Reklama

jeho kamarad Ach:)

Fremer (Čt, 23. 3. 2006 - 08:03)

Je to na tobě ale představ si, že tvuj kluk ma něco s tvojí nej kámoškou a taky by chtel zjistit jestli to má cenu.Třeba jeden den by spal s tebou a druhý den by si to rozdával s tvojí kámoškou a porovnával vás.
Já ti radim nezjišťuj nic a ukonči to s jednim!
Je to jen tvoje věc. Ahoj

ajinka (So, 18. 3. 2006 - 16:03)

Prosím,nemáte někdo zkušenost nebo radu,já už nevím,co dál...zamilovala jsem se do kamarada sveho pritele a on do me...opravdu, ale opravdu jsme se snazili to zastavit,ale nepovedlo se.sice mezi nami zatim nic krome libani nebylo,ale asi uz brzy bude vse.Ja se svym pritelem dva roky ziju(je mi 25)a nas vztah nebyl nikdy nejak zvlast harmonicky,uvazovala jsem nekolikrat i o rozchodu,aly vzdycky jsme to nejak "zalepili" a zas zili dal.Jenomze ted mam velke dilema...nechci se svemu priteli nikdy zpovidat z toho,co jsem udelala za jeho zady s jeho hodne dobrym kamaradem a myslim,ze "kamarad" taky ne.Presto hodne stojim o to byt s nim,myslim klasicky vztah,ale nezname se jako lidi prilis...nevim do ceho jdu...a nevim jestli stoji za to znicit jejich kamaradstvi,jsou velka parta chlapu,vsechny je znam a nedokazu si nejak predstavit,ze bych na nejakou akci prisla uz jako pritelkyne "toho druheho".Mam zatim potaji zjistovat,jestli to vsechno ma cenu,nebo jste pro radikalni rez???ale kterym smerem???

Reklama

Přidat komentář