Reklama

Lindaxa

Romana (Út, 27. 3. 2007 - 15:03)

Alexandro, musí se jíst méně, a proto se užívá Lindaxa, aby nebyl hlad. Samotná Lindaxa nestačí na hubnutí.

Iveta (Po, 26. 3. 2007 - 21:03)

Ilčo uplně vím o čem mluvíš.Já se celý život o nic jiného nezajímám.Je to jak celoživotní úděl.pořád nahoru a dolu.podaří se mi zhubnou a za chvíli to mám zpátky.pořád dokola.Ted?mám ale ohromnou radost.Sehnala jsem si lindaxu a vůbec nemám po ní hlad.Jím jenom proto že musím něco jíst.Je to ohromý.Holky pokud jste zdravé mohu vřele doporučit.Ikdyž tahle slova by se doktorům asi moc nelíbila.Mějte se fajn ale buďte na sebe opatrné.Pa

Alexandra (Po, 26. 3. 2007 - 21:03)

Witam ponownie :) Czy jak si? bierze lindax? to nale?y je?? normalnie, czy minimalnie? Bior?, prawie nie jem, nic nie schud?am.

Ilona (Po, 26. 3. 2007 - 09:03)

Já mám takovou zkušenost. Měla jsem Lindaxu 10 a shodila jsem 6,5 kg za 3 měsíce. Po týdení pauze mám Meridii 15 a za měsíc mám3 kg dole. Jsem spokojená. Vedlejší účinky po prvních dnech odešly.
Jenom mně teď bolí záda v kříži a červíček hlodá jestli to nejsou ledviny. Mám totiž ty léky od kámošky (teta je MUDr). Nemám problémy ani s tlakem tak. Nic.
Holky nebo ženy a dámy nevíte jestli, když to přestaneme užívat se to vrátí zpět?
Včera jsem si zkoušela kabátek místo velikosti 48 tak 40. Byl kapánek akorát, ale větší neměly. Nekoupila jsem si ho, ale ten pocit byl úžasný.

Radka (Ne, 25. 3. 2007 - 19:03)

ahojky i já bych se vám chtěla pochlubit za 5týdnů mám z lindaxou 9kilčo dole,tak mě už chybí kilo a začínám 7.a to opravdu jím,nehladovím.......i když je mi někdy zle ty kila za to stojí....přejí všem co hubnou at jsou spokojené jako já a držím palečky!!!!!!!!!!

Aleksandra (So, 24. 3. 2007 - 19:03)

Dzi?kuje bardzo:)

simon (So, 24. 3. 2007 - 16:03)

Gratuluji Irmo, to je skvělé. Přeji Vám, aby se Vám hublo pěkně dál.Sim

IRMA (So, 24. 3. 2007 - 14:03)

LINDAXA JE TO NEJLEPSI.ZA 7 MESICU JSEM ZHUBLA 33KG.JESTE CHCI POKRACOVAT.UPOZORNUJI ZE JSEM MELA 130KG,TAK AT TO NEJAKA DOBRA DUSE NEPREZENE A NENI Z NI KOSTLIVEC.

simon (Pá, 23. 3. 2007 - 19:03)

Liba má pravdu, Lindaxa funguje. Jsem s ní velmi spokojená a hodně mi pomohla.

Liba (Pá, 23. 3. 2007 - 18:03)

Holky to se asi nesprávně stravujete,protože lindaxa je opravdu ůčinná.

Liba (Pá, 23. 3. 2007 - 18:03)

Holky to se asi nesprávně stravujete,protože lindaxa je opravdu ůčinná.

Irena (Pá, 23. 3. 2007 - 17:03)

Aleksandro, Lindaxa je jenom na předpis od lékaře.

Aleksandra (Čt, 22. 3. 2007 - 21:03)

Halo, witam:) - pisz? po polsku ale mam nadziej?, ?e mnie zrozumiecie. Lindaxy nie ma w Polsce. Nie znamy jej. Czy w was zapisuje ja doktor czy mozna j? kupi? zwyczajnie w aptece?

Ještě jednou Re (Čt, 22. 3. 2007 - 10:03)

Pro maminu: chtěla jsem se zeptat, jak jsi změnila stravovací návyky? Začala jsi nějak hodně cvičit? A jak přesně na Tebe Lindaxa působí, to nemáš vůbec hlad? Díky za info.

Renata (Čt, 22. 3. 2007 - 10:03)

Amy, já nemám dole ani ty dvě kila, jak píšeš...:(((
Jde mi to strašně pomalu, ale přece jenom.
A taky, každý hubne úplně jinak, na každýho to má jiný účinek. A navíc mám pořád docela hlad, někdo píše, že skoro přestal jíst vůbec... Pak se v tom vyznej...

amy (Čt, 22. 3. 2007 - 10:03)

ahoj, já od Dr.Huvara Lindaxu mám, ale jestli je to úplně spolehlivé nevím, všichni hubnou 2-3 kg týdně a já držím dietu, cvičím 3x týdně a mám dole 2 kg horko těžko za měsíc a půl. Nevím, jak je to možné.

ivana (Čt, 22. 3. 2007 - 08:03)

mám objednanou lindaxu u MUDr.P.Huvara,nevíte zda je to spolehlivé?Má někdo zkušenost s tímto lékařem?marse2"seznam.cz

mamina (Pá, 16. 3. 2007 - 20:03)

Lindaxu beru od 1.1. 2007 :o)) do dnešního dne mám dole 15 kg!!!! V průměru 2kg týdně. Omezuji se v jídle, jím zdravě, ale necvičím, nemám čas. Hodně chodím (2 děti). Jsem moc spokojená, mám chuť koupit si něco hezkého na sebe, což jsem nezažila už 4 roky. Držím všem palce!!! Hodně úspěchů. pa

viki (Pá, 9. 3. 2007 - 07:03)

Ahoj, chci napsat také svojí zkušenost s Lindaxou. Po třetím porodu mi zůstalo 15 kg, nešlo s tím hnout. Brát jsem jí začala v půlce ledna a dnes mám dole 11 kg. Začala jsem zároveň s ní dodržovat zdravější jídelníček, i když je určitě pravda že po ní mizí chuť k jídlu. Kolikrát se musím donutit něco malého sníst. Nejhorší je ta neustálá neuhasitelná žízeň, jinak jsem moc ved.účinků neměla.

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2007 - 08:03)

on to píše i gynekolog,tak bych to zkusila ještě tam

Reklama

Přidat komentář