Reklama

menstruační potíže

rada (Čt, 24. 8. 2017 - 13:08)

Vzhledem k tvému věku si...Díky, ale bojim se. Ale asi tam zajdu, protože to je k nevydrzeni

rada (Čt, 24. 8. 2017 - 13:08)

Vzhledem k tvému věku si zajdi k svému gynekologovi. Na nějaké nabídky, které tady budou určitě kolovat nereaguj.

19.11.2016 15. (So, 19. 11. 2016 - 15:11)

Vzdy jsem mivala menstruaci stredne silnou trvajici 4 dny,potom se protahla na 5-6 dni.V tomto roce se ale zkratila na 3 dny pouze v dubnuaa kvetnu trvala take tech 5-6 dni.Potom opet 3 dny a slaba. Nyni v rijnu a listopadu trvala 5 dni a to tak ze prvni den hodne slaba potom to bylo slabsi az stredne silne,ale prodlouzene krvaceni o 2 dny s obcasnymi tlaky v podbrisku.Je mi 46 let uzivam FEMOSTON 1-10. pROSIM O ODPOVED.

Hanka (St, 21. 8. 2013 - 19:08)

Nevím zda je tím pomůžu, ale našla jsem si zasjimavé tabletky v lékárně Fem Eeze pro ženy(od Natures Aid), Anglie. Je to takový směs ženšenu, heřmánku vitamin a kyseliny listové...Užívám již 2 týdný a jsem spokojena.

Beruška (Út, 13. 8. 2013 - 11:08)

Dobrý den, v neděli mi skončila menstruace. V pondělí jsem objevila hnědý zápáchající výtok. Může to být z toho, že se tělo stále ještě čistí po menstruaci? A nebo to je infekce? Docela mě děsí že zapáchá. Ještě nechci nijak plašit a hned běžet na gyndu. Rok beru antikoncepci Lunafem. Zatím jsem s ní spokojená, takže si nemyslím že by to bylo z toho. Předem děkuji za odpověď

Zdeněk2 (Po, 22. 7. 2013 - 17:07)

Těsně před začátkem menstruace je otěhotnění velmi nepravděpodobné a řada žen toho využívá. Jestliže měl přítel oblečený kondom a punčoška se neroztrhla, tak se do Tebe nic nemohlo dostat a z otěhotnění nemusíš mít strach.

Lenka (Po, 22. 7. 2013 - 09:07)

Dobrý den, mam dotaz. Je mi 17, HA neberu a memstruaci mam stale nepravidelnou. Az do ted jsem ji vzdy mívala celkem silnou, ale pred 3 dny jsem to dostala a mam ji od zacatku strasne slabou. Dva dny pred jejim zacatkem jsem poprve mela pohlavni styk se svym pritelem. Meli jsme kondom ale i tak mam strach ze bych mohla být tehotna. Je to mozne?

Jolana (Po, 28. 7. 2014 - 10:07)

Mám menzes 2 x do roka. To je mi teprve 43. Je to normální ?

Panenka (Ne, 12. 9. 2010 - 13:09)

Dobrý den, tak už je to třetí měsíc, co mám vždy asi týden před bolestivou(u mě normální) menstruací, celkem silný, hnědý výtok s krvácením. HA už neberu skoro rok, předtím jsem ji brala 6 let. Může to být hormonální nerovnováhou, a nebo něco vážnějšího?
Když se mě to stalo poprvé, šla jsem hned na gyndu, dala mě jen nějaké léky, proti infekci a celkovému pročištění. Ale to jsem ještě netušila, že hned na to se dostaví opravdová menstruace, a teď už se to opakovalo několikrát po sobě. Máte některá z vás podobný problém? Čím by to mohlo být? Děkuji za odpovědi:)

Ivana (Pá, 20. 8. 2010 - 13:08)

Je mi 45 let a již 2 roky...Mě je 43.let,na nepravidelnou menstruaci mi také předepsal klimonorm a je to fakt super,klidně jděte do toho není se čeho obávat,také mi nedělal žádné vyšetření a jsem ůplně v pohodě a to díky těmto lékům,,,mějte se ..

Iveta (Pá, 20. 8. 2010 - 10:08)

Je mi 45 let a již 2 roky mám nepravidelnou menstruaci. Gynekolog mi automaticky předepsal klimonorm, aniž by předtím udělal hormonální testy. Rozhodl správně? Nemusím se obávat ho začít brát?

Iva (So, 19. 6. 2010 - 17:06)

Dobrý den, mám problém s... Tak na Tvůj problém je vynikající lék, který zároveň upravuje menstruaci, paní doktorka jej píše i mým kamarádkám na úpravu menstuace, jmenuje se klimonorm, není to antikoncepce, ale je na počáteční léčbu nedostatku estrogenů.Mně moc pomoh, ale nesmíš mít,křečové žíly, vysoký krevní tlak,nádory, jinak se moc dobře snáší.

Lenka (So, 19. 6. 2010 - 17:06)

Milá paní doktorko, prosím...Kouření mariuhany má určitě vliv na menstruaci a to dost špatný, kámoška taky kouřila trávu a přestala uplně menstruovat, ale Tvůj promlém měla moje sestřenice, sice nekouří, ale stejné příznaky při užívání stejné antikoncepce jako ta, špiní mezi menstruací, před a po norm., tak na to mám radu, změnila lékaře, předepsal ji vynikající Yasminela tj.antikoncepce a vše v pohodě a přestala příbírat i na váze.

Lenka - lenkasa (Čt, 28. 1. 2010 - 09:01)

Dostala jsem mesicky a uz...ivano a zvracíš? nebo máš mdloby?? pokud ano můžeš mít TSS v tom případě pokud používáš tampóny tak ho vyndej a běž na gyndu. Je to závažné onemocnění tak raději nic neriskuj.

Lenka - lenkasa (Čt, 28. 1. 2010 - 09:01)

Mám nepravidelnou menstruaci...Ze začátku menstruaci nemusíš mít pravidelnou. Ve 13 letech bych tedy pravidelný cyklus nečekala. Nemusíš to dostat třeba i půl roku. Do 17 let se to upraví.

Kris (Po, 30. 11. 2009 - 10:11)

Dobrý den, mám problém s nepravidelnou a ted hlavně dlouhou mestruaci. Zhruba před pěti měsíci jsem vysadila antikoncepci, menstruaci jsem dostala jednou v termínu, potom až po třech měsících. Všechno proběhlo normálně, menstruace trvala tak jako vždy, tzn. 4-5 dní. Po 14-ti dnech jsem ji dostala znovu a už to trvá třetí týden. V podstatě je velmi slabá, nic mne nebolí, ale už jsem z toho otrávená. Podotýkám, že před tím, než jsem začala brát antikoncepci jsem měla vždycky problémy s cyklem, běžně se mi stávalo, že jsem měla menstruaci jednou za 3 měsíce, pomáhaly jen vyvolávací injekce, ale na ty nehodlám chodit po zbytek života. Antikoncepci brát znova nehodlám. Prosím, poraďte. Díky.

Kristýna (Út, 28. 7. 2009 - 12:07)

Dobrý den, mám takový problém, že už před měsícem sem měla mestruaci asi jeden maximálně dva dny a málo, potom sem měla pohlavné styk ( poprvé) a ted moje mentruace trvala ani né den...'

Aneta (Pá, 24. 7. 2009 - 14:07)

Dobry den.Mam takovy problem.Byla jsem na dovolene a jeste tesne pred ni jsem mela dostat mesicky.Tak sem si vzala antikoncepci at to nedostanu.Prvni dny byly v poradku ale potom me cas od casu pobolival pravy vajecnik ale nebylo to tak zle.Prijela jsem predevcirem domu,vysadila prasky a dneska sem dostala mesicky.Strasne me boli vajecniky,hlavne ten pravy a do toho trosku ledviny.Sla jsem na WC vymenit si vlozku a mela jsem tam s krví jeste neco co vypadalo jako kůže.Nevim vubec co to je a bojim se docela. To pichani v oblasti vajecniku je hrozne.'

ivana (Pá, 24. 7. 2009 - 10:07)

Dostala jsem mesicky a uz druhy den mam ctyricitky horecky je to normalni prosim poradte

Hana (13 let) (Ne, 29. 3. 2009 - 20:03)

Mám nepravidelnou menstruaci - 20.2 - 24.2 byly moje poslední dny. Nyní nic, začíná se mi objevovat akné, mění se mi nálada a mám výtok, ale měsíčky pořád nepřichází. Je to normální ?'

Reklama

Přidat komentář