Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Petr (Pá, 4. 5. 2007 - 09:05)

Tak to se omlouvám!Z Tvého příspěvku mě připadalo,jako že se bavite o něčm úplně jiném??

Irma (Pá, 4. 5. 2007 - 09:05)

nic ve zlém Petře ale já se opravdu počůrala.

Petr (Pá, 4. 5. 2007 - 09:05)

Irmo nic ve zlém,ale nejste omylem v jiné diskuzi??

Irma (Pá, 4. 5. 2007 - 08:05)

já teď po přečtení příspěvkum zaměřeného na automechanika pavla.a v duchovnu od klrmentýnky klementínce.

Vašek (Pá, 4. 5. 2007 - 08:05)

Mě se to stalo u nás na plovárně.Nechal jsem to naposlední chvíli akdyž jsem doběhnul na WC,tak jsem zjistil,že klíče jsou u plavčíka.Toho jsem hledal asi 10 min.No a na cestě zpět na WC jsem to už nevydržel a pustil to do plavek.Naštěstí mě nikdo neviděl a sprcho to zachránila!!

xxcd (Pá, 4. 5. 2007 - 07:05)

Většinou skončím chtěně u diskuse s blbečkama, kterým v jejich očích jejich "vysoké" ego nedovolí uznat to, že prostě i mladý člověk může mít svůj upevněný profil a názory na život a že se prostě může mít skvěle :-)

monika (Pá, 4. 5. 2007 - 00:05)

tak já to pustila před chvíli tady u pc. Švica mi poslala moje upravený fotky. Ne že mě tekly slzy, ale pustila jsem to i do kalhot.

Ota (Čt, 3. 5. 2007 - 22:05)

Taky jsme s manželkou takhle závodili kdo vydrží déle.Na jedné oslavě jsme si asi hodinu před odchodem každý dal 4 piva.Pak jsme jely autobusem do vedlejšího města asi 30 km domů.Tak se mě snad ještě nikdy nechtělo na malou jako tenkrát??Ale vydržel jsem až na konečnou.Manželka to pustila už v autobuse.Já se počůral,hned jak jsem vystoupil z autobusu.

jana (St, 2. 5. 2007 - 22:05)

Taky přidám svou trošku do mlýna. Na dovolené jsme s přítelem popíjeli u bazénu na lehátku a vsadili se kdo vydrží déle. Já prohrála, ale naštěstí zbyl jen flek pod lehátkem a nikdo asi nic neviděl. A i kdyby, tak co.

Tonda (St, 2. 5. 2007 - 13:05)

To je docela zajímavé téma??Myslím,že i dospělí člověk se může počůrat.Někdy se vám prostě chce hodně moc a není kde si ulevit,takže to prostě pustíte do kalhot.Myslím si,že to je lidské,ale vzhledem k tomu,že se jedná o intimní potřebu,kterou nás učily od malička skrývat a provádět v soukromí,je nám hrozně trapné,když se nám to stane v dospělosti.Taky né každý je to ochotný přiznat.Mě se to stalo asi před půl rokem na dálnici z zácpě.Prostě jsem byl nucený sedět v autě asi 4 hodiny,obklopený dalšími auty.Nebylo kam si odskočit a v autě jsem neměl ani žádnou nádobu,do které bych si ulevil.Chtělo se mě tak moc,že jsem to nakonec pustil do kalhot.Od té doby vozím v autě pet lahev!:):)Co kdyby zase??

Jana (St, 2. 5. 2007 - 11:05)

Tak já se počúrávám často hlavně když kašlu,nebo se směju.Nemohu za to prostě to samo teče.

Olga (St, 2. 5. 2007 - 10:05)

Já se počůrala loni,když jsem byla s kamarádkou na nákupech ve městě.Bylo totiž docela teplo a já pořád popílela vodu z láhve.Taky jsem dost dlouho ignorovala,že se mě začíná chtít čůrat.WC jsme s kámoškou začaly hledat,až když už to balo opravdu akutní.Jenomže jediné veřejné záchodky byly uzavřené a než jsem dorazila do parku,kde by se nějaké to soukromí určitě našlo,bylo pozdě.Prostě jsem si v 27 letech načůral do kalhotek jako minino.Naštěstí jsem si jen v postatě trochu víc "cvrkla".Po chviličce čůraní se mě to podařilo zastavit a zbytek jsem dokončila v parku za keříkem.Ale i tak to byl docela šok,měla jsem úplně mokrý kalhotky a steklo mě to po nohách.Naštěstí si toho kromě kamarádky nikdo snad nevšímnul.Měla jsem minisukni a pod tou mokré kalhotky vidět nebyly.Prostě může se to stát i dospělímu!!!

Darina (Út, 1. 5. 2007 - 17:05)

Já se počůrala ve 14-letech na přehlídce mažoretek.Bylo to na náměstí v Kroměříži.Měly jsme asi pět vystoupení a přestávky byly moc krátké a stejně nebylo kam si na tom náměstí odskočit??Po posledním vystoupení jsem čekala na mamku,aby mě odvezla domů,jak jsme byly domluvené.Byla tam nějaká velká maringotka na aparaturu nebo co??Tak jsem za ní vyrazila,že se tam vyčůrám,ale za ní nějaký dělníci něco opravovali.Bylo mě to trapný udělat před chlapama a tak jsem šla zpátky.No a už to nešlo vydržet a začala jsem čůrat.Měla jsem světle hnědý punčocháče a trikot s krátkou sukýnkou,takže bylo krásně vidět jak mě to teče po nohách.Stála jsem tam asi minutu a byla v naprostém šoku.Několik lidí si na mě ukazovalo a mělo z toho srandu.Nakonec se objevila mamka,taky byla v šoku,ale nakonec mě začala uklidňovat.Nejhorší bylo,že nemohla s autem do centra města a tak jsme musely ještě asi půl hodinu jít k autu pěšky přes město.Navíc na tom mém úboru bylo opravdu hned každému jasné co se mě stalo??Probrečela jsem celou cestu domů.

Jarmila (Út, 1. 5. 2007 - 10:05)

No to je tada téma??Co všechno se tady nenajde??Ale když se nad tím zamyslím,tak se mě to jednou stalo.Asi v 19 letech na koupališti.Bylo oplocený a plný lidí na dekách a nikde žádný keřík nebo tak,za který se človíček schoval a ulevil si.Tak jsem musela na veřejné WC a to bylo až někde na druhé straně areálu,navíc jsem ho chvilku nemohla najít.No a když jsem tam dorazila,tak už jsem byla v krizi.Navíc kabinky byly zamčené s upozorněním,že klíče jsou vedlejším kiosku.Takže jsem musela do kiosku pro klíče,ale šlo to nějak špatně odemknout??A najednou jsem si čůrala do plavek??Nejdřív jsem byla úplně v šoku!!Teklo mě to po nohách,ale po chvilce se mě to podařilo zastavit,takže zbytek jsem dokončila už v kabince.Nakonec se nic tak strašnýho nestalo??Plavky jsem měla stejně mokrý už před tím a nohy jsem si osušila toaletním papírem.Hned jak jsem vrátila klíč,tak jsem vlezla pod sprchu a nikdo nic nepoznal??

devilian (Po, 30. 4. 2007 - 14:04)

mno..já naposled asi někdy ve školce hned po odpoledním spinkání :D

Jarda (Po, 30. 4. 2007 - 11:04)

Vidím,že se na netu dají najít opravdu zajímavé věc??Osobně si myslím z vlastní zkušenosti,že podobná nehoda není jen záležitostí malých dětí.Jsem už 25 let ženatý a když se na toto téma zamyslím,tak musím přiznat,že moje manželka se počůrala 2x za tu dobu co jsme spolu a mě se to stalo jednou.Poprvé se to manželce stalo na podnikovém plese.Oznámila mě,že potřebuje nutně čůrat a šla na WC.Když se pořád nevracela,tak jsem jí vyrazil hledat.WC bylo ve stupní hale naproti šatnám.Byla tam docela fronta a dámy musely chodit i na pánské WC.Všechny kabinky na dámském WC nefungovaly,takže dámy na rozdíl od pánů musely trpět ve frontě.Já jsem svou manželku ale ve frontě nemohl najít a nakonec mě její kamarádka upozornila,že se manželce chtělo opravdu hodně a že utíkala ven asi se vyčůrat do parku.Našel jsem jí ubrečenou venku na parkovišti,kde mě oznámila,že jdeme domů,protože už to nemohla vydržet a počůrala se.Naštěstí měla dlouhou sukni a tak mokrý kalhotky a punčocháče nebyly vidět a cesta domů tramvají proběhla v pohodě.Po druhé se jí to stalo jsme odvážely dceru na letiště,okud letěla na dovolenou.Po cestě zpět jsme uvázly v menší zácpě,která se protáhla na 2 a půl hodiny.Manželce se chtělo už na letišti,ale řekla že to vydrží až domů.V autě to pak bylo tak akutní,že to pustila do riflí a tu počůranou sedačku jsem jí ještě dlouho vyčítal:).No a já jsem jednou sám doplatil na to,že manželka nechávala zevnitř bytu zastrčený klíc v zámku.Spěchal jsem z práce a neoskočil jsem si na WC,než jsem dorazil domů,tak už se mě chtělo opravdu akutně.Nakonec jsem přešlapoval na chodbě a nemohl strčit klíč do zámku,protože ten vevnitř tomu vadil.Nakonec jsem zvonil,ale manželka otevřela asi až o minutě,protože prý něco dělal na balkoně a neslyšela mě zvonit.Ta minuta se mě stala osudovou.Pustil jsem to do kalhot,takže když mě konečně otevřela,tak jsem byl úplně počůraný.Pěkně jsme se kvůli tomu pohádaly!!

Denisa (Po, 30. 4. 2007 - 09:04)

To je zajímavé téma!!Musím se přiznat,že jsem se naposled počůrala ve 30 letech,v podstatě asi před půl rokem.Chtělo se mě čůrat cestou autobusem z Plzně do Brna.Při přestávce v Praze jsem si dala colu a na veřejné WC chodím jen když je to akutní a tak jsem se rozhodla,že se mě zase tolik nechce a že to vydržím.Jenže cola je prevít a na dálnici jsem zažívala opravdu velká muka.Tak se mě čůrat snad ještě nikdy nechtělo??Navíc jsme uvázly v zácpě a tak řidič pak spěchal a vynechal u zastávku.Bylo mě trapný si říct,aby mě zastavil,před plným autobusem lidí.Tak jsem tam seděla a kroutila se snažila se to vydržet.Do Brna jsem to zvládla,ale tam mě zradily veřejné záchodky.Byly v provozu 2 kabinky z 5.Byla tam fronta asi 10 ženských.Byla jsem úplně zoufalá,nohy křížem,ruku jsem měla vraženou v rozkroku.Vypadala jsem asi opravdu zoufale,protože mě pár ženských pustilo před sebe.Bohužel to ale nebylo nic platný,nejdřív jsem si jen trochu cvrkla.Bylo mě jasný,že bude trapas,jestli hned neodejdu.Tak jsem řekla,že už to nemůžu vydržet a že si zkusím odskočit někde venku za keřík nebo tak??Ale v postatě jsem se jen doploužila ven z WC do nějaké haly a tam v rohu u automatu na kávu jsem si sedla na bobek a čůrala si do riflí.Naštěstí mě to všechno steklo na zadek a měla jsem dlouhá kabát a tak to potom nebylo vidět.Ale pár lidí si mě všimlu jak si tam čůrám do kalhot u toho automatu a dívaly se divně.Nějaký puberťáci se mě vyloženě smály.Doufám,že podobnou věc už nezažiju!!

Jiří (Ne, 29. 4. 2007 - 22:04)

Mě se to stalo asi před rokem.Cestou z práce se mě chtělo opravdu katastrofálně na malou.Došel jsem domů,ale na záchodě se mě do zipu u riflí dostal kousek košile.Jak jsem za to zoufale rval,tak se to zaseklo úplně a vůbec to nešlo povolit.Chtělo se mě tak šíleně čůrat,že jsem ještě asi minutu zoufale přešlapoval u záchodové mísy snažil se aspoň si ty kalhoty stáhnout,ale nešlo to ani rozepnout a ani stáhnout přes boky.Nakonec jsem to vzdal,stoupnul jsem si do vany a pustil jsem to do kalhot.Ve 30 letech jsem si načůral do kalhot jako minino.Ale ta úleva byla velká a stejně to nikdo neviděl,takže žádná tragédie.Na ulici před lidma by to byl opravdu trapas.No a jak jsem byl počůranej,tak se ty kalhoty najednou umoudřily a šly vyslíct normálně v pohodě.

Kikin (Po, 6. 6. 2022 - 06:06)

Malé věci

Jana (Ne, 29. 4. 2007 - 22:04)

Mě se chtělo hodně moc čůrat v koncetu pod širým nebem.Někdo tady o tom taky už psal.Stála jsem ve frontě na WC budku a přede mnou asi 30 lidí.Nejdřív jsem měla nohy u sebe,pak křížem.Nakonec jsem už bez ostychu si sáhla pod minisukni a tlačila s do rozkroku prsty a snažila se to udržet.Ale bohužel už se to nedalo zvládnout a tak jsem to pustila.Naštěstí ty mokrý kalhotky pod sukní nebyly nevidět a časem uschly.Ale v té frontě,když jsem to pustila pod sebe,tak jsem se cítila dost trapně.V 28 letech jsem si čůrala do kalhotek jako mimino.Ale pokud jsem si všímla,tak jsem tam nebyla jediná.

Reklama

Přidat komentář