Reklama

kakání partnerky

Amy (Po, 10. 8. 2015 - 17:08)

Sochar: jo dneska chodím nějak často, jindy jdu tak jednou denně. Ale mám to ráda, je to příjemné. Už od samého začátku kdy cítím ze budu muset,pokaždé to chvíli držím než jdu. Líbí se mi to. No a pak ta neskutecna úleva když člověk hodně musí a je po všem :) Jinak ja dokazu jít úplně všude. Na návštěvě, v práci, na veřejných wc, nedělá mi to problém. Zrovna nedávno jsem byla ve vlaku. Jela jsem 6 hodin tak to bych vážně nevydržela... i když jsem si říkala jestli mám počkat až do hotelu ale nešlo to...

Sochař (Po, 10. 8. 2015 - 17:08)

Amy: To je dobře. Hm tmavé...ty jsou "hezčí" Tolikrát jo? Já chodím tak 1-2x denně, někdy také víc, ale to už není tak časté. A úleva vždy příjemná? Musela jsi jít někdy kadit na výletě do lesa, restaurace nebo třeba k čerpací stanici? A máš zkušenost s kakáním v dopravních prostředcích? Já tam naštěstí nikdy nemusel, asi bych to nedokázal v tom pohybujícím se stavu.

Amy (Po, 10. 8. 2015 - 16:08)

Sochar: jojo, jiné takové smutné uz nemám. Jinak byli tmavé.... No jinak třeba dnes už jsem byla 3x. Nechápu. A docela velké pokaždé. Jindy tak často nechodím.

Sochař (Po, 10. 8. 2015 - 14:08)

Amy: Tak to muselo být hezké, takové pořádné šišky..a tmavé nebo světlé? Hodně? Tak to se můžeš o některé podělit...kde všude jsi kadila kromě domova? Tak to jsou ty smutné konce bohůžel a není jich málo - viz diskuze, kdy jste se naposledy pokakali. Popravdě raději čtu příspěvky s dobrým koncem. Některé mé vzpomínky nebo od Ivy najdeš tady v archivu.

Amy (Po, 10. 8. 2015 - 14:08)

Sochar: jo byla toho fakt hromada, kakala jsem asi na 4x, bylo to celkem tuhé, ale šlo to ze mě rychle jak uz jsem hodně potřebovala. Těch zážitků mám dost, to je pravda, tenhle byl nejčerstvější. Jinak jsem se jednou pokakala v autě když jsem jela z práce domu. Kámoš mi nechtěl zastavit nikde, říkal ze to vydržím domu. No a než jsme dojeli bylo to v kalhotech...

Amy (Po, 10. 8. 2015 - 14:08)

Sochar: jo byla toho fakt hromada, kakala jsem asi na 4x, bylo to celkem tuhé, ale šlo to ze mě rychle jak uz jsem hodně potřebovala. Těch zážitků mám dost, to je pravda, tenhle byl nejčerstvější. Jinak jsem se jednou pokakala v autě když jsem jela z práce domu. Kámoš mi nechtěl zastavit nikde, říkal ze to vydržím domu. No a než jsme dojeli bylo to v kalhotech...

Sochař (Po, 10. 8. 2015 - 14:08)

Amy: Tak to jsi musela mít v zadečku pořádný náklad, když jsi se nemohla tři dny vykakat. A byl to jeden dlouhý kus? Nebo řídké? Co odstín? Tak to je dobře, protože jsi se před ní nemusela stydět. Ty cizí lidé si toho určitě ani nevšimli. Hlavně, že jsi se vykadila a bylo ti potom lépe! Když budeš chtít, tak klidně napiš nějaký tvůj jiný příběh o kakání třeba mimo domov, kde jsi byla.

Amy (Po, 10. 8. 2015 - 13:08)

Sochar: to teda, cítila jsem to v zadečku už tak 3 dny ale nikdy mi to nešlo to vykakat a nebylo to akutní. A najednou to byla rychlovka. Bylo toho fakt dost za tu dobu. Nechtělo se mi prestavat a jít jinam tak jsem to vsechno vykonala tam, i když byli o kus dál ještě jiný lidi. Kamarádka byla v pohodě, občas se o tomhle spolu bavíme a při tom se na me dívala...

Sochař (Po, 10. 8. 2015 - 13:08)

Petro: ahá, tak to potom jo. Třeba někdy půjdeš kakat ve škole nebo teď v létě na koupališti. Děkuji za odpověď a napiš budeš-li chtít.

Amy: někdy se člověku hold chce tak moc, že nestíhá skoro nic a je rád, že to nemá v oblečení, jak jsi psala. A co jsi vykadila? Jak reagovala kamarádka?

Já měl včera odpoledne velkou a druhou středně velkou oranžovo až skoro červenou šišku (hold papriková klobása). Což mě napadlo, že ze základního spektra barev existují skoro všechna hovínka - do žluta, zelena, černa, bíla, červena i černa, akorát modré evidentně nemůže být.

Tak se měj te

Amy (Po, 10. 8. 2015 - 12:08)

To ja byla s kamoskou u vody a strašně se mi chtělo kadit. Přišlo to tak najednou, ze něž jsem našla kapesnicky na utreni, ani jsem nestihla nikam odbehnout, jen jsem odrhnula plavky abych to neměla v nich. Vylezlo to ze me před kamoskou u deky... hrůza... takhke se mi ještě nikdy nechtělo.

Pavkol (Po, 10. 8. 2015 - 08:08)

i tvoje táborová příhoda je zajímavá petro

petra (Po, 10. 8. 2015 - 07:08)

Ne na verejnych zachodcich jsem jeste nebyla.Vedouci neni ve vine rekla mi at jdu trosku dal a otocum se. Ale kluci se rozbehlyza mnou a divaly se jak jsem psala v 1 prispevku divaly se mi mezi nohy az budu kakat nebi budu mit nejakou prihodu tal se ozvu ahoj

Pavkol (Ne, 9. 8. 2015 - 20:08)

to je dobře že si se ivo zase krásně vykakala

Sochař (Ne, 9. 8. 2015 - 17:08)

Petro: Ahá, panečku...to se ti muselo chtít opravdu hodně kakat a čůrat! Ale opravdu si z toho nic nedělej..., v mích dvou posledních příspěvcích jsem psal o tom, jak jsem se na táboře pokakal - buď ráda, že se ti nestalo to, protože to by se jistě smáli škodolibě všichni ačkoliv se to může stát i jim.
Nerozumím akorát té vedoucí...proč jim něco neřekla ať se otočí, když už tě nechala kakat hned u cesty? Vzpomínám si, že na jiném táboře než jsem měl tu nehodu se také holčině chtělo při hraní na pasece kakat, tak jí daly papír a poslaly ji trochu do lesa za strom, kde se vykakala.
Chybu vidím jednoznačně v té vedoucí! Ty za nic nemůžeš...prostě to na tebe přišlo a netrap se tím.
PS máš zkušenost s kakáním někde na veřejném záchodě?

Ozvi se, když budeš chtít nejen až budeš kadit venku, jistě tě tu rádi uvidíme a poradíme.
Měj se a užívej si zbytek léta

petra (Ne, 9. 8. 2015 - 14:08)

V tabore se mi nectelo utrela jsem se papirovim kapesnikem a vypadlo ze me 1 velka hneda siska asi 15cm a asi 2 litry moci teklo to proudem a jak ta moc prskala mela jsem s toho mokre leginy az se vykakam venku tak se ozvu jedtli se bojim nebo ne a diky za rady ahoj petra

Sochař (Ne, 9. 8. 2015 - 13:08)

Ahoj Petro, jak již psala Iva...nic si z toho nedělej, prostě jsi potřebovala kadit a neměla jsi jinou možnost. Od těch kluků to byla hold klasická reakce - nahá holka, byli tedy asi zvědaví, ikdyž to nebylo od nich zdvořilé.
A proč jsi nekakala v táboře, bála jsi se tam? Co jsi vykakala nebo měla jsi něco na utření?

Ivo: U mě nejsou tři šišky ničím neobvyklým, někdy mám spoustu malých. Co se týče těch kamarádek, tak to chápu..., ale přeci jen v práci nebo v restauraci jsou docela obvyklá místa, kde se chodí kakat...myslel jsem někde třeba za domem jinde, kde to není denně běžné.
Ano, příspěvků tam je už pomalu 3000 stránek a některé jsou opravdu zajímavé a člověk by je chtěl prožít.
K té kadibudce...čeho jsem se tak bál? Popravdě nevím, ale nejvíce asi té tmy, která v ní byla a potom asi té temnoty z díry - někdy mají lidé i v kadibudce klasické prkýnko, zde nebylo. Ano, celý ten týden jsem nekakal a jistě, že se drala ven a už byla asi pořádná. Proč jsem se nevykadil také venku nevím, asi jsem se bál i toho. No však já to také nevydržel a pokakal se ten předposlední den před odjezdem...
U té babičky jsi zažila spoustu dobrodružství s tím, to se máš...o toto jsem v dětství přišel. Tak ta dvojitá latrína u tvé kamarádky musela být zajímavá - proč to vůbec někdo dělal, vždyť dospělí asi nechtěli chodit spolu. To se ti muselo moc líbit, když jsi kakala tak často a navíc u tohoto takto detailně pozorovala svoji kamarádku.? To jsi stála před ní a koukala mezi nohy nebo vedle do té díry jak visí ze spodu? Ikdyž je trochu škoda, že jste měly ty šišky měkké...kakaly jste tam taky někdy pořádně tuhé a dlouhé hovínka?
Což mě napadla ještě otázka - jaké bylo tvé největší hovínko? (kdy, kde, v kolika...), určitě nějaké velké koukalo až ven z vody nebo leželo přes celý ten schůdek v míse.
Tak to je opravdu náhoda s těmi TOI-TOI, máš pravdu určitě byla pro ty dělníky a dle tvé reakce jsi tam nebyla ani čůrat.

Já měl včera navečer zase asi tři menší světle hnědé šišky.
Tak se mějte všichni

Iva (Ne, 9. 8. 2015 - 08:08)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno jsem se zase krásně vykakala.Jedna středně dlouhá šištička hnědočerné barvy.Honzo,perfektně si to všechno popsal,jako z učebnice.Já miluju všechny 3 fáze kakání-před vykakáním,v průběhu kakání a po vykakání.Před vykakáním zažívám slastný pocit jak se mi zadeček pozvolna naplňuje,pak si sednu na prkýnko a přesně jak si napsal,cítim jak se mi hovínko posune do startovací polohy a pak leze šištička,zažívam užasný pocit,a pak nastane uleva a zadeček je lehounký po krásnem vykakání.Nedá se řict která fáze je pro mě nejlepší,asi mám stejně ráda všechny tři.Když kakání probíha lehce a bez problému,tak má člověk z toho radost,ale když se při kakání trápi,těžko říct co je pro něj lepší,ale myslím si,že pro takového člověka je nejlepší uleva po vykakání a je šťastný,že to skončilo.Ten praskavý zvuk při tlačení objemne šišky jsem zažila,když jsem byla malá a měla jsem to taky ráda.Tehdy jsem vykakala moc velké hovínka.A taky můj bratránek,když mu bylo 5-6 let a hlídala jsem jej,když seděl na latríně,viděla jsem jak z něj lezly objemné šišky,až jsem se bála,jestli si nenatrhne zadeček.Nevím,ale u malých dětí je to normální-kakat velké hovínka.Teď kakám lehounké šištičky přiměřené tloušťky a jsem spokojená,neměnila bych to.Petro,chápu tě,ale když se ti moc chtělo a nebyla jina možnost,tak si se vykakala tam,ale kluci jako správni gentlemani se měli otočit a ne drze se na tebe koukat,ale co se dá čekat od 13letých puberťáků.Neber si to tak.Zapomeň na to.A kdyby se ti chtělo kakat ven,tak jdi na takové místo,aby tě nebylo vidět.Tak se zatím mějte krásně.Příjemné nedělní kakáníčko přeju.

Ďdt (Ne, 9. 8. 2015 - 06:08)

Ahoj lidi mam takovy trapas...Choď sa liečiť.

petra (So, 8. 8. 2015 - 23:08)

Ahoj lidi mam takovy trapas je pi 13 let prave jsem prije z tabora.Na tabore jsme sli na prochazku sli jsme po louce a zacalo se michtit strasne kakat a curat tak jsem to rekla rektorce a ta mi rekla a to vykonam tady na kraji normane bych to neudelala ale me se chtelo moc.Tak jsem si stahla kalhoty a zacala jsem kakat holka to bylo jedno ale kluci se mi zacaly divat na vaginu tet mam stracb delat potremu venku. Co mam delat abych jsem se nebala???

Honza (So, 8. 8. 2015 - 10:08)

Zdravím vás všechny.Dnes...Ivo, docela by mne zajímalo, když kakáš tak ráda, co se ti osobně na kakání líbí nejvíc? I když předpokládám, že na to asi nebude snadné odpovědět, protože třeba mně se na tom líbí hned několik věcí a sám nevím, která z nich se mi líbí nejvíc.

1)Líbí se ti třeba krátkodobý předvyzprazdňovací pocit úlevy, který čas od času zažívá každý z nás? Že občas, když jdeš kakat, tak když dosedneš na prkýnko a uvolníš konečník, tak se ti hovínko nejprve posune do "startovací polohy", dá-li se tak říct, což je opravdu často doprovázeno takovou krátkodobou znatelnou úlevou od předchozího předvyprazdňovacího tlaku na konečník a teprvé poté, až tohle odezní, začneš kakat a jaksepatří si to užívat? Já má rád třeba právě tohle, co ty?

2)Máš taky ráda, když kakáš pořádně tuhou a objemnou šišku, ten praskavý zvuk, co to doprovází, třebaže se tohle nedostavuje vždy?? Já rozhodně

3) A líbí se ti raději celkový průběh kakání šišky nebo spíše následná úleva po jejím vytlačení? I to je podle mne dost individuální věc, ve které velmi záleží zejména na tom, s jakými eventuelními komplikacemi či naopak lehkostí probíhala samotná defekace a na druhou stranu, jak intenzivní byl ten následný božský pocit vyprázdněného břicha? Přiznávám, že třeba já se tady často rozhodnut nemůžu, čemu z tohohle dát větší přednost...

Reklama

Přidat komentář