Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Nika (Út, 17. 7. 2018 - 16:07)

Holky zachránila vás od...nooo me teda Lenko moc ne vzala sem si vlozku pro jistotu na cestu busem do Bulharska, pak sem se vubec pri tech prestavkaach nedokazala vycurat, sice sem mela mocak jak balon ale byla sem tak nervozni ze za dvermi je rada zenskych s plnyma mechrema ze sem to proste vubec nepustila a dve hodiny pred cilem mi to v buse najednou samo proste vyteklo do kalhot desny trapas a bylo toho tolik ze vlozka mi udelala mezi nohama akorat velkou bambuli a jinak vsechno proteklo kolem ni, ale na nejake male cvrnknuti to muze pomoct, busem uz nikdy i manzel mel chudak problem se uvolnit u pisoaru, jenze jemu to nakonec slo no, chlapi to maji proste v tomhle lepsi

Plenkar (Út, 11. 4. 2017 - 10:04)

Vsichni si tady stezujete hlavne na sebe. Jak to nemuzete udrzet po par deckach vina,po 3 pivech,nez jede tramvaj,nez prijede vytah, nebo ze bylo obsazene wc. Stale hledate a nachazite vymluvy. A tim se chlacholite.Ale plenu bysi preventivne nevzalo 90% z vas! Tak co chcete,na co si stezujete? Deti se nikdo nepta-chces plinu? Nechces? A mas ji.Jenze vy jste dospeli,svepravni a zbytecne si delate ostudu a problemy. Myslim,ze je dnes spolecnost vice tolerantni,ale pocurane obleceni,sedak v autobusu,nebo sedacka v aute je dost problem,ktery leze i do penez.Treba takovy polstrovany sedak uz nikdy nevycistite,aby byl jako novy. A co doma? Sedaci souprava,matrace za 20 tisic a"prochcat to"je hrozne jednoduche. Kdyz to udelate sami sobe,tak si muzete rano mlatit hlavou o zed,ale kdyz se to stane na navsteve,nebo v hotelu! Ale kdyz pred vami nekdo rekne neco o noseni plinek,tak mu s nadhledem odpovite"No fuj,to bych nasebe nikdy nevzal!". A pak po par pivech,nekolika koralkach, nebo litranku vina do rana zlikvidujete desetitisicove hodnoty. Navic"kam s ni"? s tou prochcanou samozrejme. A sousedi se budou jizlive ptat,proc se vam na ni spatne spi,kdyz stala tolik penez. Ale je to jen a jen vas boj a vase penize,takze se volne bez plen dal pochcavejte dle libosti! Chcankam zdar!

crowmoor (St, 11. 7. 2018 - 12:07)

Romčo vůně to musí být úžasná, taky by se mi to líbilo. Máš u toho ještě něco na sobě, nebo jenom přes kalhotky? Napiš mi na [email protected]

Monika (Po, 10. 4. 2017 - 01:04)

Před chvilkou sem se...Někteří to dělají už instinktivně, jako sebeobrana těla.

j.www (Ne, 9. 4. 2017 - 09:04)

www.voyeurstyle.com

petr (Ne, 9. 4. 2017 - 09:04)

Před chvilkou sem se vzbudil totálně zechcanej , večer se hodně pilo , naštěstí mě něco osvítilo a natáhnul sem si plenu , takže žádný škody.

Monika (Ne, 9. 4. 2017 - 00:04)

naposledy jsem se počůrala po porodu a ti je tak rok . Pak jsem nosila pleny a bylo to v pohodě

Petr (So, 8. 4. 2017 - 23:04)

Všichni, kteří jste se počůrali, vás zabalím do plínky. :)

Lenka (Ne, 8. 7. 2018 - 11:07)

Holky zachránila vás od trapasu vložka, když ste si nechcene cvrkly? Mne jednou u kámošky když sem se strašne smála. Vtu chvíli sem byla ráda, že ji mám. Jinak by to byl velkej trapas.

Mirka (St, 5. 4. 2017 - 09:04)

Když jsem šla domů od kámošky a čekala na autobus. Myslela jsem,že to dojedu domů,ale jak jsem vystoupila hned to šlo. Kalhotky durch mokrý,sukně jen trochu. Trapné. Alespoň jsem trochu dala nohy při tom od sebe,když jsem zabehla k prvnímu stromu.

Romča (Čt, 5. 7. 2018 - 09:07)

Já se počůrávám dost často ale schválně.Začlo se mi líbit,že si dám na židli u pc igelit dva ručníky a třeba celý den nemusím na wc prostě to pouštím plnými proudy po zadku pod sebe.Začlo mě to docela rajcovat.Tedka když koukám na film ,tak to jen bezstarostně pustím,chcanky crčí do durch napitých ručníků a proudama tečou na lino pode mě.Pravdou je že mě ta vůně i promočený zadek hodně rajcuje

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

wau to je rajcovni kdyz tohle dela dospela baba nechces mi napsat [email protected]

Honza (Pá, 31. 3. 2017 - 13:03)

Ahoj jsem se dnes rozhodla se...Ahoj to je uzasny!! :)

ivana (St, 27. 6. 2018 - 19:06)

Já jsem se počůrala dneska u vchodu do domu než jsem odemkla, bylo naštěstí po dešti a tedy mokro, ale já měla mokré silonky, sukni i botky. Bohužel se mi to nestalo poprvé. Rozhodla jsem se vyhledat pomoc u lékaře, nicméně nemáte nějaký fígl, jak to tu chvilku ještě udržet?

Jirik (St, 29. 3. 2017 - 15:03)

včera. Přišla jsem od...Tak to se mi stalo podobně. Protože byla škola odpo, šel jsem si ráno zaplavat do bazénu. Mamka nedala jinak, než že si musím vzít pod tepláky punčocháče.( ty nenáviděný řádkovaný, jak kdybych byl malý dítě.)Cestou domů autobusem se mi začalo chtít čím dál víc. A sotva jsem vystoupil počůral jsem se do těch punčocháčů, že mi to teklo až do bot . No něco jsem ještě zachytil a dones domů.

Tom (Po, 27. 3. 2017 - 22:03)

Tak pochybuju, že někdo...By jste se divil/a s čím vším jdou lidí marodit ať už aby se ulili z práce nebo opravdu že strachu.

Andy (Po, 27. 3. 2017 - 22:03)

Jak jsem popsala tu příhodu tak vím že to nucení bylo urychlené vínem, ale taky si uvědomuju, že se mi občas chce najednou tak čůrat, že před klikou toalety poskakuju jako koza. Zrovna dneska v zaměstnání při cestě z oběda. Začala jsem mít strch že to někdy nestihnu a někde mezi lidmi se znemožním. Nikdy před tím jsem takhle nemyslela. Nevím jestli mám něco s močákem- jiné potíže nemám, často vůbec nemusím, ale když to přijde tak děsně silně. Nebo z tý příhody blbnu přes hlavu. Ale to síné nucení u kliky záchodu mám dlouho.

Nevěřící (Po, 27. 3. 2017 - 18:03)

Manželka (24) se počůrala...Tak pochybuju, že někdo hned poletí kvůli jednomu nočnímu počůrání k lékaři. To se prostě může stát.

petr (Po, 27. 3. 2017 - 01:03)

V pátek jsem dostal dost silnou injekci kvúli zádům , a nato léky proti bolesti , spalo se mi hezky , ale to probuzení bylo mokré a dost mazlavé .

Karel (Po, 27. 3. 2017 - 00:03)

Manželka (24) se počůrala s sobotu v posteli, nebyl v tom ani alkohol ani léky ale prostě to z nečekání pustila. No takže se to všechno převlíklo a zítra jde k lékaři jestli to bylo jen nehoda nebo nemoc.
Od něděle mě vzrušuje že třeba bude nosit pleny, do té doby mě to nic neříkalo ale najednou z ničeho nic bych jí rád viděl v pleně.

Reklama

Přidat komentář