Reklama

Imigranti

Kdo chce (Ne, 10. 4. 2016 - 18:04)

Jistý norský politik u sebe...Kam...

sardanapal* (Ne, 10. 4. 2016 - 18:04)

Jistý norský politik u sebe ubytoval migranta , jež se mu odvděčil tím , že mu brutálně natrhnul řit.
Onen nakonec migranta za to politoval a pravil , že po odpykání trestu a vyhoštění bude onen migrant ( z Afriky) opět vržen do temnot nejistoty .
Krásný příklad úchylné západoevropské nákazy ...

D (Ne, 10. 4. 2016 - 17:04)

Takové odhady se vždy...A že jedna a jedna jsou dvě je u tebe taky odhad pro kočku?

Každé malé dítě pochopí, že aby se mohly na jakémkoli dobře vymezeném území měnit demografické proporce mezi jednotlivými jeho etniky, musí se příslušníci jednotlivých těchto etnik přistěhovávat, vystěhovávat, rodit nebo umírat.

Nicméně chápu, že durch prochlastaný mozek může i podobnou banalitu vnímat naprosto jinak.

Tony (Ne, 10. 4. 2016 - 16:04)

Etnická struktura populace...Takové odhady se vždy ukázaly akorát pro kočku. Milé Déčko, to tvrdíš (pokud tedy nejsi troll) jenom z toho důvodu, aby si ukonejšil své černé svědomí.

D (Ne, 10. 4. 2016 - 16:04)

Etnická struktura populace se vyvíjí vždy jak v důsledku imigrace, tak i emigrace a rozdílů v porodnosti (a eventuálně, zpravidla v o něco menší míře, i úmrtnosti) mezi jednotlivými etnickými skupinami v zemi. ČR v tomto směru není a nebude výjimkou.

Tony (Ne, 10. 4. 2016 - 15:04)

Já se tu pokouším...Déčko, napsal jsi tady toho dost, takže pokud nejsi troll, tak jsi jasnej. Masová emigrace Čechů? Každý není jako ty.

D (Ne, 10. 4. 2016 - 15:04)

Já se tu pokouším diagnostikovat české nešvary, takže nositelé těchto nešvarů se zase na oplátku snaží diagnostikovat mě. Celkem nic zvláštního.

Inu, chtít nulové risiko teroristických útoků ze strany muslimů ve vlastní zemi, podobně jako nulové risiko znásilnění muslimy, nulové náklady na humanitární pomoc muslimům, nulové problémy se soužitím s muslimy, to jsou celkem přirozené lidské touhy.

A dnes už je i víceméně jasné, že v nejbližších letech žádná nezvládnutelná kvanta migrantů do Česka nedorazí - oni nestojí o Česko, Česko nestojí o ně. Jasné je na druhou stranu i to, že v perspektivě několika dekád se i etnická struktura obyvatelstva českých zemí radikálně promění - podobně jako tomu bude i u jiných evropských zemí. Roli v tom bude hrát nejen imigrace cizinců, ale i emigrace Čechů, jakož i rozdíl v míře biologické reprodukce Čechů versus jiných etnik na území ČR.

Zarážející na tom všem je, že česká společnost má již nyní objektivně tak padesátkrát větší problémy než ty, které vyplývají a budou vyplývat ze soužití s lidmi radikálně odlišných kultur. A přesto těmto padesátkrát větším problémům věnuje - ve srovnání s aktuálními a potenciálními stinnými stránkami imigrace - tak padesátkrát menší pozornost.

Ze své stupidity platí Češi těžkotonážní útrpné splátky na svou budoucí smrt, a přitom se hystericky třesou z perspektivy možného symbolického lupance dlaní na prdel.

No (Ne, 10. 4. 2016 - 13:04)

Až se budeš Decko..."Jinak mě přijde, že já o voze, a většina mých oponentů o koze."

Zajímavé, takže chyba není v něm, ale v těch, kdo s ním nesouhlasí.

Tony (Ne, 10. 4. 2016 - 13:04)

Jinak mě přijde, že já o...Déčko!

Naše příspěvky nejsou o koze!

Schválně:

Ať se tu přihlásí ten (ta) komu imponuje Déčkovo jájinkovství!

Jsem zvědav.

Roman (Ne, 10. 4. 2016 - 13:04)

Jinak mě přijde, že já o...Až se budeš Decko vyjadřovat normálně, nematlat páté přez deváté, tak budou lidé možná reagovat normálně. Ty ovšem se snažíš udivovat svou "inteligenci", a ani nevíš, jaká slova použít, abys vypadal vzdelane.
O vymahatelnosti práva, demokracii atd. V Británii vůbec nemluv. Tam právo platí pro ty, co na to mají. A celá ta vaše kolébka demokracie je lež!!! Kolonie, koncentraky v burske válce, je vynález Britů. Stalin a Hitler se ti Id vás jen naučili.

D (Ne, 10. 4. 2016 - 12:04)

Jinak mě přijde, že já o voze, a většina mých oponentů o koze. Já tvrdím, že problematika imigrace je vnímána pokrouceně, pokřiveně a disproporčně, a český (stejně jako polský, slovenský či maďarský) lid, vyjadřuje své disproporční, nafouknuté a zmanipulované obavy z imigrace, se evidentně snaží ochránit cosi explicitně nevyslovovaného, co daleko přesahuje rámec jakýchkoli obav z muslimského terorismu, parasitismu či "islamizace".

Pokud jde hranici s ostnatým drátem a šťávou v něm, je celkem jedno, zda má tato chránit zemi před imigrací nebo emigrací. Podstatou je vždy ochrana status quo - ať již komunistické tyranie, nebo postkomunistického hnoje a národní zaprděnosti.

A stále silněji se mě zmocňují obavy, že značná část národa se ve skutečnosti bojí hlavně o možnost dalšího placení návykových splátek na fysickou smrt, splátek to, neoddělitelně spjatých s jejich statusem živých mrtvol. O to, zda a kolik nabrat či nenabrat migrantů, už v posledu vůbec nejde. Jde o ty žárlivě střežené infarkty na českých talířích, o ochranu domácí institucionální korupce, úřednické zvůle, nevymahatelnosti práva a sociálního parasitismu, o ochranu moci ruských mafií, a střežení podobných vyláskovaných domácích sračiček, bez kterých si mnozí Češi neumí představit zbytek svého dlouhého umírání. Tohle je ta národní kultura, kterou fašisté a fašisty zmanipulovaní jedinci hodlají bránit do "poslední kapky krve".

D (Ne, 10. 4. 2016 - 12:04)

Aha, ty mluvíš o altruismu,...: Já jsem zmínila organizovanou humanitární pomoc. A ta tady minimálně v jednom případě skončila fiaskem.

Organisovaná, stejně jako neorganisovaná humanitární pomoc, stejně jako jakákoli jiná organisovaná i neorganisovaná lidská aktivita, končí fiaskem v nejednom případě. To je dáno planetou, na které žijeme. Musíme se v reálném čase rozhodovat, aniž dokážeme přesně odhadnout, k jakým důsledkům naše rozhodnutí povedou. A po bitvě je pak samozřejmě každý generálem.

Také (Ne, 10. 4. 2016 - 10:04)

Nezbyde mi, než tu zase...Je nehazu di jednoho pytle, protože tak velký neexistuje... Jsou i dobří muslimové, ale jak píšeš, jak to poznat? Proto z důvodu zebezachovy nebrat nikoho!!! Tím spíš, když většina dobrá bohužel není.

Tony (Ne, 10. 4. 2016 - 10:04)

Jak je to v Británii nemohu...To je právě to, co psal Ondřej Neff. Že migrantům budou jakékoliv kvóty a jakékoliv umístěnky buď do malých německých měst nebo k nám do ČR zcela ukradené.

Tom... (Ne, 10. 4. 2016 - 09:04)

Drtivá většina z těch,...Jak je to v Británii nemohu soudit a ani nehodnotím, dal jsem zde příspěvek, který se opírá o výpovědi živých, konkrétních lidí.
Ostatně, co jsem zde předpovídal v minulosti se pomalu začíná projevovat v praxi. Pomalu ale jistě. Viz například poslední informace z Němec, kdy imigranti nemíní podpořit ekonomiku v malých městečkách, kde by je i potřebovali, ale cpou se do velkých měst.

Tony (Ne, 10. 4. 2016 - 08:04)

Nezbyde mi, než tu zase něco okopčit. Něco, co Déčko a jemu podobní odmítají vidět:

Muslim popřál křesťanům veselé Velikonoce a ubodali ho. Případ má děsivou dohru

Server britského bulvárního deníku The Sun na konci března přinesl informace o muslimském prodavači z novinového stánku ve skotském Glasgow, jenž byl ubodán jen pár hodin poté, co popřál křesťanům veselé Velikonoce. Jeho příběh má podle The Sun děsivou dohru.

Taxikář Tanveer Ahmed se přiznal, že ubodal oblíbeného obchodníka Asada Shaha. Prý proto, že se povyšoval na úroveň Proroka Mohameda. Hrozivé je, že na podporu vraha vznikla skupina na sociální síti Facebook. Pravděpodobný zabiják je na ní líčen jako bojovník za čistotu islámu. Dostal stovky„lajků“.Stránka vznikla týden poté, kdy pobodaný obchodník z trafiky zemřel.

Taxikář byl na stránkách označen jako Ghazi, což je titul pro muslimské bojovníky, či vítěze. Asad Shah se řadil do muslimské odnože Amhadiyya, což je umírněná skupina, která odmítá násilí a prosazuje dialog mezi náboženstvími. Někteří muslimové ale tuto skupinu považují za odpadlickou. V Pákistánu mají její stoupenci dokonce zakázáno sami sebe nazývat muslimy.

Ahmad Karim, provozovatel amhadiyyjského webu ahmedi.org varoval, že by stránka podporující vraha měla být odstraněna. Jinak se z Tanveera Ahmeda stane celebrita. „Lidé říkají, že odvedl dobrou práci, udělal dobrý skutek a zachránil integritu Proroka Mohameda,“ upozornil

To je důvod, proč nemohu házet všechny muslimy do jednoho pytle, jak to dělá Konvička a jak mi tu podsouvá Déčko.

Jenom tu píšu, že ti migranti nemají na čele napsáno, co vlastně přesně jsou.

Tony (Ne, 10. 4. 2016 - 08:04)

Déčko asi neví, co jsou to...Tak jsem se podíval. Ty umístěnky byly v letech 1952 - 1959, tedy v době, když jsem ještě nebyl na světě.

Tony (Ne, 10. 4. 2016 - 08:04)

Už zase nemáš na pití?...Déčko asi neví, co jsou to ty umístěnky. Já už je nepamatuju, znám je pouze z vyprávění. V souvislosti s imigranty to používá šéfredaktor Neviditelného čokla Ondřej Neff. Píše, že poslechnutí umístěnky bude respektovat jedině tak Němec, ale Somálec v žádném případě. To vidíme i na případě těch našich křesťanských migrantů od Jihlavy, natož pak u muslimáků.

Ouha (Ne, 10. 4. 2016 - 07:04)

Altruismus nemá nikdy...Aha, ty mluvíš o altruismu, tak to platí obecně v každé době a je to víc otázka osobnostní než systemu. Já jsem zmínila organizovanou humanitární pomoc. A ta tady minimálně v jednom případě skončila fiaskem. Špatná příprava, špatné vyhodnocení situace, komu vlastně je třeba pomáhat, jiná realita a jiná očekávání. A to vše za nikoli vlastní peníze. Takže žádný altruismus

Mimochodem "mí britští přátelé" jsou situací v EU v souvislostí s nákladným provozem BRU, prapodivného přerozdělování, zneužitelné sociální politiky "když víš jak nato" znechuceni stejně jako ti němečtí. Prý falešný pseudohumanismus

nevim nevim...

10.4. (Ne, 10. 4. 2016 - 07:04)

Byli tady i tací,kteří prohlásili,že děláme ze školství cirkus...

Reklama

Přidat komentář