Reklama

30 až 40 kilo dolů

zena (Čt, 28. 2. 2008 - 07:02)

mít - sorry - ujelo mito :))

zena (Čt, 28. 2. 2008 - 07:02)

Ty jsi asi skolacka,ze ???Ono pracujici zeny asi 2 mesice prazdnin mýt nebudou :)) - ale nápad je to dobrý

Matti (St, 27. 2. 2008 - 17:02)

Ahoj holky, napadlo mě něco bláznivýho, chtěla bych na léto sehnat 8 až 10 holek, které by jely na 2 měsíce někam na chatu, pronajaly bychom si kuchařku a osobního trenéra, který by nás po celou dobu neskutečně driloval a sestavoval jídelníček, abychom se po 2 měsících vrátily domů vysportované a krááááááááááááásné :) Jestli máte některá zájem, napište mi na email : matti.penkava"centrum.cz

Nata (St, 27. 2. 2008 - 07:02)

Ahojky zdravím tak jak to jde? Kikino a co zuby už je to lepší? No a už máš asi doma mamku tak doufám že je všechno v pohodě. Dneska pořádně prší takže nic moc. No a hubnutí tak akorát mohlo by to být lepší ale docela se držím.

jsemhubena (Út, 26. 2. 2008 - 11:02)

Děkuju všem za vřelé přivítání. NO já a sport se máme rádi jen trochu, ale včera jsem byla na hodině pilatesu, bylo to docela fajn.Tak se plánuju tomu ještě věnovat, taky kolečkové brusle nejsou špatné i když na ty moje ted jen padá prach :-) Jak jste všechny psaly teorii máme v malíčku tak uvidíme co praxe. Snažím se papat pravidelně a zdravě už jsem to vydržela 3dny...tak uvidíme co dál. Kikino souhlasím ve dvou se to lépe táhne snad to ZVLÁDNEM :-))))

Nata (Po, 25. 2. 2008 - 14:02)

Neboj nejsi v tom sama já jsem to měla včera a hlavně si to nevičítej. A moc jsem si pochutnala

Kikina (Po, 25. 2. 2008 - 14:02)

Dnes jsem něco provedla a strašně se za to stydím. Dala jsem si k obědu kachničku a zelí a pivo. Zuby jsem chladila tím pivem a je to lepší.

Nata (Po, 25. 2. 2008 - 11:02)

Teda Kikino ty si pořád musíš něco vymýšlet, zuby jsou taky pořádný prevít. Ale to snad nebude na dlouho. To já zatím nevím co je bolest zubů ale ono na mě taky jednou dojde.Taky bych chtěla mít 80 kilo i míň ale zatím mi bude stačit když se dostanu pod stovku a potom se uvidí jak to půjde. Když nás bude na to víc tak to snad půjde i když třeba pomalu.

Kikina (Po, 25. 2. 2008 - 10:02)

Ahoj Nato a tlusťošky po víkendu. Vítám v klubu i Jsemhubená.Nato, samý dobrý zprávy. Mamku zítra propouští z nemocnice, tak snad to bude lepší. Mně už taky AD zabraly a cítím se dobře, dík za podporu.Nebuď nervózní, že ti padaj gatě, to je jedině dobře a já ti to závidím. Ale mě zas pro změnu chytly zuby, takže to je taky pozitivum, abych nežrala. Jak už jsem psala, to kilo mám nahoře, takže 110. Chci to dotáhnout taky na 80 jako Jsemhubená. Jsme na tom stejně váhově hnusně, teorii máme v malíku, tak co nám brání, když se tu budeme podporovat ?

Nata (Po, 25. 2. 2008 - 09:02)

Ahojky zdravím po krásném slunečném víkendu.Kikino já jsem sice ještě nevážila nějak nemám tu potřebu ale určitě jsem něco zhubla protože jsou mi volné kalhoty, pořád mi padají a já jsme s toho nervní prootže si je musím vytahovat. Jinak jsem ráda že už jsi alespoň trochu v pohodě a uvidíš že to hubnutí teď půjde samo. A co mamka jak je na tom?JSEMHUBENA dobře děláš s tím pozitivním myšlením taky si to občas říkám. A jak chceš hubnout. A co pohyb říká ti to něco nebo jsi na tom stejně jako třeba já a nejste zrovna kamarádi. I když už se snažím a docela pravidelně cvičím nebo alespoň chodím na dlouhé procházky.

jsemhubena (Pá, 22. 2. 2008 - 21:02)

zdravím Vás všechny...můj nick Vás asi rozesměje, ale řekla jsem si, že nácvik pozitivních myšlenek neuškodí. je mi dvacet dva...od mých patnácti jsem se prožrala k děsným 111kg a DOST!S tím už je konec doufám, že se mi podaří dostat na 80kg to je můj cíl co potom to je ve hvězdách.Když jsem si pročítala Vaše příspěvky řekla jsem si, že to je to místo, kde bych mohla najít inspiraci i pomoc. Tak doufám, že se mně i Vám všem co hccete zhubnout podaří být v létě spokojenějšími osobami.

Kikina (Pá, 22. 2. 2008 - 08:02)

Nino, díky, já vím, že jsi to nemyslela zle. Je fakt, že jinak se shodí 5kg, než 50kg. To už pak je o celkové změně stravování i zavedeného způsobu života.Nato, už jsi hupla na tu váhu ? Já se vážím každé ráno, ale je mi to k ničemu. Těch 6 kilo na mně není moc vidět, snad trochu v obličeji. Na oblečení to nepoznám, jelikož mám kalhoty i sukně na gumu. Zatím, jak jsem se zklidnila, je nahoře 1 kg, ale u mě je to velice proměnlivé. Mějte se fajn a hubněme, a ty Nato, napiš nejaký pokroky.

Nata (Pá, 22. 2. 2008 - 07:02)

Ahojky Kikino včera jsem nějak nestíhala měla jsem moc práce snad to už dneska bude lepší. Jsme ráda že už má maka po operaci a tak už to bude snad jen lepší. Šest kilo je docela dost tak snad už je nenabereš zpátky. Sice šla dolů ne zrovna nejlepším způsobem ale bylo by škoda je zase nabrat. A to byl můj problém. Když jsme se zklidnila tak jsme začala zase jíst a asi jsem to potřebovala dohnat a kila byla zase nahoře. No já se zatím držím nevím jestli hubnu ale určitě mi těžko po jídlo a téměř nejím sladké nějak mi to nejede.

nina (Čt, 21. 2. 2008 - 23:02)

(kikina ja som sice vzdy pocuvala ody na herbalife ale nastastie nikdy neskusila ale ako citam je to svinstvo a viem ze inak sa zhodi 5kg a inak 50kg..to mi je jasne ale i tak vam drzim palce)a nemyslela som to v zlom to''vyzranie''aj ti co maju kg navyse su fajn))

Kikina (Čt, 21. 2. 2008 - 13:02)

Ahoj Nato, teď už snad bude líp. Mamka je po operaci, já jsem se taky trochu zklidnila a ty hnusný nervy mi pomohly shodit 6 kg. Teď mám ze 115-ti 109 kg. Jen co se trochu vzpamatuju, vytáhnu rotoped a najedu na tu 90-ti dňovku.Nino, to je sice pěkné, co nám tady píšeš, my teorii máme v malíku. Ale při takové váze, jako máme my, není možné držet tebou doporučenou dietu. Zavání totiž jo-jo efektem. Ptáš se, jak jsme se dokázaly vyžrat na takovou váhu ? U mě osobně to začalo Herbalajfem. Měla jsem vždy 58kg/174cm. Ten mi rozhasil štítnou žlázu. Pak hormonální léčba. Pak štítná žláza souvisí s depresemi. Takže další léky k tomu. A to vše po dobu 18 let. A za tu dobu jsem dokázala nabrat 46kilo, ani nevím jak.Samozřejmě mezitím pořád diety, jojo, diety jojo.Takže můj závěr : ono se to těm hubenejm holkám hezky říká, ale shodit to je opravdu těžké. Mějte se fajn a ať jsme hubenější.Jako to jde tobě Nato ?

nina (Út, 19. 2. 2008 - 16:02)

Farmári, ktorí chcú dosiahnuť rýchle priberanie ošípaných vraj prišli na to, že ak svine nechajú hladovať a potom ich nárazovo nak?mia dosýta, majú výborné výsledky. Verím tomu, pretože presne tak sa stravujú aj tuční ?udia.Organizmus totiž nedokáže spracovať príliš ve?ké množstvo jedla naraz. Ak zjete prive?kú porciu, to, čo je nadbytočné, uloží si vo forme tuku. Ak by ste teda za deň zjedli energeticky celkom primerané množstvo potravy, ale v jednej, či dvoch porciách, priberiete. Preto je nutné jesť v pravidelných intervaloch 5 až 6 krát denne. Menšie porcie a často.

nina (Út, 19. 2. 2008 - 16:02)

a este aj sem tam nejaky panak)9v poslednej dobe cca pol roka si kupujem taky typ chleba ako su suchare a to vyjedam aj pri telke takze nemusim jest chipsy )mam 55kg 37 rokov a 2 velke deti vyska 160cm)ale ked su sviatky jasne napcham sa dobrotami v uvodzovkach,lebo tie dobroty su v podstate priemyselne svinstva ale chutne))ja by som ..teda ak mozte sa dozvedela ako vyzera vas jedalnicek ked ste dokazali tolko pribrat ..

nina (Út, 19. 2. 2008 - 16:02)

denný príjem 1000 kcal120 g sacharidov, 30 g tukov, 80 g bielkovín * Raňajky: 1 malá šálka mlieka, plátok celozrnného chleba, lyžička rastlinného masla, 5 dkg netučného syru, tvarohu alebo 5 dkg hydinovej šunky. * Desiata: 10 dkg ovocie alebo 10 dkg zeleniny * Obed: 1/4 vajca, 10 dkg chudého mäsa, tvarohu, netučného syru 10 dkg zemiakov alebo 2 pol. lyžice ryže či 2 pol. lyžice varených nevaječných cestovín 15 dkg zeleniny alebo 10 dkg ovocia * Olovrant: malá šálka mlieka, plátok celozrnného chleba * Večera: 1/4 vajca, 10 dkg chudého mäsa alebo hydinovej šunky, tvaroh, netučný syr 10 dkg zemiakov výmena viď obed 15 dkg zeleniny alebo 10 dkg ovocia takze takto treba papat..zalostne malo)))filozoficka otazka ??preco teda vyrabaju vsetky tie cokolady ,hranolky,pivo a chlast)) a este torticky a rezniky a klobasky???))))predstavte si to keby vsetci ludia zacali jest zdravo a tieto potraviny by nesli na odbyt..ako by zakrocili?)9no ja mam nadvahu asi 3 kg takze toto neriesim i ked je fakt ze jem malo takych potravin..olivovy olej,cestoviny s rajcinami a so syrom.uz neviem ako chuti bravcove ..jem len kuracie ,ryzu a zeleninove salaty obcas hranolky a sladke hmm take ine druhy ale jem toho vela myslim globale))

Nata (Út, 19. 2. 2008 - 09:02)

Ahoj Kikino tak to držím všechny palce které mám aby to dopadlo dobře a uvidíš že už bude líp. A co jak jsi na tom?

Kikina (Út, 19. 2. 2008 - 08:02)

Ahoj Nato, já když držela nějakou dietu, vždycky jsem byla plná elánu a spoustu věcí udělala, bez jakékoliv únavy. To bude asi tím, že se tělo čistí. Dnes operují mami, tak snad už bude líp.

Reklama

Přidat komentář