Reklama

Kněz a žena ...

lištička (Út, 27. 10. 2009 - 09:10)

Já jsem taky zamlada...a odradilo by tě kdyby to byl ne vedoucí prodejny ale kněz?

Dodatek (Út, 27. 10. 2009 - 09:10)

Já jsem taky zamlada...nikdy jsem toto nikomu neřekla.Až vám sem na diskusi .ahoj

Ahoj - není to (Út, 27. 10. 2009 - 09:10)

Já jsem taky zamlada blbla.
Prodávala jsem,bylo mi 18 let.Na prodejně jsme byli 4 lidi a pan vedoucí.Byl taky o 20 let starší jak já.Já se do něho zamilovala.Prostě to přišlo,jak pár facek.
Nebýt toho,že mě přeložili na jinou prodejnu,tak nevím co by bylo dál.On byl rozvedený a měl 3 děti.Už dospělé.
Musím ale napsat,že k pohlavnímu styku nedošlo,jen orál.
Proč to sem píši?
Člověk to prostě udělá,ani neví proč.Byli jsme v práci od rána do večera i v sobotu.
Měla jsem kluka na vojně.Tomu jsem řekla,že na něho počkám.2 roky.
Počkala,i když s tímto prohřeškem.
Pak jsme se vzali a já prožívala štěstí.
Narodily se nám 2 děti.
Mužovi jsem celý život věrná.
Dodnes nevím,co mě to tenkrát popadlo.

H (Po, 26. 10. 2009 - 20:10)

Já jsem ta "holka s cikány". Víš, jaký je rozdíl mezi náma dvěma? Já to neplánovala a nechystala - bylo to přirozené a skutečně z hluboké lásky (ne jen sex pod vlivem alkoholu - na to bych nikdy nepřistoupila) i když nakonec nic nebylo. Nikdy jsem neměla nikoho radši a proto nakonec nic nebylo a nebude... I když to znamená již dobře osmiletý celibát i pro mne, ale láska hory přenáší...

Lištičko, prosím Tě zkus o tom pouvažovat. Mezi láskou a sexem není rovnítko. Jedno může být bez druhého a vlastně málokdo má v životě oboje zároveň...

lištička (Po, 26. 10. 2009 - 19:10)

Já sem v poho.

Vousáč (Po, 26. 10. 2009 - 14:10)

Kolegium diskutujících překvapivě obrátilo negativistickou náladu. Až na lištičku.

Magdalena (Po, 26. 10. 2009 - 14:10)

Napadá mě, že by byla na...Je tam poznat velká bolest. Bylo by dobré navzájem si odpustit.

Josef (Po, 26. 10. 2009 - 13:10)

Napadá mě, že by byla na místě možná omluva za kolegy. Asi je to delší a složitější historie než historie jednoho setkání.

.lištičko, (Po, 26. 10. 2009 - 13:10)

Hele já nejsem naštvaná na...to určitě ne.
Někdo holky,druhý vdolky.

tedy kluky,

lištička (Po, 26. 10. 2009 - 13:10)

Hele já nejsem naštvaná na celej svět tak proč tu o mě píšete, jako bych byla nějakej pacient?Prostě jsem spala s knězem.Musim proto hned být a)děvka, b)vyšinutá, c) bezcitná?

,Už se stalo .. (Po, 26. 10. 2009 - 13:10)

Věřím, že lištička se snad...já taky,ale možná jí to otevře oči.

Josef (Po, 26. 10. 2009 - 12:10)

Věřím, že lištička se snad nezlobí.

Vousáč (Po, 26. 10. 2009 - 12:10)

Psycholog?Dle čeho usuzuješ?

Lištičko, existují i jiné, než-li kyselé hrozny, neotravuj si jimi zbytečně život. Uvidíš, bude se ti lépe dýchat.

lištička (Po, 26. 10. 2009 - 12:10)

Že sem sem vůbec lezla.Po urážkách typu sexuální dobrodruh už tu mam z fleku vystavenej psychorozbor.žádná z vás nikdy nehrešila? A co ta holka,jak tu psala,že je cikáni vyrušili,když se chystala s tim svym knězem taky dělat,řekněme,ne se zrovna modlit?To tu nikdo neodsuzoval!Přitom věřící je.Jenom to zaobalila do pěknejch řečiček o lásce a citech.

Hon na lištičku (Po, 26. 10. 2009 - 12:10)

Tak se mi zdá, že klidné vody tu příromným dámám a Josefovi zčeřil narušitel. Respektive narušitelka. Takže se logicky vzato nabízí otázka, copak milé dámy rozohňuje k soudům a výtkám na adresu mladé hříšnice? Proč soudíme povahu a charakter člověka na základně dvou buřičských odstavců... Teoreticky vzato, co když naše "nenáviděná" vulpes vulpes byla /dle vlastních slov - méně než 20 let/tedy "efébkou" odvozeno od slova efebofilie? Co když tvrzení, že zamilovaná nebyla je lživé? Psychika mladého člověka je křehká věc. Občas stačí jen velmi velmi málo k tomu, aby vulpes vulpes onemocněla vzteklinou a nesla následky po celý život. Následující lištiččin odstaveček začínající větou "MOžná by ses divil-a..." s překlepem hned v úvodu spíš nasvědčuje tomu, že následky mohly být fatálnější, než jen vzteklé čeření zdejších diskuzních vod.

Ze soudku jiného. Statisticky vzato, každá zde přítomná dáma, má pravděpodobnost 1:XXX, že ten "její" kněz je onen hříšník, přičemž za číslo XXX je nutné dosadit všechny kněze z ČR (z celkového počtu 2.000), kterým je dnes minimálně 54 let a více. Že by Vás čilil právě tento fakt?

Vousáč

Sandra (Po, 26. 10. 2009 - 11:10)

Sandro a neznamená to spíš...Víš,všude člověk pomoci nemůže.
My v kostele vybíráme na misie.Teď to bylo na africké děti,na školy apod.
A v našem malém kostelíčku se vybralo
14 000 Kč.
A přijdou Vánoce a opět se dělá sbírka na jiné věci,jako pro děti -až přijde Mikuláš........
Někdo pomůže prací,druhý penízkama,babičky modlidbou.
Mám syna,který pro faru získal granty a nemalé částky.
3 farnosti na opravu lavic,střechy,zařízení pro děti v kaplance ---hry aj.
Tady se mluví o melounu a ne ,že nic.

lištička (Po, 26. 10. 2009 - 11:10)

Sandro a neznamená to spíš jako že se je snažil chránit on? Co mě bylo tehdy do nějakých neznámých věřících?Tebe asi taky nederou opuštěný děti v Malajsii.

lištička (Po, 26. 10. 2009 - 11:10)

Myslete si co kdo chcete.Diskuze se jmenuje kněz a žena,jak jsem psala kdysi jsem jednoho poznala a nebylo to dobrý.Tečka. Nepotřebuju nic přikleslovat. Josefe,lištička nemusí nutně souviset s lišáctvím,třeba jen s barvou vlasů.

Josef (Po, 26. 10. 2009 - 10:10)

Lištička: nevím, jestli je to věrohodné. Vypadá to jako příspěvek značně pokleslé kvality.
Je-li to opravdové, pak věřím, že v tom je kus zranění. Pokud to nebylo jedno z dalších dobrodružství a "sbírání zkušeností". Pokud se budu snažit vidět tu vlídnější variantu, že jde o to dostat to ze sebe ven a nějak se mstít, přál bych lištičce hodného lišáka.
Ačkoliv podpis lištička napovídá něco o lišáctví a hodně ubírá důvěryhodnosti svěřeného.

jo ?/ (Po, 26. 10. 2009 - 08:10)

Přesně jak jsem čekala,knezi...Píšeš,že jsi jen posloužila jako nástroj.
Aby nešpinil ,ty své ovečky věřící.

Reklama

Přidat komentář