Reklama

Kluci a nahota doma

Miki (Út, 17. 11. 2020 - 06:11)

Tak mu to udělej a ukaž mu i kouření aby věděl co to je a tobě ať to udělá taky

Quido (Po, 16. 11. 2020 - 20:11)

Nestydět se a názorně mu to ukázat.

Kuba (Po, 16. 11. 2020 - 14:11)

Mám písní mi na meil [email protected] a mužem o tom pokecat

Z (Po, 16. 11. 2020 - 16:11)

Z

Zdeněk (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Napiš na [email protected]
tam ti poradí lépe,já tam psal vícekrát a vždy mě pomohli a poradili.

Z (Po, 16. 11. 2020 - 16:11)

Z

Jana (Po, 16. 11. 2020 - 00:11)

Ty svátky v kombinaci s koronou nedávají moc prostoru pro žádnou intimní aktivitu. Dnes brácha vstal brzy a byl pokárán rodiči, že nemá třískat dveřmi, ať je nechá ještě aspoň dvě hodiny spát. Oni šli totiž pozdě, protože skoro do tří koukali na poslední díly nějakého seriálu. On přišel za mnou do pokoje. Já jsem nespala, protože mě vzbudil taky svou hlučností. Cpal se ke mně pod deku, ale já jsem řekla, že nechci, aby se v mé posteli vysemenil. On řekl, že se nemusím ničeho bát, protože se udělal už ráno do papírového kapesníku. Prý dva dny nejdou vydržet. Nejdřív si myslel, že si jen trochu pohraje, ale najednou byl rozdělanej tak, že se rozhodl si ulevit, protože dneska stejně nic lepšího nebude. Prý ten kapesník je plnej, musel ho zabalit ještě do dalšího, jestli ho chci vidět. Zdvořile jsem odmítla. Prý chce, abych šla jen do bříška, ve vší počestnosti. Řekla jsem, ať si umyje ruce, když v nich měl ten kapesník. Prý si je už umyl. Čuchla jsem mu k rukám a byly cítit jen mýdlem. OK, řekla jsem a udělala jsem mu místo pod dekou. Přitiskl se ke mně zezadu jako včera, rukou mě zase objal a dal ji znovu na pravé prso, akorát s tím rozdílem, že mi s ní nejdřív zajel pod noční košili. Zvedl mi ji až k pasu a já jsem se něj teď opírala holým zadkem. Chvíli byl bez hnutí, ale pak mi rukou začal sjíždět níž. Za chvíli jsem ji měla na břiše a když se mi s ní snažil zajet mezi nohy, řekla jsem, že nic takového nebude, protože nejsem po ránu mytá. Prý to nevadí, ale mě jo. Nepotřebuji, aby pak mou vůni hodnotil.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Co tě zaráží, můžeš to upřesnit ?

Lukáš (Ne, 15. 11. 2020 - 14:11)

(Sorry za pravopis jsem dyzgrafik)
Je mi 15, jsem bi no moje máma to nevěděla, je extrémne proti LGBT komunite. Já to sice věděl ale i tak jsem si našel kluka no neměli jsme sex jenom sme se párkrát líbali, no a jednou nás přistihla moje máma extrémne se naštvala, donutila mně ten vztah ukončit, a od té doby se ke mně chová hnusně, řekla a to cituji : jsou to hnusní čú.áci kteří chtějí být úchiláci měli by do jednoho vychcípat. Vím že to úplně nesouvisí z témou kluci a nahota doma ale potřeboval jsem se sveřit. Co si o tom myslíte vy popřípadě máte njeaké rady ?

Quido (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Nevím, jestli budeš mít možnost od ní odejít ještě před dosažením plnoletosti. Ale nejpozději v den svých osmnáctých narozenin se od ní prosímtě pakuj!

Vojta (Ne, 15. 11. 2020 - 18:11)

Tak máš mámu pěknou krávu s prominutím... Já jsem taky bisexuál přítele mám a mojí rodiče a příbuzný to přijmuli v pohodě, protože stím nic nenadělají.. Mamka měla tušení už v dětství, když jsem bráchovi ve vaně šahal na penis, při společném koupaní. To, že tvoje matka je taková mě mrzí, ale jestli tě z celého srdce miluje tak by tě měla mít ráda i takového jaký jsi a měla by tě podporovat a motivovat.. Já chápu, že to máš určitě těžký, ale pokud se cítíš ohrožen tak zkus se svěřit lince bezpečí.. Protože chování tvé matky je na léčení...

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Určitě to je vymyšlené jako téměř všechny příspěvky

Vojta (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

No nevím.... co jsem četl několik stránek tady, tak mě některé věci dost zaráží.

Jarda (Ne, 15. 11. 2020 - 13:11)

Já nevím jak to mají ostatní ale já s bratrancem kterému je stejně takže 14 jsme od 5 let pořad zkoumali a pak nám naše starší Sestrenice které je teď 24 řekla až si je pretahujeme takže jsme si od 8 navzájem honili skoro pořad

Kuba (Ne, 15. 11. 2020 - 13:11)

Před ní?? To si musela užívat

Jarda (St, 18. 11. 2020 - 21:11)

Nee jen v soukromý spolu ona nám jen radila

Jana (So, 14. 11. 2020 - 10:11)

Když jsme byli malí, kdo se vzbudil první, šel se přitulit k rodičům. Já jsem chodila za tátou a on za mámou. Táta vždycky řekl: "Tak pojď do bříška". Ležel na boku a já jsem se vždycky schoulila před něj. On nás oba přikryl dekou a objal mě rukou. Bylo tam teploučko a já jsem cítila, že jsem v bezpečí jako dítě v bříšku před narozením. Brácha chodil do bříška za maminkou a pak jsme o víkendu usnuli třeba ještě na půl hodiny. Neděláme to už asi dva roky, ale možná je to škoda. Fakt, až do 17 jsem za tátou chodila. Který táta se tím může pochlubit, že se za nim chodí tak velká dcera přitulit? V sobotu ráno mě přišel vzbudit brácha. Řekl, že mám vstávat, ale vlezl za mnou pod deku a řekl, abych šla do bříška. I když je mladší, tak je větší než já. Tak jsem se schoulila na pravém boku, on se ke mně zezadu přitiskl a objal mě rukou. Narozdíl od táty mě při tom chytil za kozu, za tu pravou, a lehce ji stiskl. Pod levou měl předloktí. Dělala jsem jakoby nic, ani nedutala. Moje a jeho skrčené nohy byly v pozici, že měl můj zadek v klíně, ale jestli někdo čeká nějaký incest, tak bude zklamán. Zabořil mi jen obličej do vlasů a cítila jsem na krku jeho dech. Přece jen se mu už do bříška nevejdu. Leželi jsme tak asi 10 minut, s tou jeho rukou na kozičce. Pak mě dal pusu za ucho a vstal. Možná si myslel, že jsem usnula.

roman (So, 14. 11. 2020 - 04:11)

nejsou všechny ženský...To máš pravdu. Ty co tohle nechtěj zase potřebují velké péro.

Jana (Pá, 13. 11. 2020 - 15:11)

Ty riskantní akce, když je někdo doma, už opakovat asi nebudem. Schytala bych to já, jako všechny společný průsery. Jako kdybych ho já k tomu sváděla. On sám je přitom čím dál troufalejší. Před mámou mi ráno nadzvedl noční košili, když jsem si čistila zuby. Když jsem si vyplachovala pusu a sklonila se do umyvadla, tak mi ji normálně přehodil přes hlavu. Ona si jen povzdechla, kdy už z té puberty vyroste. Ani nezvýšila hlas. Kdybych já mu třeba strhla trenky, tak by mi možná dala po hubě. Možná by to brala jako zaslouženou odplatu, kdybych to udělala hned. Ale než jsem se vzpamatovala, tak byl pryč.

Erika (Pá, 13. 11. 2020 - 14:11)

Rodiče nás nenachytali to jsme si dávali bacha . Musíte opatrně atˇvás nenačapou.

Reklama

Přidat komentář