Reklama

Do kolika let chcete žít?

Default User Image
Marika (Út, 11. 6. 2024 - 20:06)

Do 120, pokud budu se sama schopna o sebe postarat.

Katka (Čt, 30. 9. 2010 - 22:09)

Také jsem neměla čas. Před dvěma lety jsem onemocněla a najednou čas mám. Chodím do stejné práce, mám stejnou rodinu, ale mám čas. Konečně vidím, co jsem dřív neviděla. Stal se ze mě pozorovatel a "užívač" života. Až si ten život přestanu užívat, byl by asi čas zemřít. Jenže to nikdo neovlivní.

ludek (Čt, 30. 9. 2010 - 21:09)

Je to otrava natáhnout péra...Danieli, mluvíš mi z duše - velice podobně to mám já.Taky nad věcma hodně uvažuju (dřív víc), a docházím k závěru, že lidi vpodstatě chcou "muset". Nebo velice rozšířený fenomén dnešní doby - nemám čas - jak někdo nemůže mít čas? Každý má přece stejný čas. Jen někteří něco "musí" udělat. Ale kdo je nutí? Proč musí? protože jsou na to zvyklí, že něco musí - mají to v hlavě. Dám příklad - maminka mé přítelknyně často říká "nemám čas" a je furt v jednom kole. Jenže tím, že furt říká a myslí "že nemá čas" ho fakt nemá.
Ano, lidi se v poslední době furt za něčím honí, musí něco stihnout, musí vydělat peníze - a víc,a víc. Často mi to přijde tak nesmyslné. Dnešní doba je hodně divná (ne že bych zažil víc dob,je mi jen 26), všechno se urychluje, ve zprávách dávají 95 procent negativních zpráv,politici oškubávají normálně pracující lidi a ještě se jim vysmívají, každý člověk si na něco stěžuje. Už s napětím očekávám, kdy se "něco" stane, protože se mi zdá, že celý svět začíná být "na hraně". Násilí, války, závist, nesnášenlivost, mamon. Je toho strašně moc, o čem by se dalo psát, ale už by to bylo nepřehledné - jestli to teda není už teď.

Petr (Čt, 30. 9. 2010 - 20:09)

Je mně 53 a mám toho plný kecky už teď.

Lenka - oko.blo (Čt, 30. 9. 2010 - 17:09)

Přeji si žít do té doby do kdy se budu moci o sebe postarat, zdraví to bude dovolovat a hlavně mě život bude celkově bavit.

Petra (Po, 4. 1. 2010 - 01:01)

Danieli plne souhlasim stvim prispevkem,napsal si to presne taky to nemam rada kdyz se nekdo porad zanecim honi.

Daniel (Po, 4. 1. 2010 - 01:01)

Je to otrava natáhnout péra a to kdykoliv. Občas se nad tím zamýšlím. Lidi si chodí po světě a kromě důchodců málokdo uvažuje nad tím, že bude jednou v penálu.
Já bych klidně žil pořád, za ničím se nepinožím jako většina lidí, musím tohle a tamto. Ale nemusí. Jediné co člověk musí, je právě umřít. A mě baví pozorovat svět a lidi v něm s tím nesmyslným honěním za něčím. A prchavé chvíle štěstí, které dřív nebo později skončí

denis (Po, 4. 1. 2010 - 00:01)

Já si řikám že člověk je naprogramovanej na 120 let života.Těch 120 let je pěkné číslo ale,málo kdo se jí dožije skoro bez nemoci.Jenže mě 120 let nestačí ani náhodou.Osobně říkám že člověk obdařený nesmírnou energií by klidně mohl dožít i 250 nádherných let života,možné to je ale problém je s tím vůbec žačít a další je vydržet až dokonce.

Reklama

Přidat komentář