Reklama

Kandaulismus

alro1"seznam.cz (Pá, 22. 8. 2008 - 00:08)

Ahoj21. 8. 2008 14:11:39, hledám
Zdravím, hledám ženáče BI z Mostu k občasným schůzkám /zatím bez manželek/ k pokecu, prohlížení jejich foto a úletům. Je mi 30let BI, manželce 24let. s.p.r.i.t.e"seznam.cz

Rád se s tebou domluvím.

hledám (Čt, 21. 8. 2008 - 14:08)

Zdravím, hledám ženáče BI z Mostu k občasným schůzkám /zatím bez manželek/ k pokecu, prohlížení jejich foto a úletům. Je mi 30let BI, manželce 24let. s.p.r.i.t.e"seznam.cz

submisivní kand (Pá, 15. 8. 2008 - 08:08)

Taky jsme se k tomu dopracovávali léta přes různé hry. Myslím, že je hodně důležité, aby si žena byla naprosto jistá, že toho manžel nezneužije - musí být mezi nimi hodně důvěry. A navíc jsem musel slíbit, že dodržím několik bodů. 1. naprostá věrnost z mé strany, 2. nebudu se vůbec vyjadřovat k jejímu výběru milenců, 3. nebudu vyzvídat (občas mi řekne něco z toho, co dělají - ale musí to být na ní), 4. bude se svým milencem trávit tolik času, kolik bude chtít - včetně možnosti odjet s ním občas na celý víkend. Nakonec si to užívám, ale pro každého by to nebylo.

dr.Orfanicus (Čt, 14. 8. 2008 - 13:08)

Tak to musím gratulovat, protože se obávám, že ta moje by nikomu nezávazný sex nenabídla.. Když jsem něco podobnýho navrhl, tak mě hned zpražila, že to ani omylem :o( holt mám smůlu

submisivní kand (Čt, 14. 8. 2008 - 11:08)

Tohle bývá obvyklý problém baculatějších žen. Že si myslí, že se nemohou líbit. Mojí manželce v tom hodně pomohlo, když zjistila, že o ni mají zájem i docela atraktivní muži. Na začátku stačí, že je milá a nabídne nezávazný sex. A pak ten chlapík zjistí, že je v posteli skvělá a že je to s boubelkou moc příjemné. Mojí ženě to úžasně zvedlo sebevědomí.

dr.Orfanicus (St, 13. 8. 2008 - 14:08)

I mě tahle představa vzrušuje. Mojí manželce je 30, ale štíhlá není, což mně nevadí, Naopak. Jenže se před ostatníma stydí a nosí jen jednodílné plavky a tak. Vyřešil jsem to občasným posláním jejích nahých fotek (bez obličeje) cizím chlapům a ty ji pak komentovali a hodnotili a to mě vzrušovalo. Ještě to někdy dělám.

Vitek (St, 13. 8. 2008 - 02:08)

mam stejnou zalibu muzem se sejit VitezslavK"seznam.cz

elficek (Čt, 6. 11. 2008 - 11:11)

myslel jsem tím tu lenku co tam psala

elficek (Čt, 6. 11. 2008 - 11:11)

tak takovouhle ženu bych teda taky bral,kde se najde nějaká podobná?Mně to připadá že ženský ani nechtěj zkusit nekoho jinýho,teda pokud jim to ten partner dovolí.Zato pokud to dovolený nemaj tak to to pak frčí,mně to připadne jako že zakázaný ovoce nejvíc chutná

mik (Po, 4. 8. 2008 - 00:08)

Měl bys vidět, jak u toho vrní, má to do zadku radši, udělá se rychle a bolí jí to míň, než normálně. Chce to jen trénink. Je pravda, většina žen to vůbec nechce, tak mám možná štěstí, mě se to líbí.

Petr (Ne, 3. 8. 2008 - 17:08)

Mám štíhlou manželku 35let, brunetku s dlouhýma nožkama, představa, že ji někdo svádí a svede mě silně vzrušuje. Hladám někoho z Ostravy kdo je na tom stejě - dáme hlavy dohromady a něco na ty naše baby vymyslíme. kandu2"seznam.cz

elficek (Čt, 6. 11. 2008 - 11:11)

pro JJ
jsem na tom úplně stejně a já bych ještě radši kdyby si moje paartnerka našla milence a já o tom neěděl a jednou bych přišel domů a našel je tam,jenže si dokážu představit jak by to asi dopadlo,jemu by lehnul a bylo by po legraci :( jinak jsem taky naprosto férovej

Richard (Čt, 31. 7. 2008 - 18:07)

Teraz som sa vratil z dovolenky a velmi ma vzrusovalo ked na moju nahu priatelku pozerali chlapi,je stihôa s velkou vyholenou pickou,fakt velmi ma to vzrusovalo...na plazi bola asi sama zena kt.bola mlada cize bola strebodom pozornosti...

jinpep"sezanm.c (St, 30. 7. 2008 - 16:07)

tak napiš kam chodite a můžeme se vidět a pak se uvidí co bude dál.Pepa

mansex (So, 26. 7. 2008 - 22:07)

ahoj jsme kousek od Teplic a také občas zaskotačíme ve třech

Jan (Út, 22. 7. 2008 - 15:07)

hlásim sa...

jinpep"seznam.c (Pá, 18. 7. 2008 - 21:07)

Já mám ten samý problém, chodíme rovněž do té sauny či na nudistickou pláž a tam jí hodně chlapi okukují a dělá to mně i jí dobře. Odkuď jsi , já z Teplic.

bull (Pá, 18. 7. 2008 - 14:07)

Pro foxe: Jestli jste z Prahy, dovoluji si nabídnou svou maličkost. Viz. http://www.agama-seznamka.cz/?Loc=det&Cat=5&UID=153292&S=0

36f (Út, 15. 7. 2008 - 22:07)

Je to už niejaky čas čo s manželkou preferujeme kand. náš sex je fantasticky
a vsťah najlepši aky som mal.Jednoducho sme sa našli.

fox (Út, 15. 7. 2008 - 21:07)

Tak tiež som manželke navrhol občasneho milenca s usmevom to prijala ale zatial sme nikoho nenašli je to škoda je naozaj sexica.

Reklama

Přidat komentář