Reklama

Iveta Bartošová

! (Čt, 13. 9. 2012 - 14:09)

Dejte už s takovou KRÁVOU pokoj! Ani bych do ní nekopnul, škoda si špinit boty!!

... (Čt, 13. 9. 2012 - 09:09)

Každá je strůjkyní svého štěstí! Tak ať si toho hezky užijí! Každá je chytrá jak opice a pak, až jim párkrát naflákají hubu, tak se najednou proberou. A nad hodným klukem ohrnujou pysk a jak rády by potom braly všema deseti! Jenže s takovou minulostí kdo by o ně stál!

haha (Čt, 13. 9. 2012 - 09:09)

Teror v autě
O tom, že to...Pepa je hodnej :-) Poté co Darinu zbil,ji odvezl do nemocnice !!

haha (Čt, 13. 9. 2012 - 01:09)

Ale co na takovým surovým...Asi ty krááásný pěsti...

Black X (Čt, 13. 9. 2012 - 00:09)

Radši toho Rychtáře včas...Ale co na takovým surovým hovadu ty ženský viděj?

... (Čt, 13. 9. 2012 - 00:09)

Teror v autě
O tom, že to...Dojemný...

jojo (St, 12. 9. 2012 - 23:09)

Teror v autě
O tom, že to doma asi nebude růžové, se přesvědčil i Blesk. Když před měsícem Blesk volal Darině, zastihl ji v autě s Rychtářem. „Mám se fajn, právě mě Pepa veze na kontrolu do nemocnice,“ řekla tehdy Blesku Rychtářová. „Kdo ti volá? Co tě otravují?“ křičel na ni Josef.
A to bylo naposledy, co Blesk s Darinou mluvil. Od té doby se obrnila hradbou mlčení. Ani ke svým modřinám, které jí zohyzdily tvář, a ani k tomu, kdo jí to udělal, se nechtěla vyjádřit. „Prosím, dejte mi pokoj,“ řekla smutným hlasem a zavěsila.

jojo (St, 12. 9. 2012 - 22:09)

Asi nejlepší názor : Nechápu vůbec nic! Mladá, hezká a talentovaná žena by musela mít na každém prstě deset chlapů. Jenže ona si ty správné a normální neumí získat. Vždyť vypadá čím dál hůře. Pan Rychtář jí nemůže dodat sebevědomí, mně je více let než jemu, ale nemohla bych ho mít ani jako zahradníka. Ivetko, proberte se, vykopněte toho starce a konečně se dejte do gala, jako jste bývala. Je to násilník, nemusí se o tom ani předkládat důkazy a každý to na něm pozná. Já bych se ho bála, Vy děláte všechno, co on Vám nařídí, mluvíte, co chce on. Seberte se a udělejte ze sebe dámu! S ním to nikdy nedokážete. Nakonec to odnese Vaše zdraví. Šťastná tedy rozhodně nejste. Držím Vám palce.

... (St, 12. 9. 2012 - 10:09)

Vy máte ale starosti! Že vám někdo ty rypáky nenabije! Když jim neustále ho strkáte do věcí po kterých vám nic není!

Petr (St, 12. 9. 2012 - 00:09)

Radši toho Rychtáře včas zavřít,než znásilní svou stále ještě manželku a pak ji zabije !!!!

! (Út, 11. 9. 2012 - 22:09)

Rejpáte se v tom jak študentky v děloze! Je vám po tom hovno a tak se starejte sami o sebe a nestrkejte rypáky do cizích věcí!

Byla to normáln (Út, 11. 9. 2012 - 19:09)

Reakce syna Rychtáře na dřívější útok : článek : 6. dubna 2012 05:21
Svědkem roztržky u Rychtářových, při které zasahovala policie i záchranka, byl i mladší syn milence Bartošové a jeho ženy Dariny (54), Honza (24). Ten prý nestojí na straně svého otce Josefa (53) ani mámy, ale přeje si, aby se Darina vrátila zpátky domů. Doma jí určitě nic nehrozí, tvrdil Blesku Honza.
To, co se přesně dělo v tu neděli, ví jen Darina, Josef, policie a Honza. I když viděl, jak táta rozkopl televizi, jednalo se prý o běžnou věc. Byla to normální hádka, při které máma nervově zkolabovala, vysvětlil Honza a dodal: Máma by měla přestat poslouchat rady svých kamarádek. Měla by se řídit hlavně sama sebou.

nikdo se o niko (Út, 11. 9. 2012 - 13:09)

Kde je úcta k mámě?
Souhlasím, že Bartošová je dávno ztracený případ a podle mého jí nikdo není schopen pomoci do té doby, dokud ona sama o pomoc neřekne. I pakbýt osloveným bych hodně váhala .
Spíš mě zajímá proč oba Rychtářové ml. nechají svojí vlastní mámě tak strašně ubližovat, je to výchovou nebo je táta upláci takovým způsobem, že nechají mámu zmlátit kdykoli se jemu zachce? To je přece nepochopitelné!
1. 09. 2012 13:39 nahlásit Reagovat
Re: Kde je úcta k mámě?
Oba jsou podle mě povahově jeho kopií.ten starší je mu podobný i v obličeji,ten mladší je vzhledově spíše po Darině! Jsou dospělí a neřeší to.každý kdo viděl jak mladší syn Rychtářové raději odvezl autem Bartošovou a Rychtářová musela jet vlakem,se teď ani nediví.a ještě je tady jeden aspekt.synové obecně bohužel většinou zůstanou na straně otce,i když je jakoliv špatný.

:::: (Út, 11. 9. 2012 - 13:09)

Dejte už pokoj s těma bláznivejma slepicema co se perou o jednoho blbého kohouta!

jojo (Út, 11. 9. 2012 - 02:09)

Navic byl opily a vetsina znasilneni probiha pod vlivem alkoholu..

jojo (Út, 11. 9. 2012 - 02:09)

Vlastne je to i dost pravdepodobne.Rychtarova s nim naposled spala dobrovolne minuly rok pred Vanoci.Vysvetlovalo by to i fakt,proc se Darina stydela cin nahlasit.

jojo (Út, 11. 9. 2012 - 02:09)

Sama se zmlátila a zlámala...Podle umisteni modrin i na prsou Rychtarove,nelze vyloucit i pokus o znasilneni..

Derby (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

Opravdu originalni vymluva...Sama se zmlátila a zlámala si žebra...:o)))

Vymluva Rychtar (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Opravdu originalni vymluva Rychtare "Odmítám, že bych něco takového udělal. Vím, jak to bylo. V průběhu rozvodu se moje žena demonstrativně poškozovala. Trpí neurologickým onemocněním, kdy ze záhadných příčin spadne. Léčí se s tím," řekl nám Rychtář. http://prask.nova.cz/clanek/novinky/rychtar-zase-zrychtoval-manzelku-darinu-busil-do-ni-pestmi.html

Filosof X (St, 5. 9. 2012 - 20:09)

Možná právě ty zlý zážitky z dětství ho nutí, aby všechno tímhle stoickám postojem zvládal. Život není procházka rajskou zahradou, ale boj o přežití. Jen u nás si žijeme v jakémsi divnoskleníku out of reality, který se právě nyní bortí a všichni jsou z toho posr@ní...

Reklama

Přidat komentář