Reklama

Levné+dobré kadeřnictví v Praze

Andrea (Pá, 4. 4. 2008 - 00:04)

No jo, každý nemá možnost jezdit 80 km za Prahu, když chce ostříhat. Pište sem, prosím, tipy.

Hanka (Čt, 3. 4. 2008 - 15:04)

taky jsem drive chodila ke kadernicim v mensim meste, kde bydli rodice. Ale kdyz mi jedna priserne ufikla ofinu a druha o neco pozdeji serezala moje jemne vlasy britvou, ze s nima neslo nic udelat, rozhodla jsem se, ze tohle uz nikdy...

Dana (Čt, 3. 4. 2008 - 12:04)

Teda nemáte to v té Praze jednoduché. Má sestra tam žije a běžně dávala za kadeřnici 1.500,--. Když šla na melír a účet se vyšplhal na 2.400,--. Začala jezdit k nám do okresního města, mám velmi šikovnou kadeřnici. Ostříhání konečků 70,--,stříhání, maska, foukání 140,--. Melíry jsem měla za 190,- i s kávou. Nepíšu to pro nic jiného, jenom jako konstatování. Takže ságra jezdí jednou za čas 80km za Prahu, ale i tak se jí to vyplatí. Spojí to s masáží, kosmetikou a nehty a celé to odpoledne se jí i s cestou vejde do 2.000.

Hanka (Čt, 3. 4. 2008 - 11:04)

zapomnela jsem se podepsat...

Návštěvník (Čt, 3. 4. 2008 - 11:04)

O meliru jsem premyslela, ale nechci blondaty, spis svetleji hnedy, nez mam vlasy, a to bych se tam asi bala. Jinak zastrihnout konecky proc ne, ale aby mi ucnice neudelala neco priserneho s ofinou, ktera se neda schovat:o)

martina (St, 2. 4. 2008 - 20:04)

no levné kadeřnické služby nabízí kadeřnické učiliště (mají to jako praxi) na metru Invalidovna. Byla jsem tam párkrát,jednou se povedlo,podruhé ne,záleží komu příjdeš pod ruku,jedna holčina mé delší vlasy zastřihávala,zastřihávala,až jsem je měla po ramena. Ale je tam s nimi mistrová,tak jí kdyžtak předem popros,jestli by na ní při stříhání nedohlížela. za stříhání platíš do stovky. vyplatí se tam nechat udělat melír.

Hanka (St, 2. 4. 2008 - 11:04)

Neznate nekdo kadernictvi v Praze, kde nenecham 500 za ostrihani a pritom nebudu vypadat jako kdyz me prejede sekacka na travu? Potrebuju zastrihnout konecky a ofinu, kterou mam sestrihanou do patky, takze bych nerada po zastrizeni vypadala jako podle hrnce:o)

Reklama

Přidat komentář