Reklama

Malý či velký penis

hříbek (Út, 31. 7. 2012 - 09:07)

Tak mi říkají holky na intru.Při jedné pijatice jsme si měřili šuliny a holky tam byly taky a viděly můj pohlavní nástroj který opravdu vypadá jak křemenáč velký červený žalud a štíhlé tělo celkem 18x6 žalud a těeo udu 4cm v pruměru jak hříbek

janka (Ne, 29. 7. 2012 - 22:07)

vystrojte si svadbu.

Petr (Ne, 29. 7. 2012 - 22:07)

V pohodě. Je to tady jev...Díky, také se měj hezky.

Petra (Ne, 29. 7. 2012 - 22:07)

Dobře, máš pravdu. Napsal...V pohodě. Je to tady jev nevídaný, asi jsi slušný člověk. Měj se fajn.

Petr (Ne, 29. 7. 2012 - 19:07)

pro Petra:...Dobře, máš pravdu. Napsal jsem to blbě. Omlouvám se Ti, úpřímně.

Petra (Ne, 29. 7. 2012 - 19:07)

Když Ti záleží jenom na...pro Petra: "Pravděpodobnější odpověď od tebe ale bude, že jsem zakomplexovaný chlap s malým penisem. To je nejčastější argument žen Tvého typu."Vidíš, ono to jako navážení do mé osoby vypadá...pro Marii: přečti si název diskuse. Jestli si chceš pokecat o knihách či vaření, musíme jinam.

Marie (Ne, 29. 7. 2012 - 18:07)

Do mě ses navezl. Napsal jsi...Když Ti záleží jenom na penisu tak je to s tebou opravdu zlé.

Petr (Ne, 29. 7. 2012 - 18:07)

Do mě ses navezl. Napsal jsi...Tím typem jsem myslel holky co jsou na větší penisy. Takže to nebylo vůbec myšleno jako urážka.

Petra (Ne, 29. 7. 2012 - 17:07)

Nemyslím si, že bych se do...Do mě ses navezl. Napsal jsi mi, co jsem za typ, aniž bys mne znal.Píšu za sebe, ne za ostatní ženy. Já bych si už s chlapem, který ho má úzkého nezačala. Myslím, že jsem své pocity popsala výše dost důkladně.Co se týká příspěvku martinka. Jestliže některá žena shání šířku aspoň 6 cm, tak k tomu asi musí mít fyzické předpoklady. Většinou to jsou ženy po několika porodech. Takže i to se dá pochopit.

martinek (Ne, 29. 7. 2012 - 17:07)

kdyz dovolite,rad prizpeji se svim nazorem.rumerna delka penisu je kolem 14-15cm a pozor prumerna sirka je 3,5-4cm.takze kdys chce nejaka holka alespon sirku 6cm,tak to je nadstandart,ktery ma velmi male procento jedincu.takze dotycnym preji mnoho uspechu pri hledani.jestli spis neni problem na jejich strane.myslim tim nadmerne velka pipka.

Petr (Ne, 29. 7. 2012 - 11:07)

Petro, takže z toho co...opr. neměly

Petr (Ne, 29. 7. 2012 - 11:07)

Ach jo. No, hlavně, že...Petro, takže z toho co píšeš, by si ženy neměli začínat s chlapem co ho má malého, protože časem jim to stejně začne vadit. Je to tak?

Petr (Ne, 29. 7. 2012 - 11:07)

Nemyslím si, že bych se do...Jo a mimochodem jsem ani nepsal, že na velikosti nezáleží. To si ani nemyslím. Jen jsem psal, že každá to má jinak a že se sex není jen klasická soulož. A vycházel jsem z názoru žen. Já to samozřejmě posoudit nemohu, nejsem ženská.

Petr (Ne, 29. 7. 2012 - 11:07)

Peťulko, ale on je...Nemyslím si, že bych se do někoho tady navážel. Jen jsem psal svůj názor. Ale všiml jsem si, že jakmile tu někdo napíše, že na velikosti nezáleží, tak je hned zakomplexovaný s malým pérem.

Adam (Ne, 29. 7. 2012 - 10:07)

Ach jo. No, hlavně, že...Peťulko, ale on je zakomplexovanej chlap s malým pérem. Proč by se jinak do tebe tak navážel,ne?

Petra (Ne, 29. 7. 2012 - 10:07)

Tak si přečti tuhle, nebo i...Na tvou radu jsem si přečetla tuto diskusi od 1.7.2012 a když opominu některé bláznivé příspěvky - má jmenovkyně má doma 34 cm???, chudák holka - tak jsem narazila pouze na jeden pochvalný příspěvek na malý penis podepsaný ženou, a i ta píše, že žena musí vědět jak se schoulit a natočit. To mi připomnělo, jak jsem se musela já smýkat, abych ze sexu něco měla, když jsem měla přítele s malým penisem. Ale když to dotyčné nevadí, ať se choulí a natáčí.

Petra (Ne, 29. 7. 2012 - 10:07)

Tak si přečti tuhle, nebo i...Ach jo. No, hlavně, že víš, jaký jsem typ. S tebou sex nemám, tak proč bych měla psát cokoliv o tvém penisu.Píšu o tom, jak to vnímám já. Znovu: jsi chlap, tak se nemůžeš přenést do pocitů, jaký má žena při průniku a při souloži. Jako nemohu vědět já, jak přesně muž prožívá sex. Ano, mluvíme s partnerem o tom, ale oba víme, že to se musí zažít. Což se nám pochopitelně nepovede.Při sexu je pro mě úžasný pocit naplněnosti, který vnímám celou dobu. I poté, co se maximálně uvolním a vagina se roztáhne. Když jsem měla přítele méně obdarovaného - hlavně co se týká šířky, po uvolnění jsem ho v sobě téměř necítila. Takže jsem zatínala svaly, jemu se sex strašně líbil, ale já z toho nic neměla a o vaginálním orgasmu jsem si mohla nechat zdát. Že se to snažil nahradit hlazením a orálem je sice chvályhodné, ale to beru jako samozřejmost, která k sexu patří.Pro mě zkrátka velikost hraje roli. A co vím od sestry a kamarádek, mají to stejně. Při zamilovanosti se dá lehce něco "přehlédnout", ale potom nastává vystřízlivění a to je pro některé ženy kruté.

Petr (Ne, 29. 7. 2012 - 02:07)

Tomu se říká názor. Nikdo...Tak si přečti tuhle, nebo i jiné diskuse o tomto tématu. A hlavně mi pak nepiš, že ty holky, pro které velikost penisu nehraje roli, nemají rádi sex. Pravděpodobnější odpověď od tebe ale bude, že jsem zakomplexovaný chlap s malým penisem. To je nejčastější argument žen Tvého typu.

Milan (So, 28. 7. 2012 - 20:07)

Mám ráda macka minim. 6 cm...Takového má 1 z 50.

Petra pro Petra (So, 28. 7. 2012 - 19:07)

Některé jo, některé ne....Tomu se říká názor. Nikdo tady nepíše, že jen jeho slova jsou pravda. Tvá věta - Jenom o péru ten sex není - by se dala také hodit do škatulky, cituji tě - "já to mám takhle takže to tak mají i ostatní". Petře, už rozumíš?

Reklama

Přidat komentář