Reklama

Malý či velký penis

Q (Ne, 9. 9. 2012 - 16:09)

Nejde o zvětšení na 20 cm,...A to je tvuj plan, nebo se ti to uz podarilo?

Milan (Ne, 9. 9. 2012 - 15:09)

nejde moc o to jestli menší...Nejde o zvětšení na 20 cm, ale v mém případě z 12 na 15.

Slavomir (Ne, 9. 9. 2012 - 15:09)

No, na druhe strane jsem si...Existujú aj negatívne reakcie - nepodarilo sa to a pod. Samozrejme, u každého to nefunguje.

Q (Ne, 9. 9. 2012 - 11:09)

Penis z biologického...No, na druhe strane jsem si udelal drobny web search na tema Andropenis, a vypada to celkem zajimave. Zajem mnohych muzu o byt jen nepatrne zvetseni penisu je obrovsky, Andropenis jde na dracku, takze si pak asi muzou platit i dobre advokaty a agresivni internetovy marketing. Vysledkem pak je, ze o Andropenisu lze najit na anglickem i ceskem internetu jen informace ve skale vyrazne pozitivni az opatrne, a prakticky nic vyslovene negativniho. Zdravy rozum se vsak presto taze, zda soustavne natahovani nejakeho udu, byt treba pohlavniho, nepredstavuje spise riskantni deformaci nezli zdrave prodlouzeni. Neco na zpusob protahovani krku cernosek nastavnymi krouzky, byt pochopitelne s nesrovnatelne mensim prodluzovacim efektem...

Mirka (Ne, 9. 9. 2012 - 08:09)

Penis z biologického hlediska zvětšit nejde, jedině když ho pohoním tak se zvětší.Lidi meblbněte a netrapte se tím je to nemožnééééééééé

Milan (So, 8. 9. 2012 - 21:09)

Ty uz jsi mela nejakeho,...Vyskoušej.

Q (So, 8. 9. 2012 - 21:09)

nejde moc o to jestli menší...Ty uz jsi mela nejakeho, ktery si ho dva roky uspesne zvetsoval? Mne (jako laikovi) se vira ve zvetsovani penisu jeho natahovanim jevi jako jedna z mnoha blbosti, kterymi krmi naivni majitele nevzrostlych penisu ruzni ziskuchtivi sarlatani. Copak dospely penis nevypada jako organ s definitivni velikosti? Copak neni dost slozity na to, aby slo jen pomyslet na jeho prodluzovani jinou cestou, nez nejakym mimoradne nejistym plasticko-chirurgickym zakrokem? "Vlastni pyj" je prece obalen slozite strukturovanou kuzi, je tam zalud, uzdicka, predkozka, je to prorostle jednou provzdy vyvinutym, jiste jen omezene flexibilnim a tezko rozsiritelnym systemem cev, ktere muzou tak nejvyse kornatet, misto aby se dale vetvily, rostly a prodluzovaly, nemluve jiz o penis prorustajicich, ale jiz dale jiste nerostoucich nervovych vlaknech ci systemu toporivych telisek. Do jiste miry mohou rust treba zadek a prsa, zejmena rustem tukove tkane a nasledne i tuto tkan obalujici kuze. Aby vsak rostl penis, musela by se harmonicky, diferencovane rozrustat cela rada slozitych tkani a bunek, a je asi mozno s uspechem pochybovat, ze i kdyby takovy rust bylo mozno konzervativne (tj. nechirurgicky) navodit, bylo by toho mozno dosahnout jedinou jednoduchou metodou, ktera by platila na vsechny v penisu pritomne tkane, bunky, arterie a jine somaticke komunikace. Na kazdou tkan ci utvar penisu by zrejme bylo nutno pri stimulaci jejich rustu jit zcela jinak, a rust vsech techto tkani a utvaru by bylo nutno nejak slozite koordinovat, suplujic tak pro dany rust neexistujici geneticky plan.Obavam se, ze jeste dlouho bude jedinou, a to dosti nejistou a malo dostupnou sanci na vetsi penis jeho transplantace. Jedinou vice ci mene ucinnou nahrazkou prirozeneho velkeho penisu pak jsou (a asi jeste hodne dlouho budou) jen umele penisove navleky, ktere jsem tu jiz posledne zminil.

Sandra (So, 8. 9. 2012 - 21:09)

Měla jsem milenců už vic...Já mám radši větší na tech se lépe skáče.

Iveta (So, 8. 9. 2012 - 21:09)

nejde moc o to jestli menší...Měla jsem milenců už vic než dost a není pravidlem že větší musí uspokojovat více.

Evik (Pá, 7. 9. 2012 - 22:09)

nejde moc o to jestli menší či větší ale o dovednosti uspokojit ženu.Má zkušenost je ta že mně více uspokojil ten průmněrný než nějaký co si ho dva roky zvětšuje.Potom myslí jen na toho svýho ptáka a na ženu vůbec.

Q (Pá, 7. 9. 2012 - 21:09)

Zminil tu uz nekdo penisove navleky? Nemyslim samozrejme kondomy, ale spis neco jako toto: http://www.bondara.co.uk/penis-extensions

Slavomir (Pá, 7. 9. 2012 - 20:09)

Takovému blábolu nevěřím...Vyskúšaj a uveríš. Ja som tiež neveril.

Libor (Pá, 7. 9. 2012 - 08:09)

Takovému blábolu nevěřím ani ve snu že se mu zvětší pták.To je pěkná hovadina!

Martin (Po, 3. 9. 2012 - 20:09)

Neee? Nechce se jim cvicit...2 roky jednu hodinu denně? V dnešní době? Nezlob se na mě, ale hodina volného času v dnešní době je luxus. Já mysím, že je mmnohem užitečnější ten čas využít jinak, než natahováním péra. Stejně 1, nebo 2 cm prakticky nic neřešej. Ve skutečnosti jsou stejně mnohem důležitější věci než velikost penisu. Promrhat tolik času svého života natahováním péra k vůli 1 nebo 2 cm je vážně paráda.

Milan (Po, 3. 9. 2012 - 19:09)

Co tady pořád blbnete s...Neee? Nechce se jim cvicit napr. 2 roky 1 hodinu denne, aby se jim zvetsil penis o 1-3-x cm. Pivo + televize + komplexy = to je jejich zivot. ...

Martin (Po, 3. 9. 2012 - 18:09)

Tak si zvětši penis,...Co tady pořád blbnete s tím zvětšováním? Penis zvětšit nejde, to je přece lékařsky dokázané. Kdyby to šlo,tak malé penisy neexistují.

Milan (Po, 3. 9. 2012 - 18:09)

Omlouvám se vím že to do...Musíš k lékaři!

Lukáš (Po, 3. 9. 2012 - 16:09)

Omlouvám se vím že to do této kategorie nepatří ale potřebuju rychle nákou radu nešla my přetáhnout předkožka a dnes se mi to povedlo bez jakékoliv bolesti všechno šlo vpohodě jenže mám druhý problém nemůžu ji dostat zpátky

Milan (Po, 3. 9. 2012 - 16:09)

Takových je dost? To si...Tak si zvětši penis, například jelqingem a pod.

TruthHurts (Po, 3. 9. 2012 - 00:09)

http://i.chzbgr.com/completestore/2011/9/23/e71dd2fa-3f26-44a6-8bb8-237d6d81bdcf.jpg

Reklama

Přidat komentář