Reklama

Kluci a nahota doma

Domča (Út, 25. 1. 2011 - 20:01)

Mě to v dětství vždycky bavilo, koukat u vody klukům na pindíky :-)Teď mám pocit, už se jich nahatých moc nekoupe, tehdy fakt byli u vody často nazí i kluci kolem páté třídy. Ale už zas nejsem tak zvědavá jako tehdy, tak mi to nevadí :-)

Katka (Út, 25. 1. 2011 - 20:01)

Kdysi jsem četla rozhovor s Adamem Novákem - no je ten, co hrál postavu Péti v seriálu bylo nás 5. Hrál tam malého kluka (v jedné scéně ho dokonce maminka úplně nahatého koupe) a já si s překvapením přečetla, že mu v době natáčení bylo 14 let. Takže docela věřím tomu, že některé mámy takhle svoje syny koupat bez plavek nechají - já když viděla toho "Péťu", tak to se mnou taky ani nehlo, koupali tam prostě dítě.

Pepa (Út, 25. 1. 2011 - 19:01)

Koupat se nahatý je pro kluky přece úplně normální. Možná se to někomu zdá divné, ale koupat se kluky v plavkách jde víc vídávat až teď, dřív bylo úplně normální, že se kluci do deseti let a často i víc koupali nazí, neumím si představit, že bychom se třeba s kamarády u babičky tahali ještě i s plavkama a osuškama, prostě se svlíklo a šlo se do vody, když byly kolem holky, tak byly. Ty ale vždycky jen seděly na břehu, nebo se fakt koupaly v plavkách.

nahatej (Čt, 20. 1. 2011 - 17:01)

Vážení a vážené.
Můj...Takže díky, i když divnou češtinou, ale přece jste odpověděl na příspěvek Reného. Ten důvod se jmenuje naturismus a myslím si, že každému do vínku byl dán, jen jinou měrou.

Dámy a pánové,j (Čt, 20. 1. 2011 - 15:01)

Vážení a vážené.
Můj vstah k nahotě je nanejvýše kladný.Obecně řečeno,při porodu jsme nahatí at' již jsou to jedinci obého pohlaví.As sebou si neseme genetickou výbavu která je již v prenatálním typu žívota dána gény které se utvářely od té doby co je člověk člověkem.Totéž platí i co se týše sexuální orientace.Ta je též geneticky dána. Proto mají jedinci rozličnou sexuální výbavu danou genetickým vývojem populace. Někdo je lidově řečeno,kluk na kluka některé jsou děvče na děvče.Avětšina populace je tradiční,smíšená,žena muž.Ale jsou tu ješté i lidě kteří mají jinakost.Odlišně sexuální orientace.Lesbickost,gayové,ale i ti,kterým většinová populace neumí přijít na jméno,pedofilové.Toto má vše základ v genetické výbavě lidí po génerace se vyvijející.Anyní k té nahotě dětí a dospělých.Já si myslím toto.Dítěti by rodiče neměli bránit jak chce chodit.Libi li se mu chodit nahý,nu proč mu bránit.Ono to chce aby zasáhl vývoj osobnosti,nebot'každý jsme individualista a tudíž každému se něco líbí.Tu chceme chodit jak nás pánbuch stvořil a někdo se za ru nahotu stydí.A tam je příčina,výchova a duchovně naboženská orientace,víra obecně.Ale jsou lidé a rodiny kteří miluji volnost v myšlenkovém konání.To jsou příznivci naturismu.Ale i ty děti které chodí nahé s´,se jim jistě lépe daří svůj pocit lépe uchopit a tím i tu nahotu jako přirozenost v jejích životě.Ono obecně vzato,Jak se lépe spí.V pyžamu a nebo nahý?Jistě,nahý.Je to přirozenější spůsob trávení odpočinku ve spánku.Obzvláště je to patrné v letním období.Je tam i efekt otužování dětské populace.Proto nebran'te svým potomkům aby spali a chodili nahatí.Je to nejpřirozenější spůsob pohybu.Ovšem je tu aspekt lidského pohledu na tu nahotu.Léty jsme byli vychovávání k tomu že je to nepatřičné býti a choditi nazí.Je tam příčina i vlivu naboženství obecně kdy v lidské populaci byl vychován,stud.A to je ta příčina proč ta nahota lec komu vadí a je pohoršen nad tím když chodí někdo nahatý.Mi osobně nahota nevadí. LUBOMÍR.

Alča (Čt, 20. 1. 2011 - 07:01)

Pardon, píšu to do špatné diskuze :-)

Alča (Čt, 20. 1. 2011 - 07:01)

U nás to bylo jednodušší v tom, že iniciativa přišla od přítele, ale taky jsem mu všechno neodsouhlasila hned a tvářila jsem se, že to dělám kvůli němu a vycházím mu vstříc, ono je to trochu vyčůrané, ale má to i své výhody :-) Nám to jinak asi i zachránilo vztah, protože jsme oba submisivní, přítel je rád ponižován a já zase mám ráda dominantní a autoritativní chlapy. Začali jsme normální klasickou trojkou, pak jsem měla pár milenců "za zády" přítele, ale s jeho svolením. momentálně mám už skoro rok stálého milence, který je hodně dominantní o mém příteli ví a baví ho vymýšlet různá pravidla a neustále zdůrazňovat svou pozici - že on je ten chlap a přítel ne. Často souložíme u nás doma kdy přítel je ve vedlejším pokoji nebo přímo asistuje. Na jeho přání musí být třeba přítel všude vyholený a nosit pod oblečením dámské spodní prádlo. Sex se mnou má zakázaný, jediný můj fyzický kontakt s ním je povolený občas rukou přes kondom, jinak jsem k dispozici pouze pro milence. Ale s milencem to není jen o sexu, spíš je to regulérní chození, trávím s ním víkendy, chodíme na večeře, jsem do něj hodně zamilovaná. Přítele miluju také, ale jinou láskou, spíš jako dobrého kamaráda, který se mnou bydlí a kterému jednou za čas za odměnu vyhoním. Všem nám to moc vyhovuje a pořád vymýšlíme něco nového.

nahatej (Čt, 20. 1. 2011 - 05:01)

Sorry, ale pokud má...Nepochopil jsi, ale nevadí. Bylo by to na hodně dlouhý vysvětlování, na který nemám teď čas. Možná někdy jindy...

René (St, 19. 1. 2011 - 20:01)

Abych si mohl dovolit bejt s...Sorry, ale pokud má dospělý chlap potřebu hrát si s cizíma dětma nahatý, tak se nedivím, že to v okolí nebudí nadšení, a pokud se divíš ty, jsi padlý na hlavu...

nahatej (Út, 18. 1. 2011 - 20:01)

Abych si mohl dovolit bejt s děckama nahatej, musím k tomu mít písemný souhlas rodičů.
Taková je situace v ČR.
Je to naprosto šílené. S dětmi jsem v minulosti byl, protože mě to s nimi baví, hrát si s nimi, vychovávat je, s žádným dospělákem si takhle hrát nemůžu, všichni jsou strašně staří a kožení a neumějí si už vůbec hrát. A tohle jsem považoval - nebo bych považoval - za samozřejmé a normální. Je fakt šílené, jak někteří lidi myslí.
Nevím, kdo to má na svědomí. Katolíci? Komoušové? Nevím. Ale vím, že tenhle přístup je prostě na dvě věci a nelíbí se mi. Už proto, že děcka nahotu milují, to jsem si všiml...

Metud (Út, 18. 1. 2011 - 20:01)

Já se dostal na tohle forum...V létě se koupeme s přítelkyní nazí v bazénu, podotýkám, že ve vlastním na mé zahradě a přešlo psala jedna šílená matka na městský úřad, že ohrožujeme výchovu jejich dětí.
Nikde mimo vlastní zahradu se na Adama a Evu nekoupeme.

Metud (Út, 18. 1. 2011 - 20:01)

Já se dostal na tohle forum...tuhle atmosféru vyvolávají šílené matky, které vidí v každém naháči úchyla. Myslím, že mezi naturisty je úchylů minimum.
O tom ale tyto šílené matky nepřesvědčíš. Prostě mohl by to být pedofil a tečka.

nahatej (Út, 18. 1. 2011 - 20:01)

Já se dostal na tohle forum vlastně omylem, ale jsem tomu rád. Jsou tu fakt zajímavé postřehy a je to tu super. U mě je to tak, že jsemz dost prudérní rodiny, i když jsem dvacátník, tak prostě si připadám, jak kdybych žil ve středověku. Ale nahatej jsem byl moc rád, i když ne před rodiči nebo tak. Prostě jen sám. Ale vím, že jsem se nahatej venku koupal ještě někdy ve 12 a to jsem byl asi dva roky chlupatej. A to jsem se ukazoval i před mámou. Pak to přestalo a začal jsem s tím zase až někdy kolem 15 a sám a pak jsem do toho přibalil ještě další lidičky a tak.
Já si myslím, že je to moc fajn, bejt na adama, teda nejen se tak koupat. Asi bych tak nešel do divadla nebo nakoupit, ale v přírodě a u vody to je dobře, tam to patří. Jenom mě štve že se za tím hned vidí sex a že když třeba kamarádíte s děckama a rádi byste někde svlíkli všechno a ony taky, tak to nejde, protože co kdyby. Prostě je to takový divný a moc mě to mrzí, že se to bere takhle. Vždyť přece zvířata jsou taky nahatý a když na ně koukám, tak s nimi nechci spát.

Metud (Út, 18. 1. 2011 - 19:01)

Blanko, v lázních je to asi...Tady spíš jde o postoj rodičů. Když jsme chodili poslední rok školky, tedy někdy v 6 letech na plavání, tak moje máma usoudila, že plavky nepotřebuju. Ale já sám jsem je nakonec chtěl, protože z celé třídy bylo naháčů jen 4 nebo 5, to už si přesně nepamatuju. Takže byli v těžké menšině.
Od té doby jsem chtěl plavky i při jakémkoliv jiném koupání.
Bydlím sám, jen občas u mne bývá přítelkyně, chodím po domě zásadně nahý, je to zdravé pro varlata a přítelkyni to nijak nevadí. Ovšem pokud přijede na návštěvu ségra nebo rodiče, tak chodím vždycky oblečený.

Mirka (Út, 18. 1. 2011 - 18:01)

Mně přijde normální že...Blanko, v lázních je to asi něco jiného, nevím, nechodíme tam, nemám ráda chlorovanou vodu, raději se s dětmi koupeme venku. Plavání ve škole nemají. Nechápu, proč bych nutně měla cpát syna do plavek, když je zvyklý koupat se jen tak - myslím, že v jeho věku není nijak přehnané aby se koupal nahatý, vždyť je to ještě dítě. A nikdy není jediný, bežně vídáme kluky mezi 6-10 lety bez plavek, věk samozřejmě odhaduji, neptám se jich, kdy se narodili. Ale je možné, že jsou třeba i starší, ten můj klučina taky vypadá asi na míň, rozhodně jsme s reakcemi okolí nikdy problém neměli - nikoho z o ostatních to nepobuřuje, tak nevím, kde je problém.

nahatej (Út, 18. 1. 2011 - 15:01)

A to já zase jo. Sice už nemám dávno 14 nebo 17, ale byl jsem jako kluk docela open v tomhletom. Nevadilo mi ukazovat se nahatej. Teda - jako jo, vadilo, ale když šlo o někoho známého, tak ne.

Blanka (Út, 18. 1. 2011 - 12:01)

Mně přijde normální že dítě by mělo plavky dostat v době kdy začne chodit do školy. Bez ohledu na to jestli jde o kluka či holčičku. Ve škole dítě dříve či déle začne chodit na plavání a tam se také nikdo nahý nekoupe. V létě u vody jsem si nevšimla že by se větší děti koupaly nahé, takže pokud to tu někdo píše tak si myslím že si vymýšlí. Sama mám doma dva kluky v pubertě, 14 a 17 let. Přede mnou a před doktorkou se ani jeden nestydí, taky že do 15 let se k doktoru chodí s rodiči. Před cizími se ale nesvléknou ani omylem.

David (Út, 18. 1. 2011 - 08:01)

Já mám z tohoto věku zajímavý zážitek, na který nyní rád vzpomínám. Býval jsem často nemocný, nic vážného, ale časté angíny a celková neduživost. Doktorka doporučovala i pobyt u moře, ale na to máma jako samoživitelka neměla dost peněz. No když mi bylo 13, tetě těsně před odjezdem do Chorvatska onemocněl syn a domluvily se s mámou, že aby nemusela celá rodina rušit dovolenou, ona na něj dohlídne a na oplátku já pojedu s tetou a jejich rodinou místo bratránka. Problém s penězi šel vyřešit, ale ne k mému úplnému nadšení - bratránek měl 9 let a tehdy byly akce děti do deseti let zdarma - rodiče měli údaje o dětech zapsané v pase. Tak jsem jel S tetou a sestřenkou jako že za bratránka, musel jsem prostě hrát devítiletého kluka. Vzhledově to problém moc nebyl, měl jsem stejnou výšku a zhruba hmotnost jako on, protože jsem byl opravdu takové neduživé dítě a ostatní věci už zařídily mamka s tetou - máma mi udělala takový dětský sestřih s ofinou přes čelo a to první chmýříčko co mi rašilo mezi nohama mi po dlouhém přemlouvání pomohla oholit. Teta mi půjčila bratránkovo oblečení a najednou jsem opravdu vypadal o potřebné 4 roky mladší. Tehdy jsem to nenesl samozřejmě moc dobře, ale na druhou stranu jsem se těšil k moři, tak jsem to nějak protrpěl. Ze začátku mi vadilo to neustálé předstírání, chtěl jsem si v autobuse číst knížku ale místo toho jsem dostal Méďu Pusíka, to byl takový časopis pro děti. Když pak došlo na koupání, koupal jsem se nahatý s dětskýma rukávkama. Poprvé jsem se samozřejmě strašně styděl, kluků "mého věku" tam sice bez plavek bylo docela dost, ale ti opravdu stejně staří jako já už měli všichni plavky. Bál jsem se, abych třeba před ostatníma nedostal erekci, ale stud udělal svoje a pindík se naštěstí ani nehnul. Nakonec jsem byl sám rád za to, že mě všichni berou jako devítiletého a snažil jsem se to hrát co nejlépe. Po pár dnech ze mě stud a rozpaky úplně opadly a já si užíval tu volnost a možnost chovat se vlastně jak chci.

Cauky, tak jaky to pak bylo, kdyz si musel ukazovat svyho pindika jako 9letej kluk, byt ti bylo 13?

Pavel (Po, 17. 1. 2011 - 21:01)

Koukam ze je tu nekdo kdo se jmenuje stejne jako ja :-D ten 21:24 neni muj, ja jsem psal az to podtim.

Reklama

Přidat komentář