsem si předevčírem koupila prášek Guareta-Slim Linea(jedna lžička rozmíchaná ve vodě vždy před jídlem) a Guareta-Easy slim(velké vlákninové tablety s příchutí jablka. Chodím teď 2krát týdně cvičit,ale doufám,že mě to trošku to hubnutí usnadní.Bral jste to už někdo?Pomáhá to?

Reklama

Přidat komentář