Reklama

Iveta Bartošová

Montevideo (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

No, určitý pokrok tu je. Tentokrát neměla oblečení naruby...:o)))

Alex321 (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

Tak jsem se podíval na ty fotky, to je opravdu smutný pohled. Z kdysi pěkné holky je fakt odulá zrůdka, až jsem se lekl. Ale to by se možná i spravilo, nejhorší je, že evidentně je totálně mimo, neuvědomuje si svou poruchu, je sjetá jak stará pneumatika...

Pepa za to může, že ji tahá na takovéhla akce, kde všichni vidí její zchátralost, jaká je troska duševně i fyzicky, hlavně že inkasovali prašukly. Ivetě koupí kořaku a prášky a bude mít klid. Ona lehne do kouta a bude chrnět a Pepa se fláká po té špinavé chalupě v Uhříněvsi.. Jsem z toho vykulený, co z ní je - vyžilá notorka a hrouda sádla s vyypitou hlavou.

Chudák ten její Artur, nedivím se, že k ní zpátky nepospíchá...

SoundX (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

Ten její Pepek Vyskoč jí zřejmě narychlo odbarvil vlasy peroxidem, anebo ji chtěl udělat trvalou po domácku, čímž ji vlasy úplně zničil.Pěknej nářez...

Alex321 (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

No, bezva... Pěkné video...
Každému je, myslím, jasné, proč ji tam pozvali... Měla to být zábava pro národ, ale tady legrace končí.

Smrt čeká a oni k tomu přihlížejí a nechají ji umírat před národem, i malý mimino vidí, že je s ní ámen.
Podle hesla - Střízlivou mě neodstanou! se dál cpe Neuroly a zapíjí je vodkou. A Pepa ochotně nosí platíčka a paňáčky válející se opuchlé paní, které ochablo i svalstvo, jak je nepoužívá a jen leží a leží a leží.. to je atrofie, proto ani neumí chodit, jednak je v rauši a dnavíc ji ty nepoužívané slepičí nožky neunesou...

Ach jo, taková byla krásná...

Surfer (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

...Proboha... Na tom videu byla buď ožralá, nebo zdrogovaná, na kopyta si natáhne boty, na kterých neumí chodit a ten její účes byl tedy taky ohromující! Tu cenu, co jí předali, si zřejmě vymysleli jen tak narychlo, aby ji v televizi opět pořádně ztrapnili...!

Decathlon z jin (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

...Prej, už jsem zdravá!
Na první pohled a z prvních slov je jasné, že tohle individum je vážně duševně nemocné a mělo by se léčit. Ovšem ne ambulatně, ale ústavně.

Kaonkl (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

Jak smutně může dopadnout zpěvačka se zvonkovým hlasem!

Kdysi jsem jí milovala, teď jí jen lituji. Nevěřím v návrat - těch pokusů tady bylo už několik. Ale pokud by to ustála a začala zase fungovat, ráda si od ní něco poslechnu.

Nesedí mi ty dnešní zpěvačky s hlasem chlapa, co víc vyřvou než vyzpívají. Po této stránce byla Bartošová jedinečná...

Tý voe! (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/180694/exkluzivni-video-dojata-iveta-bartosova-jediny-gott-me-neodepsal.html

Blesk 2.9.2012 (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/246012/

Blesk 2.9.2012 (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

Na nohy jí musel vytáhnout moderátor Jan Rosák, který přispěchal s pomocnou rukou. Iveta sice odešla bosá, rozcuchaná a špinavá, protože zvládnout vysoké podpatky nakonec rezignovala, ale také spokojená a dojatá - s cenou za návrat roku...

Blesk 2.9.2012 (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

Návrat Ivety Bartošové na pódium je bezesporu velkou událostí. Galavečer se však nevyvíjel úplně tak, jak by si zpěvačka představovala. A s diváky se dokonce podělila o pohled na své spodní prádlo...

Měl to být Ivetin velký návrat, ale… Její milenec a ochránce se měl co ohánět, aby ostuda nebyla ještě větší. Nejsmutnější příběh českého šoubyznysu nabírá na obrátkách.

Ukázala kalhotky!
Vždy, když se Iveta Bartošová objeví po dlouhé době na pódiu, stojí to za to. Naznačovala to už páteční zkouška, na které musela na pódiu sedět, protože se jí podlamovaly nohy.

Na galavečeru pak nezaujala ani tak svým zpěvem na playback, jako spíš vzhledem. V krátkých černých šatech si navíc opět sedla na pódium a dopadlo to, kulantně řečeno, nepříliš šťastně.

Bartošová sebou podivně zmítala a přestože se snažila, kalhotky neuhlídala. Po celou dobu, co zpívala, pak spekulovala, jak bude sedět dál. Kroutila se jako housenka, křížila nohu přes nohu, stahovala si šaty. Nic nepomohlo. A pak se s diváky podělila o pohled na své spodní prádlo...

Blesk 2.9.2012 (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/180717/navrat-bartosove-iveta-ukazala-kalhotky-a-odesla-bosa.html

Glasgow (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

Kdo zase vytáhnul tu slepici...Ale stojí...Počet příspěvků to dokazuje...

Oujé! (Ne, 2. 9. 2012 - 19:09)

Závislost na: chatování,...Co to meleš, debile?!

anita (Ne, 2. 9. 2012 - 18:09)

Závislost na: chatování,...určitě je zdravší a chytřejší jak táto

zurbu olinek (Ne, 2. 9. 2012 - 18:09)

Kdo zase vytáhnul tu slepici...Závislost na: chatování, dobré jídlo, ICQ, internet, kamarádi, Lide.cz, móda, muzika, pc hry, sex, televize

Jazyky: čeština

rada jsi budu někim psat
Co nesnáším: ulhane chlapi

Oblíbené jídlo: svičkovou
Oblíbený film: ruřovka
Oblíbená kniha: časopiseOblíbené oblečení: černi sukně

vrátit na základku čestino!!!!!!!!
smajla yoska

ita (Ne, 2. 9. 2012 - 17:09)

uz prej je zdrava a chysta navrat,je uboha!!

nona (Ne, 2. 9. 2012 - 17:09)

Už to tady někdo psal. Nejvíc je mi líto její matky

... (Ne, 2. 9. 2012 - 16:09)

Kdo zase vytáhnul tu slepici bláznivou? Vždyť už stejně nikdo o ni nestojí!

Lenka (Ne, 2. 9. 2012 - 14:09)

Teď jsem se dívala na článek a fotky na super.cz (vystoupení v TV jsem neviděla) a Iveta vypadala fakt strašně. Je pravda, že už sice není nejmladší, ale připadá mi tam taková úplně zestárlá, zhroucená, úplně jakoby zbabičkovatěla.... Ach jo. Je mi jí líto. Jestli bude takhle pokračovat, bojím se, že se brzy dočteme o tom, jak nepřežila předávkování nebo otravu alkoholem.

Reklama

Přidat komentář