Reklama

Je to špatný? - Jsem na jednorázovky

!!! (Čt, 2. 6. 2011 - 23:06)

napiš mi na...realrakovniku, žeby?

pro Moniku F (Čt, 2. 6. 2011 - 23:06)

Dobrý den,
nevím jestli je...napiš mi na [email protected],rozebereme to spolu..

:-) (Čt, 2. 6. 2011 - 22:06)

Určitě chtěla, ale nebaví...No jo, někteří pánové si myslí, že pořád stejné kolečko, které předvádí, je vrcholem rozkoše. Zkoušela jste sex inovovat vy? Anebo prostě potřebujete "jiné tělo", "jiný vzhled", který by vás vzrušoval?

Monika F (Čt, 2. 6. 2011 - 22:06)

Vždyť psala, že nespí s...Určitě chtěla, ale nebaví mě to dlouho ohledně sexuální strany.:(

:-) (Čt, 2. 6. 2011 - 22:06)

Seznamovat se ani...Vždyť psala, že nespí s každým.

Představujete si, Moniko F., že byste chtěla mít nějaký dlouhodobější vztah, anebo na něco takového ani nepomyslíte?

Monika F (Čt, 2. 6. 2011 - 22:06)

Seznamovat se ani...Řečeno v uvozovkách!A tohle by mi opravdu nepomohlo!Nevím co si jako myslíte!

Já bych ti pomo (Čt, 2. 6. 2011 - 22:06)

Chtěla sem pomoc a ne se...Seznamovat se ani nemusíme.
:-) :-) :-)

Monika F (Čt, 2. 6. 2011 - 21:06)

Až se jí hormony uklidní,...Nechci nic říkat, ale asi neumíte číst!

Monika F (Čt, 2. 6. 2011 - 21:06)

Moniko, já bych se s Tebou...Chtěla sem pomoc a ne se tady seznamovat!!!

Henrych (Čt, 2. 6. 2011 - 21:06)

Moniko.F...neber ta hnusná...Až se jí hormony uklidní, tak už bude mít cundu vytahanou jak vrata od stodoly a možná nějakou nemoc k tomu.

Honza (Čt, 2. 6. 2011 - 21:06)

Dobrý den,
nevím jestli je...Moniko, já bych se s Tebou také potřeboval vyspat. Myslíš, že je možné, aby někdy byla příležitost?

Helena (Čt, 2. 6. 2011 - 19:06)

Moniko.F...neber ta hnusná slova v potaz. Prostě máš v sobě to, co mají muži. Kupodivu je stále běžné, že ženy musí být jiné a nemají na nic právo?! U tebe to možná někdy přejde. Nevím, kolik ti je,ale rozbouřené hormony dělají v mládí své. Pak se uklidní a sex si budeš lépe užívat s tím, kdo ti ho bude dělat lépe. Což cizí neumí! Ale na takové poznání je třeba mít určitý věk.Ted máš sexuální potřebu jinou a věř, že jistě netušíš,jak si to lze užít s někým,kdo tě zná a dělá pro tebe co nejvíc..To je na dlouhé povídání.
Posílám ti link,přečti si to a věř..Já tohle zažívám ted pár let a netušila jsem vůbec, že je to možné.I můj partner myslel, že jsem výjimka..Jen to partner musí znát a umět být v té chvíli pouze on pro tebe. Vrátíš to potom a nebo předtím. K poloze 69 já říkám vždycky ne. Ta tohle nedovolí. Tak ten link je

http://doma.nova.cz/clanek/laskaasex/hodinovy-orgasmus-ano-je-to-mozne.html

Pokud se vám někomu zadaří a najdete tak absolutně nesobeckého muže,který má z toho radost a uspokojuje ho fakt, že tohle zažívá, máte vyhráno..! Jen jich moc není:-(

To to trvalo (Čt, 2. 6. 2011 - 19:06)

Tak prostitutka možná ne,...než jste našly ty správný slova...

Fogl (Čt, 2. 6. 2011 - 18:06)

Tak prostitutka možná ne, ale coura a běhna to je.

Markéta (Čt, 2. 6. 2011 - 16:06)

JSI PROSTITUTKA!Pokud dobře vím, prostitutka si za sex nechává platit a tady byla zmíněna jen větší obliba k sexu!

= (Čt, 2. 6. 2011 - 16:06)

JSI PROSTITUTKA!

Sela (Čt, 2. 6. 2011 - 16:06)

JSI KURVA!Když už toto tvrdíte, tohle je docela normální diskuze a zrovna Vám chybí správný způsob vyjadřování, tak to vůbec nekomentujte. A nebo se naučtě vyjadřovat takové věci slušnějším způsobem.

To ti to (Čt, 2. 6. 2011 - 13:06)

JSI KURVA!trvalo...

= (Čt, 2. 6. 2011 - 13:06)

JSI KURVA!

Mezek (Čt, 2. 6. 2011 - 12:06)

Děkuji za Váš...Nejste nymfomanka, jste prostě jen sexuálně nevázaná, nestálá. Jestli se to dá nazvat promiskuitou nevím, to záleží na Vašem okolí, kde žijete. V některé společnosti je normální střídat partnera několikrát do roka, někde Vás za promiskuitní označí při jednom, dvěma záletech. Pokud Vaše okolí nemá problém s Vámi, buďte svá a nepřipouštějte si abnormalitu jako špatnou úchylku. Musíte počítat s tím, že dobudoucna Váš způsob sexuálního života je však pro dlouhodobé soužití s jakýmkoliv partnerem pravděpodobně nestravitelný, nicméně až budete toto řešit, může se vždy nějaká možnost najít (starší partner bez zájjmu o sex Vám dá volnost, nebo narazíte na podobně volnomyšlenkářského muže a budete si užívat svobody oba).

Reklama

Přidat komentář