Reklama

Liposukce V.

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

Dorotko, tak v tom ti mohu poradit.Já byla na břichu v dubnu. Tvar břicha byl super, jen na povrchu bylo několik malých ostrůvků zbylých špíčků a pod pupíčkem trochu rýha.Za šest měsíců jsem šla na opravu. Ostrůvky špíčků se vycucly, a okraje rýhy zahladily. Bříško mám jak nové - hi,hi.

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

Už jsem to našla. Walter, no není to hezký? A ten náš je Oskar. To jsou přímo originály:-)))Pro dnešek končím, synovi odešla návštěva a povinnosti volají.

Dorotka (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

Tak v penězích se netopím, praskne na to stavební spoření :-( Ale už bydlím atd., takže chci tentokrát investovat sama do sebe... Ale jestli je to s tou cenou pravda, tak to vypadá bledě.

Zuzka (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

Tak jsem se podívala na ten příspěvek z prásku. Fuj to je hnusný, úplně se mi udělalo špatně, ale to asi bylo s umrtvením že jo?

Dorotka (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

Můžete mi prosím říct, jaký je postup ohledně podpisu nějaké smlouvy před zákrokem? Co všechno by mělo být obsahem atd. Je případná oprava v ceně zákroku? Jaké máte zkušenosti s reklamacemi -> opravami? Díky

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

Kamčo - na Denis si vzpomínám, ale málo. Nepamatuju se, u kterýho doktora byla.Dorotko - blahopřeji k rozhodnutí. Někdo u napsal, že dr. Linzer je dobrý. Běž ho omrknout. Mě by odradily vysoké ceny. Prý za jednu oblast bere snad 27 tisíc. Ale je fakt, že pokud nevíš co s penězi, tak to asi nebude překážkou.Až budeš po, tak se ozvi, přivítáme tě do klubu.

Pepca (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

Dobre odpoledne.Jsem rozhodnuta podstoupit liposukci bricha od pupku dolu.Hodne z vas tu chvali pana doktora Foldynu z Havirova.Pry je jeden z nejlepsich a soucasne nejlevnejsich v republice.Mam to sice daleko ale mam moznost v Ostrave prespat.Velmi vas prosim,je skutecne tak sikovny a levny? Prosim poradte.

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

No, snad ne:-)))Já vidím ráda každou novou duši. Ahoj Dorotko, krásné jméno, fakt. Já mám s panem doktorem zkušenost jen telefonickou a "esemeskovou". Byl to velmi galantní, zdvořilý pán. Taková ta stará škola, která se dnes už nevidí. Budu ráda, když nám to pak potvrdíš. Pokud se nepletu, má taky krásné křestní jméno, ale nemůžu si vzpomenout. Takové nevšední:-)) Jdu se na to juknout. Kdysi tu o něm psala s námi Denis(Mirko vzpomínáš?) a byla moc spokojená:-))

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

Kamčo pozdě, ona asi utekla.

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 16:01)

http://www.nova.cz/tvarchiv/?period=2005-11-26..2005-12-05&prog=PRASKTak se zkus mrknout. Nás pár málem omdlelo, ale jsme tu všechny krásně štíhlé, usměvavé:-)))

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Necháme ji mrknou na záznam z Prásku, ne? Tam Markétu z "Velkého bratra" odsávají a ta se usmívá. To je jediný důkaz, že o nějak zvláštní bolest nejde. Spíš o ten pocit. Ten byl takový fujtablík:-))Kdo si pamatuje stránky na ten záznam? Já ho osobně na netu neviděla, měla jsem to nahrané. Zkusím to najít:-))

Dorotka (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Ahoj Zuzo, chystám se taky do Jihlavy za Dr. Linzerem. Ještě vůbec nemám termín, má teď dovolenou... Jsem prvnička, hledám tady informace a popravdě nechápu tu místní válku. Je mi jasné, že tady píšou i lidi z různých klinik - jakože jsou pacientky a dělají si tak reklamu... Takhle to funguje asi všude na internetu. Je tedy pro mě těžké odlišit, co je konkurenční boj a co je opravdová diskuse. Můžeš mi prosím napsat víc o dr. Linzerovi

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Z bolesti určitě nemusíš mít strach. Ale jestli je to okamžitý nápad, tak to napřed důkladně promysli. Ta myšlenka musí uzrát. Záleží, jak moc ti špíčky vadí, kolik je ti roků.Rozhodně napřed důkladně zvažuj, čti články atd. Přeji správné rozhodnutí.

Zuzka (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Já mám největší strach z bolesti. A mám velký strach z doktorů, nevím jestli by to bylo dobrý tam jít, vlastně nás to s přítelem napadlo teprv včera.

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Zuzko (z 14:58 - to aby nedošlo k omylu)- ptej se též na cenu.Jsou doktoři, kteří nabízí naprostou stejnou kvalitu za šílené ceny.Pamatuj: 1) kvalita, 2) cena, 3) vzdálenost

Zuzka (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

OK díky. Budu se po něčem koukat.

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Ty jsi mě předběhla! Já taky píšu na dotaz 14.58:-))

Zuza (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Zuzko, takhle se neptej:-), to se nedozvis nic. Zkus zapatrat na internetu, zajdi na par konzultaci - nektere jsou zdarma, nektere se plati, ale neni to nic zavratneho, aby sis neudelala sama nejaky obrazek a zkus se zde podelit o sve zkusenosti co ses dozvedela - u nekterych jsem byla u nekterych ne, ale treba tam zase byla nektera jina...to dame nejak dohromady. Muzu rict rovnou kam ja bych nesla - mluvim za sebe( ale mozna ma jina lepsi zkusenosti) - vynechala bych Medikom (nova arabska doktorka), Dr. Vrbickeho - osobni zkusenost a vsechny co nabizeji narkozu, vibrace a ultrazvuk. Zajimala bych se o uvadenou poliposukcni regeneraci - jak dlouho vyzaduji nosit stahovaci pradlo, atd....byt metoda vypada na prvni pohled stejne, ne kazdy ji ovlada tak, aby regenerace byla co nejkratsi a bolesti co nejmensi.Jinak neni nutne trvat na Praze, ja jezdila za svym doktorem z Prahy do Jihlavy...nakonec to je necela hodka cesty, to kolikrat z Petrovic do Dejvic jedu i dele.

Kamča (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Zuzko, nechci, aby to vypadalo, že si tě tu nevšímáme, ale třeba já jsem mimo pražská, tudíš ti nemůžu nikoho poradit. Stehna nemám a břicho mě bolelo pár dnů. Bolestí myslím bolest jako třeba naraženinu, hojilo se mi určitě půl roku.

Mirka (Út, 3. 1. 2006 - 15:01)

Pro Zuzku z 14:58 hod.Z Prahy je nejlepší liposukce v Havířově..... promiň, to byl vtip....

Reklama

Přidat komentář